Galerie handlowe powoli odrabiają straty

Sytuacja w centrach handlowych powoli się stabilizuje – mówi Anna Szmeja, prezes Retail Institute. Wyniki sprzedaży i odwiedzalności od maja stopniowo się poprawiają. Najlepiej radzą sobie najmniejsze obiekty.

Czytaj więcej

Joanna Przetakiewicz planuje uruchomienie kanału na YouTube

Projektantka przyznaje, że od zawsze wolała bezpośredni kontakt niż spotkania poprzez komunikatory internetowe. Tłumaczy, że obecnie ludziom na całym świecie brakuje codziennej bliskości. Dlatego też za pomocą przedsięwzięć, które tworzy, pragnie zwrócić uwagę na potrzebę szczerej rozmowy.

Czytaj więcej

Otwarcie nowego butiku z okazji 10-lecia La Manii

Marka ubrań, której właścicielką jest Joanna Przetakiewicz, w tym roku obchodzi swoje 10. urodziny. Projektantka chce uczcić jubileusz, otwierając nowy butik.

Czytaj więcej

Primark w Polsce. Znamy datę otwarcia

20 sierpnia o godzinie 10 w warszawskiej Galerii Młociny zostanie otwarty długo wyczekiwany przez wiele osób sklep międzynarodowej marki, słynącej z niskich cen – Primark.

Czytaj więcej

Obecnie w modelingu bardziej patrzy się na osobowość niż na wymiary - Karolina Pisarek

Ze swojego doświadczenia Karolina Pisarek wie, że świat modelingu bywa bezlitosny, dlatego też dziewczyny, które w niego wkraczają, muszą być niezwykle odporne psychicznie. Według niej w tym zawodzie to wcale nie wzrost, figura czy uroda są najważniejsze, ale charakter.

Czytaj więcej

Projektantka Dorota Goldpoint otworzyła kawiarnię w Juracie.

Projektantka otworzyła w Juracie kawiarnię przeznaczoną dla kobiet. Tłumaczy, że Goldpoint Zone jest po części kontynuacją jej dotychczasowych projektów, które mają na celu pokazać piękno dojrzałych kobiet – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Czytaj więcej

W Szczecinie powstaje muzeum mody

Autor: Ewelina Szczęszek

Pomysłodawczynią projektu jest Natalia Wąsik, która tworzy tę niezwykłą inicjatywę w pojedynkę!

Czytaj więcej

Branża fashion umacnia swoją pozycję w internecie

Po marcowym zamrożeniu wydatków w sieci i kwietniowym boomie zakupowym sytuacja w branży fashion powoli wraca do normy. Na ponad połowę firm sprzedających na platformie Domodi.pl koronawirus miał negatywny wpływ, ale na 26 proc. miał korzystne przełożenie.

Czytaj więcej

Tydzień mody w Paryżu jednak się odbędzie. Pokazy zostały zaplanowane jesienią

Autor: Ewelina Szczęszek

Decyzja na, którą z niecierpliwością czekała cała branża modowa. Fédération de la Haute Couture et de la Mode wydał oficjalną informację – paryski tydzień mody odbędzie się za trzy miesiące!

Czytaj więcej

Modelka z zespołem Downa została twarzą sesji Gucci Beauty

Autor: Ewelina Szczęszek

Gucci Beauty postanowiło przełamać standardy panujące w branży kosmetycznej, zapraszając do współpracy modelkę z zespołem Downa 18-letnią Ellie Goldstein.

Czytaj więcej

Kolejna modowa marka nie przetrwała pandemii koronawirusa

Autor: Ewelina Szczęszek

Po pięciu latach działalności amerykańska marka Sies Marjan kończy swoją działalność.

Czytaj więcej

Właściciel Zary planuje zamknięcie 1200 sklepów

Grupa odzieżowa Inditex do, której należą m.in. Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti w przeciągu dwóch lat planuje zamknąć nawet 1200 sklepów, głównie w Azji i Europie. Zaoszczędzone pieniądze chce przeznaczyć na rozwój sprzedaży internetowej.

Czytaj więcej

Znana modowa marka kończy swoją działalność w Polsce

Autor: Ewelina Szczęszek

Camaieu, francuska modowa marka wycofuje swoje sklepy z Polski, zarówno stacjonarne jak i online.

Czytaj więcej

Reserved wspiera polskich artystów

Autor: Ewelina Szczęszek

Z okazji premiery kolekcji Scent of Summer polska marka przygotowała sporo atrakcji, a wszystko to, by wspomóc muzyków, ilustratorów, a także florystów.

Czytaj więcej

Urban Oufitters w Polsce! Wiemy gdzie i kiedy otworzy się pierwszy sklep

Kolejna nowa marka wkracza na polski rynek. Do niedawna zakupy w Urban Oufitters najbliżej można było zrobić jedynie w Londynie, Amsterdamie, czy Berlinie. Słynna marka ogłosiła, że otworzy swój sklep nad Wisłą!

Czytaj więcej