"W pogoni za słońcem" już niebawem w księgarniach

Autor: WomanMagazine

Pasjonująca i pełna inspiracji opowieść o słońcu. „W pogoni za słońcem” wkrótce w księgarniach,

Czytaj więcej

Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne: wywiad z Weroniką Tobor

Autor: WomanMagazine

Kolejną bohaterką naszej serii wywiadów spod szyldu "Kobiety Zwyczajne - Niezwyczajne" jest Weronika Tobor. Programistka i autorka bloga "programmer-girl".

Czytaj więcej

Sunrise Festival 2019 coraz bliżej!

Dziesiątki tysięcy klubowiczów z całego świata, 5 potężnych scen, ponad 100 artystów, wśród których m.in. Armin Van Buuren, Oliver Heldens, Afrojack, Don Diablo, The Chainsmokers, jedyne w swoim rodzaju festiwalowe miasteczko SunCity – tak w skrócie przedstawia się Sunrise Festival 2019 – jedna z największych klubowych imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj więcej

Nowa książka wydawnictwa Insignis: „Chyba umieram”

Autor: WomanMagazine

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy googlują swoje budzące trwogę objawy – poradnik „Chyba umieram” jest ci niezbędny. Premiera książki odbyła się 5 czerwca.

Czytaj więcej

Edyta Herbuś: Szykuję cykl warsztatów dotyczących różnych sposobów wyrażania kobiecości

Tancerka podkreśla, że w grupie łatwiej się zmotywować, znaleźć wspólny cel i pokusić się o jego realizację. Dlatego też chce zorganizować warsztaty dedykowane kobietom, które chcą zrobić coś dla własnego samorozwoju. Ze swojego doświadczenia dobrze wie, jak ważne jest poszukiwanie w życiu równowagi i odkrywanie swojej wartości.

Czytaj więcej

Nadgryzione jabłko przez Chrisann Brennan - recenzja Woman Magazine

Autor: WomanMagazine

Jesteście wiernymi użytkowniczkami produktów Apple’a? Na logo ugryzionego jabłka reagujecie entuzjastycznie? Uważacie, że Jobs był postacią niezwykłą, wizjonerem bez skazy..? Jesteście gotowe na obalenie tego mitu?

Czytaj więcej

Gala Partnerów AIESEC już w czerwcu!

17 czerwca br. w Krakowie odbędzie się uroczysta Gala Partnerów zorganizowana przez AIESEC Oddział Lokalny w Krakowie. Wydarzenie to jest formą podziękowania przygotowaną przez organizację dla wszystkich firm, które z nią współpracują i ją wspierają.

Czytaj więcej

"Pisarze. Serial na krótko" – nowa propozycja od Canal+

Autor: WomanMagazine

Zbliża się premiera nowego serialu Canal+ z gwiazdorską obsadą, czyli Magdaleną Cielecką i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Czytaj więcej

„Wielkie kłamstewka” i „Opowieść podręcznej” wracają

Autor: WomanMagazine

Czerwiec to miesiąc gorący nie tylko za sprawą panującej za oknem temperatury. Miłośnicy seriali już mogą zacierać ręce na kontynuacje produkcji od HBO.

Czytaj więcej

Sztuka jest KOBIETĄ - wywiad z malarką Maggie Piu

Autor: WomanMagazine

Maggie Piu - malarka, ilustratorka, architektka wnętrz - artystka pełną... duszą :-) Zapraszamy do lektury wywiadu z tą niesamowitą Kobietą...

Czytaj więcej

Czerwcowe nowości od Netflix

Autor: WomanMagazine

Jak co miesiąc i w czerwcu Netflix przygotował dla swoich widzów kilka ciekawych premier filmów i seriali.

Czytaj więcej

„Erotica 2022” o tym filmie będzie głośno

Autor: WomanMagazine

Czołowe polskie reżyserki: Kasia Adamik, Olga Chajdas, Anna Kazejak i Anna Jadowska łączą siły z polskimi pisarkami: Olgą Tokarczuk, Joanną Bator, Gają Grzegorzewską i Grażyną Plebanek. Efektem współpracy będzie film „Erotica 2022”.

Czytaj więcej

Nowy sezon Stranger Things coraz bliżej

Autor: WomanMagazine

W sieci pojawił się nowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things". Znamy też datę premiery serialu.

Czytaj więcej

Kobiety Zwyczajne - Niezwyczajne: wywiad z Anną Brodnicką (Foto-An)

Autor: WomanMagazine

Dziś przedstawiamy Wam kolejną bohaterkę naszej akcji: Kobiety Zwyczajne - Niezwyczajne. To Anna - artystka wszechstronna. Jej przyjaciółka, która ją do nas zgłosiła, wskazała nam głównie na jej wspaniałą umiejętność przechwytywania wydawałoby się... "nieuchwytnych" chwil i przekuwania ich w fotografię. Okazuje się jednak, że to nie jedyny jej talent. Poznajcie Annę Brodnicką!

Czytaj więcej

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy - zapowiedź książki

Autor: WomanMagazine

Pod koniec kwietnia, nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa, ukazał się bestseller: „Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia”. To osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał.

Czytaj więcej