Waleczne ujędrnianie? Tylko z BodyBoom

Autor: WomanMagazine

Dziś przybywamy do Was z recenzją kolejnej nowości od BodyBoom. Przez ostatnie tygodnie testowałyśmy ujędrniający olejek do ciała „Waleczny Wygładziciel”. Czy rzeczywiście jest waleczny? Czy sprawnie wygładza..?

Czytaj więcej

Truskawkowy Kusiciel – recenzja balsamu od BodyBoom

Autor: WomanMagazine

Cóż bardziej kojarzy się z upalnym latem, słońcem i lekkim powiewem pachnącego wiatru niż… truskawki?! Chyba nie istnieje lepszy zwiastun lata :-) Jednak niestety musimy jeszcze na te prawdziwie gorące dni (i na pyszne, soczyste polskie truskawki) trochę poczekać.

Czytaj więcej

Tajemniczy... Błyskotliwy Prowokator - nowość od BodyBoom

Autor: WomanMagazine

Do błyszczącego karnawału wprawdzie pozostało nam jeszcze trochę czasu, jednak i okres okołoświąteczny też przepełniony jest… blaskiem. Klimat zbliżających się Świąt możemy poczuć już na własnej skórze – nie tylko słuchając kolęd, ubierając choinkę czy dekorując pierniki, ale także… pielęgnując naszą skórę.

Czytaj więcej

Szorstki Adorator czy Troskliwy Opiekun? Testujemy scruby marki BodyBoom

Autor: Woman Magazine

Chyba nie musimy przypominać, jak ważnym etapem pielęgnacji jest regularne usuwanie martwego naskórka. Bez tego nasza skóra raczej nie będzie gładka i promienna;-) By uzyskać taki efekt w domowych warunkach, możemy skórę szczotkować, masować rękawicą (np. Kessa) lub użyć peelingów.

Czytaj więcej

„Wakacje na Bali”, czyli naturalne kosmetyki marki HAGI

Autor: Woman Magazine

Jak złapać chwilę oddechu i świeżości w środku lata? Może dzięki zapachom: trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru - zamkniętym w wysokiej jakości naturalnych produktach..? Przedstawiamy Wam cudowną serię marki Hagi – „Wakacje na Bali”.

Czytaj więcej

Woman Magazine testuje... kremy Bleuet Naturel

Autor: WomanMagazine

Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojej cery? Delikatnego piękna przynoszącego zauważalne rezultaty? Poznaj markę będącą odzwierciedleniem francuskiej elegancji i różnorodności polskiej flory. Po tygodniach testowania redaktorki Woman Magazine prezentują kremy od Bleuet Naturel!

Czytaj więcej

Woman Magazine testuje… kubek termiczny Contigo West Loop 2.0

Autor: WomanMagazine

Pewnego dnia do naszej redakcji dotarła przesyłka. Było to średniej wielkości pudełko z niespodzianką – dwoma okazałymi kobiecymi kubkami! Tak rozpoczęła się przygoda naszych redaktorek z kubkami termicznymi Contigo, która trwa do dziś i raczej szybko się nie zakończy ;)

Czytaj więcej