O.TAKA - nowa marka fashion!

Kobiety ceniące jakość, wygodę i styl od niedawna mogą sięgnąć po projekty nowej na polskim rynku, marki modowej O.TAKA. DNA projektów to modułowość, komfort i dualizm natury kobiecej. W najnowszej kolekcji znajdziemy głównie szykowne kroje oraz klasyczne zestawy, idealnie nadające się na spotkania biznesowe czy wizytowe wyjścia. O.TAKA to najwyższej jakości tkaniny, wykończenia i detale.

Czytaj więcej

Targi mody WOW Fashion nadchodzą!

Autor: WomanMagazine

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody! A to za sprawą targów WOW Fashion. Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Czytaj więcej

Nieśmiertelne okulary, coraz popularniejsze soczewki

Co drugi dorosły Polak nosi okulary. Zazwyczaj ma tylko jedną parę, którą kupił w salonie optycznym. Na nowe zdecyduje się tylko wtedy, kiedy zniszczą się oprawki lub szkła albo zmieni się jego wada wzroku. Rośnie też liczba zwolenników soczewek kontaktowych, także wśród mężczyzn. Najczęściej kupujemy je w Internecie i średnio wydajemy na nie 80 złotych miesięcznie.

Czytaj więcej

Michał Lembicz: Mężczyźni chcieliby się ubierać modnie i odważnie, ale boją się krytyki. Wolą więc wtapiać się w tłum zwyczajnymi szarymi stylówkami

Zdaniem Michała Lembicza polscy mężczyźni są bardzo zachowawczy w stylu ubierania, a wynika to przede wszystkim z obawy przed krytyką i wyśmianiem. Tkwią więc w niewoli mitów, które nie pozwalają im sięgnąć po takie elementy garderoby, które ich zdaniem – odbiegają od standardów “męskości”. W konsekwencji stawiają więc na sprawdzone zestawienia, ale nie dbając o fason, dopasowanie czy kolorystykę,

Czytaj więcej

Rośnie świadomość ekologiczna dzieci. Należy je uczyć ochrony środowiska już w wieku przedszkolnym

Podstawowych zagadnień związanych z dbałością o środowisko można uczyć dzieci już w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym –podkreślają eksperci marki Persil, która wystartowała z cyklem edukacyjnych warsztatów dotyczących ekologii w całej Polsce.

Czytaj więcej

Antybąkowa bielizna? To wcale nie żart!

Autor: Artykuł gościnny

Jej działanie doceni każdy, kto ma problemy z brzuchem, wybiera się w długą podróż lub dużo przebywa wśród ludzi. Przyda się też… zakochanym!

Czytaj więcej

Biżuteria - piękno uczuć zamknięte w szlachetnej formie

Autor: Artykuł partnerski

Biżuteria stanowi nieodłączny element codziennej garderoby większości zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nosimy ją od zarania dziejów, jednak jej cel pozostaje przez wieki niezmiennie ten sam - sprawia, że czujemy się piękniej, wyraża to co chcemy przekazać o sobie światu i towarzyszy nam w najbardziej przełomowych chwilach życia.

Czytaj więcej

Mów do mnie brzydko… - wywiad z założycielami marki Nadwyraz.com

Autor: WomanMagazine.pl

„Mów do mnie brzydko…” - „Wziąść”, „Poszłem", „Włanczam”. Ta oryginalna słowna gra wstępna wydarzyła się naprawdę – na koszulce, na kubku, na lnianej torbie marki Nadwyraz.com. Tekst stworzył duet - Krzysztof Kacprzykowski i Maciej Piotrowski, którzy wzięli na celownik nasze najczęstsze błędy językowe. Postanowili walczyć z nimi humorem i... odzieżą. Przedstawiamy Wam wywiad z założycielami marki.

Czytaj więcej

Prawdziwie męska pielęgnacja z Insight Man

Autor: WomanMagazine (artykuł partnerski)

W dzisiejszych czasach atrakcyjny mężczyzna, to zadbany mężczyzna. Lata kiedy dbanie o siebie było niemęskie już minęły. Nawilżona skóra, wystylizowane włosy i równo przycięta broda nikogo już nie dziwi.

Czytaj więcej

Wybieramy idealną choinkę

Autor: WomanMagazine

Do Wigilii coraz mniej czasu, w niektórych domach stoją już ustrojone choinki inni dopiero wybiorą się po swoje drzewko. Doradzamy jaką choinkę wybrać, by stanowiła prawdziwą ozdobę.

Czytaj więcej

Jak zbudować szafę kapsułową

Autor: WomanMagazine

Która z nas nie spędziła choć jednego poranka na tym, by wybrać ubranie, które powinna na siebie założyć tego dnia, a później ma wrażenie, że straciła zbyt wiele czasu, bo z niczym nie może się wyrobić? W jaki sposób możemy ułatwić sobie proces decyzyjny? Poznaj szafę kapsułową i jej zalety.

Czytaj więcej

Dorota Gardias: Mam dla kogo żyć i nie zaryzykowałabym dla dobrego zdjęcia na Instagramie. Moje selfie są robione w bezpiecznych warunkach

Autor: Woman Magazine

Prezenterka przyznaje, że zrobienie dobrego zdjęcia, którym można pochwalić się na Instagramie wymaga sporo kreatywności, a czasem też nie lada odwagi. I choć ryzykowne fotki przyciągają uwagę w mediach społecznościowych, to jej zdaniem – w pogoni za lajkami nie warto ryzykować.

Czytaj więcej

Te kolory będą rządziły sezonem jesienno – zimowym

Autor: WomanMagazine

Jesień rozgościła się w naszym kraju na dobre. Pora poznać kolory, które będą w tym roku rządziły na ulicach i wybiegach zdaniem specjalistów.

Czytaj więcej

Panowie z zarostem atrakcyjniejsi?

Autor: WomanMagazine

Naukowcy wzięli pod lupę męski zarost, by sprawdzić, jak wpływa na atrakcyjność, wyniki mogą zaskoczyć!

Czytaj więcej

Dlaczego warto odwiedzać ciucholandy?

Autor: WomanMagazine

Kiedyś mówiono o nich ze wstydem, dzisiaj zyskują coraz większą popularność! W second handach ubierają się nawet gwiazdy! Dlaczego warto do nich zaglądać?

Czytaj więcej