Jaki strój kąpielowy wybrać, czyli modnie i wygodnie na plaży

Autor: WomanMagazine

Moda plażowa kojarzy się z roznegliżowanymi ciałami i kolorowymi paskami odzieży, które zakrywają mniej lub… więcej. Na szczęście, obowiązujące trendy nie są tak wyraźne i obligujące, jak w pozostałych sferach mody. Dziś, ku uldze wielu z nas, spokojnie można wybrać praktycznie każdy model kąpielowy, który pojawił się od początku mody plażowej.

Czytaj więcej

VIVE! drugie życie tkanin. Torba za torbę na Slow Weekendzie

Autor: WomanMagazine

10 i 11 czerwca, podczas warszawskiej edycji Slow Weekendu w Soho Factory, powstanie strefa edukacyjna Fundacji WWF Polska oraz VIVE Group – „VIVE! Drugie życie tkanin”. Każdy kto przyniesie do strefy torbę używanych tekstyliów otrzyma nową torbę na ramię z kolekcji „Adaptacja” Mariusza Przybylskiego, która wyprodukowana została wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu, bez zużycia wody.

Czytaj więcej

Czas na balkon – 4 kroki do wymarzonego balkonu

Autor: WomanMagazine

Posiadacze własnych ogrodów już od kilku tygodni pieczołowicie pielęgnują swoje grządki, doglądają roślin, planują i realizują nowe nasadzenia. Mieszkańcy bloków, którzy posiadają balkony, zdaje się, że trochę przysnęli. Oczywiście, spacerując osiedlowymi ścieżkami, jest już czym się zachwycać – właściciele niektórych balkonów wspięli się na wyżyny swoich ogrodniczych możliwości.

Czytaj więcej

Magdalena Antosiewicz: dobry styl u kobiety to klasa i elegancja. Można się tego nauczyć

Autor: WomanMagazine

Blogerka lubi bawić się modą i zmieniać swój wizerunek. Uważa, że kobieta stylowa powinna się przede wszystkim dobrze czuć w swojej stylizacji. Zdaniem Antosiewicz klasę i elegancję, które składają się na dobry styl, może wypracować każda kobieta.

Czytaj więcej

Festiwal (nie tylko) muzyczny

Autor: WomanMagazine

Niedawno zakończył się jeden z największych festiwali muzycznych w USA (Coachella Valley Music and Arts Festival), a w polskich mediach można było jedynie słyszeć relacje modowe – „ochy” i „achy” nad festiwalowymi stylizacjami celebrytek i celebrytów. Czy jest to objaw szerszego trendu – lansu przez festiwal? Czy liczy się tylko wyróżnienie przez to, co się na siebie włoży?

Czytaj więcej

Naturalna biżuteria – najlepszy wybór na wiosnę

Autor: WomanMagazine

Biżuteria towarzyszy człowiekowi od czasów prehistorycznych. Od zawsze pragnęliśmy się ozdabiać, choć charakter noszenia biżuterii zmieniał się w zależności od miejsca i czasu. Niegdyś pełniła więcej funkcji niż li tylko ozdobne. Dziś jest głównie wyrazem mody, ale nie tylko. Nadal potrafi być pewnym manifestem – zarówno pozycji społecznej, jak i stylu życia.

Czytaj więcej

Twoje WESELE 2017 – Trendy i personalizowane wyzwania!

Autor: WomanMagazine

Wesela. Niby ciągle to samo, ale zawsze jakoś inaczej. Podczas każdego przyjęcia pojawiają się nowe elementy, dzięki czemu możemy wpadać w konkretne, pożądane nastroje. Planujesz ślub swój lub kogoś bliskiego? Spraw, by był spersonalizowany, choć z nutą nowoczesności! Podążaj za trendami, ale w rozsądnych proporcjach, odnoszących się do dekoracji i dodatków. Co szykuje rok 2017 w branży ślubnej?

Czytaj więcej

Moje małe imperium mody (wywiad)

Autor: WomanMagazine

„Nigdy nie zasypiaj w aucie, bo to, co zobaczysz, może cię zainspirować. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, żeby niczego nie przegapić”. O modzie, czerpaniu inspiracji, blogowaniu i tym, jak wszystko się rozpoczęło, rozmawiamy z Marzką, autorką bloga My Little Empire Fashion. Zapraszamy!

Czytaj więcej

„Siła wolności” Doroty Goldpoint

Autor: Woman Magazine

Swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną „Siła wolności” Dorota Goldpoint dedykuje kobietom aktywnym, które realizują swoje pasje i dzięki temu, że robią w życiu to, co kochają – nie muszą być od nikogo zależne.

Czytaj więcej

Uwaga! Nadchodzi wiosna… w modzie

Autor: WomanMagazine

Choć w powietrzu, mimo wielkich chęci, trudno wyczuć pierwsze powiewy wiosny, to projektanci już od dawna wzięli na tapetę trendy, które obowiązywać będą, gdy śniegi stopnieją już na dobre. Spróbujmy co nieco u nich podpatrzeć i wysnuć konstruktywne wnioski, przydatne w uporządkowaniu naszych szaf.

Czytaj więcej

Historia małej czarnej

Autor: WomanMagazine

„Mała czarna”… sukienka – dla niektórych z nas tak nieodłączna składowa cześć garderoby – jak nieodzownym elementem początku dnia jest filiżanka równie smolistego napoju. Obie… czarne, obie niezastąpione, obie bez wad;)

Czytaj więcej

Moda bez granic, czyli senior na wybiegu

Autor: WomanMagazine

Wysocy, młodzi, piękni – wyszczupleni do granic możliwości lub muśnięci przystojną muskulaturą. Dla jednych – wcielenie ideału piękna, dla innych – wynaturzone i niezdrowe i niedoścignione wzory oderwane od kanonu… rzeczywistości. Tak często postrzega się wybiegi modowe, a dokładniej – chodzące po nich modelki i modeli.

Czytaj więcej

Na karnawał czas!

Autor: WomanMagazine

Od kilkunastu dni trwa karnawał. Wprawdzie w Polsce, wydarzenia karnawałowe, ograniczają się zwykle do imprez – od klubowych po balowe, to i tak dają wiele okazji do wyrażenia siebie w szaleństwie. Bo karnawał to właśnie czas szaleństwa i zabawy, pewnego odrealnienia i zatracenia się w nim.

Czytaj więcej

Nie za zimno, lecz w sam raz... i modnie zimą!

Autor: WomanMagazine

Zima dogoniła nas w pełni, świąteczny klimat i spotkania z bliskim stają się powoli miłym wspomnieniem, ale na wiosnę musimy jeszcze poczekać… Zostały dwa miesiące do przetrwania dla zmarzluchów, a co za tym idzie, warto, aby był to czas spędzony w dobrych* ubraniach. Jak ubierać się w zimowe dni? (*Nie mamy tu na myśli metki!;-))

Czytaj więcej

Modnie przy stole

Autor: WomanMagazine

Święta to wspaniały czas. Na tę cudowność składa się wiele czynników – zapachy, najbliżsi, wspólne kuchcenie, ale też i dekoracje. Dekorujemy nasze obejścia, a wewnątrz czasem nasze domy zmieniają się, na te kilka dni, w zupełnie inną, magiczną krainę. Pojawiają się girlandy, wieńce, stroiki, świąteczne lampiony oraz inne dekoracje, których wybór dziś jest przeogromny.

Czytaj więcej