Najlepsze wystawy online, które oferują światowe muzea

Sytuacja, w której znalazł się praktycznie cały świat zmusiła nas do zadbanie o swoje bezpieczeństwo i zostanie na jakiś czas w domowym zaciszu. Aby umilić Wam czas podczas trwającej kwarantanny przygotowaliśmy zestawienie światowych muzeów, które pozwalają na wirtualne zwiedzanie ich zakątków.

Czytaj więcej

Obraz Vincenta van Gogha warty miliony został skradziony z muzeum w Holandii!

Obraz ‘Wiosenny Ogród’ autorstwa postimpresjonistycznego malarza Vincent van Gogha został skradziony z zamkniętego z powodu epidemii muzeum Singer Laren w Holandii.

Czytaj więcej

Dziś nad ranem w wieku 86 lat zmarł znany polski kompozytor Krzysztof Penderecki.

Krzysztof Penderecki zadebiutował na arenie międzynarodowej w 1959 r podczas Festiwalu Warszawska Jesień. Podczas trwającej kariery współpracował z wieloma światowymi twórcami filmowymi.

Czytaj więcej

Rozszerzona rzeczywistość rozwiązaniem dla e-sklepów nie tylko na czas pandemii. Klienci szybciej decydują się na zakup i rzadziej go zwracają

Rozszerzona rzeczywistość pozwala sklepom internetowym zwiększyć sprzedaż i zminimalizować wskaźnik zwrotów od 34 do nawet 42 proc. w zależności od branży. Klienci znacznie szybciej podejmują też decyzję o zakupie, bo mogą dany produkt najpierw „przymierzyć”.

Czytaj więcej

Koronawirus zabija branżę targową. Firmom grozi bankructwo

Odwołane zlecenia, problemy z płynnością finansową i co najmniej kilka tysięcy osób bez pracy – to skutki pandemii koronawirusa dla branży targowo-wystawienniczej, która odczuła je jako jedna z pierwszych. Zakaz organizowania imprez masowych, choć formalnie nie dotyczył targów, sprawił, że firmy stanęły z dnia na dzień.

Czytaj więcej

Patronujemy! Kosmetyki naturalne dla ciebie – zrób je sama

Naturalne, zdrowe i ekologiczne kosmetyki, możesz przygotować w warunkach domowych. To świetna zabawa, a później satysfakcja z korzystania z własnego wyrobu. Wiktoria Mucha – autorka książki Kosmetyki naturalne dla ciebie opracowała receptury i przepisy, które łatwo zmodyfikować i idealnie dopasować do swoich potrzeb i rodzaju skóry.

Czytaj więcej

Agata Biernat: Korona miss była ciężka i czasami mnie uwierała, zarówno dosłownie, jak i w przenośni

Miss Polonia 2017 tłumaczy, że wzięcie udziału w konkursie piękności było dla niej spełnieniem marzeń. W konsekwencji, gdy przyszedł czas, aby przekazać koronę następczyni, poczuła smutek. Biernat przyznaje, że tytuł, choć pozwolił jej rozwinąć skrzydła i zaistnieć w show-biznesie, czasami bywał dla niej uciążliwy. Mimo to okres swojego „panowania” wspomina z radością i uśmiechem.

Czytaj więcej

Kobiety zwyczajnie nadzwyczajne!

Woman Magazine uwielbia zaradne, przedsiębiorcze kobiety. Uwielbia z nimi rozmawiać, przebywać z nimi, podziwiać ich pracę i zaangażowanie. Dziś rozmowa z dwoma niesamowitymi kobietami, architektonicznym teamem, który dzień w dzień, tydzień po tygodniu oferuje swoim klientom uśmiech, wsparcie i profesjonalnie przygotowane projekty.

Czytaj więcej

Natalia Zastępa: Łączenie nauki w szkole ze śpiewaniem jest dosyć trudne. Kosztuje mnie to naprawdę dużo pracy

Mimo młodego wieku wokalistka ma jasno wytyczone życiowe cele i z determinacją dąży do ich realizacji. Nie ukrywa, że tworzenie muzyki i koncertowanie czasem trudno jest jej pogodzić z nauką w liceum, ale stara się robić wszystko, by nie zaniedbywać obowiązków.

Czytaj więcej

Maja Frytkowska o diecie!

Uczestniczka trzeciej edycji Big Brothera podkreśla, że dba, aby jej dieta była odpowiednio skomponowana. Chociaż nie jest to proste, od pewnego czasu stara się ograniczyć mięso. Sama na co dzień korzysta z diety pudełkowej, jednak dla swojej rodziny gotuje zdrowe obiady. Frykowska zdradza również, że ostatnimi czasy coraz bardziej ufa medycynie niekonwencjonalnej.

Czytaj więcej

Plany Sary Boruc na 2020!

Wokalistka przyznaje, że przyszły rok będzie dla niej intensywny i pracowity. Planuje nowe projekty muzyczne. Chciałby także rozpocząć pracę nad własną marką odzieżową, o której zawsze marzyła. Obecnie Sara Boruc poświęca sporo czasu 7–miesięcznemu synkowi. Jednak gdy tylko Noah odrobinę podrośnie, zamierza zacząć realizować plany.

Czytaj więcej

Przed świętami wydajemy coraz więcej, ale bardziej świadome. Chętniej też wyjeżdżamy na Boże Narodzenie

Tegoroczne wydatki Polaków przed Bożym Narodzeniem będą o 5 proc. wyższe niż przed rokiem – wynika z raportu Deloitte. Najbardziej wzrosną te związane z zakupem produktów na świąteczny stół.

Czytaj więcej

Lodowisko na placu Europejskim - zapraszamy 13 grudnia!

Tej zimy jak co roku na placu Europejskim nie zabraknie świątecznej atmosfery i świetnej zabawy. Ghelamco ponownie przygotowało dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne lodowisko. Sezon łyżwiarski na placu rozpoczyna się 13 grudnia.

Czytaj więcej

Marta Wiśniewska: Wróciłam do śpiewania i koncertowania. Tych koncertów nie jest dużo, ale są bardzo fajne

Mandaryna była jedną z gwiazd koncertu The Rewind Tour, który odbył się niedawno na arenie COS Torwar w Warszawie. Piosenkarka ponownie zaśpiewała swoje największe hity oraz znane covery z lat 90. Marta Wiśniewska przyznaje, że przed występem towarzyszyły jej ogromne emocje. Powrót do koncertowania bardzo ją cieszy, ale na razie nie ma w planach nowych utworów czy teledysków.

Czytaj więcej

Mikołajki w Galerii Zaspa w Gdańsku

Coraz bliżej Święta! Niezwykłą atmosferę zbliżającej się Gwiazdki poczuć można w Galerii Zaspa, która zaprasza do wspólnego odliczania dni do Bożego Narodzenia. Zanim one jednak nastąpią, w galerii pojawi się niezwykła kraina, gdzie najmłodsi klienci Centrum będą mieli okazję wziąć udział w licznych atrakcjach.

Czytaj więcej