WomanMagazine.pl

Tydzień mody w Paryżu jednak się odbędzie. Pokazy zostały zaplanowane jesienią

Decyzja na, którą z niecierpliwością czekała cała branża modowa. Fédération de la Haute Couture et de la Mode wydał oficjalną informację – paryski tydzień mody odbędzie się za trzy miesiące!

Standard Post with Image

Nowy  Jork, Londyn, Mediolan, Paryż – francuska stolica to zwykle wisienka na torcie podczas maratonu tygodni mody. To właśnie tam możemy zobaczyć największe pokazy topowych przedstawicieli tj.  Dior, Louis Vuitton, Chanel.

 

Jak będzie wyglądał tegoroczny Paris Fashion Week?

Najgorętsze modowe wydarzenie zostało zaplanowane od 28 września do 6 października. Jak będzie przebiegał Fashion Week? Pokazy mody odbędą się z uwzględnieniem zalecenia francuskiego rządu w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jeszcze nie wiadomo, czy na wydarzeniu pojawią się reporterzy, fotografowie, influencerzy i ilu gości będzie mogło uczestniczyć w pokazach. Forma eventu będzie zależała od łagodzenia restrykcji związanych z globalną pandemię.

 

Podobne artykuły

Botox - jak się do niego przygotować?

Zmarszczki mimiczne mogą być poważnym problemem. Teraz można się go pozbyć – wybierz botox! Ze względu na swoją specyfikę zmarszczki mimiczne są niemalże niemożliwe do usunięcia z wykorzystaniem popularnych kosmetyków. Jest jednak sposób na ich usunięcie – to botox, czyli inaczej toksyna botulinowa, z której skorzystamy w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

DLACZEGO WARTO SIĘ WSPINAĆ?

Wspinaczka to sport wytrzymałościowy. Żeby zacząć, wystarczy znaleźć kogoś, kto nas pokieruje na początku naszej przygody. Potem już pójdzie jak z płatka! Ale czy zawsze? Jedno jest pewne – z pewnością warto spróbować!

Czytaj więcej