Słodkie Kłamstewka – znamy datę premiery drugiego sezonu

Autor: WomanMagazine

Dobra informacja dla fanów serialu "Wielkie kłamstewka", znamy datę premiery drugiego sezonu.

Czytaj więcej

„Daj się pokochać dziewczyno” Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk - recenzja

Autor: WomanMagazine

Miłość - nad jej definicją głowił się już niejeden filozof, pisarz czy twórca. Kino przedstawia nam całą masę obrazów, które kończą się zazwyczaj dobrze, mimo pewnych przeszkód. Filmowe obrazy mają jednak zazwyczaj niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jeśli chcecie popracować nad swoim związkiem, a może wciąż szukacie tego jedynego, sięgnijcie po książkę „Daj się pokochać dziewczyno".

Czytaj więcej

Powstanie film o Davidzie Bowiem

Autor: WomanMagazine

Znamy już aktora, który zagra główną rolę w filmie o Davidzie Bowiem, będzie nim Johnny Flynn, znany między innymi z serialu „Geniusz” czy z sitcomu „Lovesick”.

Czytaj więcej

Beyonce i Jay-Z promują zdrowy tryb życia

Autor: WomanMagazine

Beyonce i Jay-Z zachęcają swoich fanów do przejścia na weganizm. W zamian za podjęcie wyzwania fani będą mieli szansę wygrać dożywotnie bilety na koncerty obydwojga z nich.

Czytaj więcej

Agata Młynarska: Polacy potrafią robić rzeczy wielkie i dobre. Rekordowa zbiórka WOŚP jest tego dowodem

Autor: WomanMagazine/ Newseria

Takiej Polski chcemy – mówi dziennikarka, komentując internetową zbiórkę na cześć Pawła Adamowicza. Jej zdaniem sukces akcji pokazał, że na zło należy odpowiadać wyłącznie dobrem, a Polacy stoją murem za prowadzoną przez Jerzego Owsiaka Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej

Fryderyki 2019 – znamy nominowanych

Autor: WomanMagazine

Już w marcu w Katowicach spotkają się czołowi polscy artyści, eksperci branży muzycznej oraz fani dobrych brzmień, po to by wspólnie celebrować 25-lecie najważniejszej polskiej nagrody muzycznej Fryderyk.

Czytaj więcej

Nominacje do Oscarów 2019 – lista

Autor: WomanMagazine

Znamy już filmy oraz aktorów nominowanych do Oscarów 2019. Wśród nominacji Akademii Filmowej nie zabrakło także polskiego akcentu.

Czytaj więcej

Agata Buzek w międzynarodowej produkcji

Autor: WomanMagazine

„High Life” to tytuł kolejnej międzynarodowej produkcji, w której możemy zobaczyć polską aktorkę. Tym razem chodzi jednak o Agatę Buzek.

Czytaj więcej

Urszula Dębska: Są sposoby na to, żeby przygotować się psychicznie do odważnych scen. Najważniejsze to mieć fajnego partnera

Autor: WomanMagazine

Jak podkreśla Urszula Dębska, sceny rozbierane dla wielu aktorów nie są łatwe. Niektórzy potrafią przez nie nawet zrezygnować z udziału w produkcji. Ona sama nie krępuje się przed kamerą i jak tłumaczy, jeśli ma się na planie fajnego partnera, to namiętne pocałunki lub sceny łóżkowe wychodzą niezwykle wiarygodnie.

Czytaj więcej

Zlote Globy 2019 rozdane - sprawdź kto wygrał

Autor: WomanMagazine

76. gala Złotych Globów już za nami. Kto znalazł się pośród tegorocznych triumfatorów?

Czytaj więcej

Sylwestrowe zwyczaje

Autor: WomanMagazine

Już dzisiaj sylwester, wspólne zabawy w domu i w lokalach staną się faktem. Właściwe pożegnanie starego roku nie jest jednak wcale takie łatwe, oto kilka zwyczajów i przesądów, o których warto pamiętać.

Czytaj więcej

Netflix prezentuje premiery na styczeń 2019

Autor: WomanMagazine

Netflix nie zwalnia tempa, na styczeń 2019 roku przygotował wiele nowości oraz premier filmowych i serialowych. Sprawdźcie listę nowości tej stacji.

Czytaj więcej

Zakupy na AliExpress? To proste!

Autor: WomanMagazine

Co prawda świąteczne szaleństwo już za nami, jednak czas wolny może skłonić nas do przeglądania internetu, a co za tym idzie do robienia zakupów. Coraz więcej z nas decyduje się na zakupy przez internet i to nie tylko za pośrednictwem naszych polskich serwisów, ale i serwisów zagranicznych, takich jak AliExpress. Poniżej znajdziesz kilka słów na temat tego portalu.

Czytaj więcej

Nowości od wydawnictwa Insignis polecają się na Święta

Autor: Woman Magazine

Jeśli jeszcze nie skompletowaliście swojej wyprawki prezentowej lub rozglądacie się za miłym uzupełnieniem tego, co już przygotowaliście dla swoich bliskich, zachęcamy do sięgnięcia na sklepową półkę z… książkami. Jeśli ten pomysł wyda Wam się atrakcyjny, może coś interesującego znajdziecie wśród najnowszych propozycji wydawnictwa Insignis?

Czytaj więcej

Te filmy musisz zobaczyć w Święta

Autor: WomanMagazine

Święta to czas radości i czas spędzony z rodziną, jednym ze sposobów jego spędzania jest wspólne oglądanie filmów. Poniżej znajdziecie kilka świątecznych produkcji, które jeszcze mocniej wprowadzą was w klimat.

Czytaj więcej