Prezenty dla gracza

Autor: WomanMagazine

Twój partner jest zapalonym graczem? W takim razie jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, jaki prezent mu sprawić, przychodzimy z pomocą.

Czytaj więcej

Złote Globy bez Zimnej wojny

Autor: WomanMagazine

Już 6 stycznia wręczone zostaną Złote Globy 2019. Ogłoszono nominacje do tych ważnych filmowych nagród. Na liście zabrakło niestety „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego.

Czytaj więcej

Świąteczne porządki

Autor: WomanMagazine

Jak co roku o tej porze myślimy o zbliżających się świętach, a co za tym idzie o świątecznych porządkach. Spędzają one sen z powiek niejednej z nas. Co zrobić, by bez stresu i na spokojnie przygotować nasz dom lub mieszkanie na święta?

Czytaj więcej

33 kraje i 33 powody do radości. „Atlas szczęścia” – najsympatyczniejsza książka tej jesieni idealnym pomysłem na świąteczny prezent.

Autor: WomanMagazine

Na księgarskich półkach można odnaleźć fascynującą pozycję – „Atlas szczęścia” Helen Russel, która zawędrowała do Australii, Walii, Bhutanu, Irlandii, Finlandii, Turcji, Syrii, Japonii i wielu innych krajów, by odkryć sekrety szczęścia z różnych zakątków świata.

Czytaj więcej

Narodziny gwiazdy - recenzja Woman Magazine

Autor: WomanMagazine

Od pewnego czasu z zagranicy płynęły do nas pozytywne recenzje dotyczące debiutu reżyserskiego Bradleya Coopera, w końcu możemy oglądać go na ekranach polskich kin. Czy warto wybrać się na "Narodziny gwiazdy"?

Czytaj więcej

Tych płyt powinnaś posłuchać jesienią

Autor: WomanMagazine

Jesień kojarzy nam się z krótkimi dniami, deszczem i spadającą temperaturą. Czynniki te zdecydowanie wpływają negatywnie na nasz nastrój. Nie pozostaje nic innego jak odegnać niepogodę dobrą muzyką. Oto lista ostatnio wydanych albumów, które pomogą ci poprawić humor.

Czytaj więcej

Zgadnij kto – recenzja Woman Magazine

Autor: Woman Magazine

Kto choć raz wybrał się ze znajomymi do „escape roomu” (czyli „pokoju zagadek”) zrozumie ten rodzaj napięcia, towarzyszący próbom wydostania się z zamkniętego pomieszczenia, gdzie powodzenie całej akcji uzależnione jest od sprytu, bystrości umysłu, ale i szczęścia.

Czytaj więcej

Pomysły na książkowe prezenty

Autor: WomanMagazine

Święta coraz bliżej, nieubłaganie zbliża się też 6 grudnia, jeśli szukacie książki, którą moglibyście podarować swoim bliskim, spieszymy z pomocą.

Czytaj więcej

Black Friday coraz bliżej

Autor: WomanMagazine

Już jutro Black Friday, czyli dzień wielkich promocji i obniżek cen. Buszujący po wyprzedażach mogą złapać naprawdę atrakcyjne okazje. Poniżej znajdziecie część z listy sklepów, które dołączyły lub dołączą do promocji.

Czytaj więcej

Czas na polską piłkę... kobiecą - wywiad z Pauliną Dudek

Autor: Woman Magazine

Paulina Dudek to polska piłkarka grająca na pozycji pomocnika. W seniorskiej reprezentacji Polski zadebiutowała cztery lata temu. Obecnie reprezentuje barwy francuskiego klubu Paris Saint-Germain F.C. Udało nam się porozmawiać z nią o polskiej piłce, grze w Paryżu i najbliższych sportowych planach.

Czytaj więcej

Bohemian Rhapsody - recenzja

Autor: WomanMagazine

O zespole Queen słyszał najpewniej każdy, kto choć w najmniejszym stopniu interesuje się muzyką. Mimo upływu lat do dzisiaj ich hity szaleją w rozgłośniach radiowych. Nic więc dziwnego, że ktoś w końcu postanowił przybliżyć historię tego zespołu szerszej publiczności i nakręcić film o wspomnianej grupie. „Bohemian Rhapsody” weszło na ekrany polskich kin na początku listopada.

Czytaj więcej

Międzynarodowy konkurs na projekt ilustrowanej książki dla dzieci

Autor: Woman Magazine

W imieniu Wydawnictwa Dwie Siostry zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej – trzeciej – edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2018! Konkurs jest skierowany do grafików, ilustratorów, autorów tekstów i scenariuszy oraz wszystkich "książkotwórców". Prace można nadsyłać przez cały miesiąc: od 15 listopada do 15 grudnia 2018.

Czytaj więcej

Kinowe propozycje na listopad

Autor: WomanMagazine

Jesienna aura i długie wieczory to idealne tło dla seansów filmowych w kinie. Listopad bez wątpienia może pochwalić się gorącymi premierami, poniżej znajdziecie nasze propozycje.

Czytaj więcej

Regina Brett w Polsce – na trasie aż 8 miast!

Autor: Woman Magazine

„Mów własnym głosem” to najnowsza książka Reginy Brett. Tym razem przesłanie autorki brzmi: odkryj swoją prawdę, wytrwale za nią podążaj i nie wahaj się nią dzielić. „Mów własnym głosem” to 50 porywających lekcji o tym, jaką siłę mają słowa – nie milczenie; o tym, że nawet jeśli trudno zmierzyć się z prawdą, to tylko w ten sposób staniemy się wolni.

Czytaj więcej

Magda Steczkowska: U nas w domu nie ma tradycji Halloween. Bliżej nam jest do Święta Zmarłych

Autor: Woman Magazine / Newseria

Wokalistka podkreśla, że w jej rodzinie nie przyjęła się halloweenowa moda na dekorowanie domu dyniami, przebieranie się w kostiumy niczym z horroru i organizowanie imprez w klimacie maskarady. Przełom października i listopada to dla bliskich wokalistki szczególny czas nostalgii i wyciszenia, kiedy wspomina się zmarłych i odwiedza ich groby.

Czytaj więcej