Doda: dzięki Robertowi Janowskiemu spełniłam swoje dawne marzenie

Wokalistka gościła na planie nowego teleturnieju muzycznego Roberta Janowskiego. Gwiazda twierdzi, że było to zaskakująco ciekawe doświadczenie i okazja do spełnienia dawnego marzenia. Razem z Janowskim zaśpiewała bowiem piosenkę „Na strunach szyn” ze słynnego musicalu „Metro”.

Czytaj więcej

Garden party – zaproś znajomych do swojego ogrodu

Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką ogrodu, wykorzystaj go do organizacji garden party. Zaproś znajomych i cieszcie się letnią pogodą, zajadając smakołyki. Jeśli nigdy wcześniej nie wyprawiałaś przyjęcia w ogrodzie, Woman Magazine spieszy z pomocą! Zapoznaj się z kilkoma prostymi radami.

Czytaj więcej

Czy ksero dowodu jest konieczne, aby wypożyczyć leżak?

Podczas wakacji chętnie wypożyczamy sprzęt plażowy. Równie często korzystamy z możliwości wypożyczenia sprzętu sportowego, a w szczególności za granicą, decydujemy się na wypożyczenie samochodu.

Czytaj więcej

Piknik – sposób na nudę latem

W ciepły, letni dzień nie masz ochoty siedzieć w domu? Zorganizuj piknik! Zaproś najlepszych przyjaciół albo zrób to tylko dla siebie. Z pewnością spędzisz miłe chwile, a my podpowiemy Ci, o czym powinnaś pamiętać.

Czytaj więcej

Co zwiedzić na Dolnym Śląsku? Odkryj zamki i pałace pogranicza

Dolny Śląsk słynie z licznych zamków i pałaców. Niektóre zadziwiają przepychem, inne popadły w ruinę. Jeśli wybierasz się na pogranicze polsko-czesko-niemieckie podpowiadamy, które z nich warto zobaczyć.

Czytaj więcej

Kiedy hotel już nie wystarcza… Jak spać podczas wyprawy samochodowej

Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być najodpowiedniejsze dla nas, szczególnie podczas wyprawy na łono natury.

Czytaj więcej

Jakie napiwki zostawiać na wakacjach?

Jeśli nie jesteś pewna, czy i jakiej wielkości napiwki zostawić podczas wakacyjnego wyjazdu, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czytaj więcej

Gdzie spędzić urlop z dala od miejskiego zgiełku?

Polecamy gospodarstwa agroturystyczne z całej Polski. Sprawdź, gdzie się wybrać!

Czytaj więcej

Konkurs WOW Fashion Awards!

Jesteś młodym twórcą? Kreujesz markę i stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku mody w Polsce? Zgłoś swój udział w konkursie WOW Fashion Awards!

Czytaj więcej

Felieton Joanny Mazurek

Autor: WomanMagazine

Zapraszamy Was do przeczytania gościnnego felietonu Joanny Mazurek.

Czytaj więcej

Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne: Wywiad z Anną Sobańską

Autor: WomanMagazine

Kolejną bohaterką naszej akcji "Kobiety Zwyczajne - Niezwyczajne" jest poetka Anna Sobańska. Zapraszamy do lektury wywiadu z Nią oraz Jej wierszy.

Czytaj więcej

Aleksandra Szwed: Bardzo wiele fantastycznych aktorek przewinęło się przez casting do filmu „Fighter”. Bardzo się cieszę, że padło jednak na mnie

Aktorka przyznaje, że nie była świadoma tak dużego zainteresowania koleżanek po fachu rolą Agaty. Tym bardziej czuje się doceniona przez producentów filmu i jest im wdzięczna, że to właśnie jej dali szansę zaprezentowania swoich umiejętności.

Czytaj więcej

Wszystko albo nic. Jak wiele może zależeć od jednego, letniego popołudnia?

30 sierpnia br. to ważna data dla rodzimego kina niezależnego. Tego dnia wchodzi na duże ekrany polski, pełnometrażowy film „One Summer Afternoon / Letnie popołudnie” w reżyserii Youssefa Quarraka.

Czytaj więcej

Pol'and'Rock Festival – najsłynniejszy i największy festiwal w Polsce. Nie możesz go przegapić!

Autor: WomanMagazine

Pol'and'Rock Festival – najsłynniejszy i największy festiwal w Polsce. Nie możesz go przegapić!

Czytaj więcej

Zaskakująca Renée Zellweger jako Judy Garland

Autor: WomanMagazine

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Judy” opowiadającego historię Judy Garland. W roli głównej zobaczymy Renée Zellweger, która przeszła niesamowitą metamorfozę na potrzeby wspomnianej produkcji.

Czytaj więcej