Modelka z zespołem Downa została twarzą sesji Gucci Beauty

Autor: Ewelina Szczęszek

Gucci Beauty postanowiło przełamać standardy panujące w branży kosmetycznej, zapraszając do współpracy modelkę z zespołem Downa 18-letnią Ellie Goldstein.

Czytaj więcej

Kolejna modowa marka nie przetrwała pandemii koronawirusa

Autor: Ewelina Szczęszek

Po pięciu latach działalności amerykańska marka Sies Marjan kończy swoją działalność.

Czytaj więcej

Właściciel Zary planuje zamknięcie 1200 sklepów

Grupa odzieżowa Inditex do, której należą m.in. Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti w przeciągu dwóch lat planuje zamknąć nawet 1200 sklepów, głównie w Azji i Europie. Zaoszczędzone pieniądze chce przeznaczyć na rozwój sprzedaży internetowej.

Czytaj więcej

Znana modowa marka kończy swoją działalność w Polsce

Autor: Ewelina Szczęszek

Camaieu, francuska modowa marka wycofuje swoje sklepy z Polski, zarówno stacjonarne jak i online.

Czytaj więcej

Reserved wspiera polskich artystów

Autor: Ewelina Szczęszek

Z okazji premiery kolekcji Scent of Summer polska marka przygotowała sporo atrakcji, a wszystko to, by wspomóc muzyków, ilustratorów, a także florystów.

Czytaj więcej

Urban Oufitters w Polsce! Wiemy gdzie i kiedy otworzy się pierwszy sklep

Kolejna nowa marka wkracza na polski rynek. Do niedawna zakupy w Urban Oufitters najbliżej można było zrobić jedynie w Londynie, Amsterdamie, czy Berlinie. Słynna marka ogłosiła, że otworzy swój sklep nad Wisłą!

Czytaj więcej

Hailey Bieber i Jaden Smith w kampanii dla Levi’sa

Modelka i aktor pojawili się w kampanii w stylu festiwalowym ukazującym tęsknotę za lepszym jutrem.

Czytaj więcej

MET gala w sieci

W związku z epidemią koronawirusa większość muzeów na świecie pozostaje zamknięte. W tym również nowojorskie Metropolian Museum of Art, w którym w dniu dzisiejszym miało odbyć się najbardziej pożądane modowe wydarzenie organizowane przez miesięcznik Vogue.

Czytaj więcej

Primark przechodzi kryzys. Czy odbije się to na planach utworzenia oddziału sieciówki w Polsce?

Koronawirus odciska swoje piętno na branży modowej. Kryzys związany z epidemią przechodzą nie tylko domy mody, ale także popularne sieciówki.

Czytaj więcej

Marcin Tyszka: W nowym projekcie zawodowym chcę połączyć zamiłowanie do projektowania wnętrz i egzotycznych roślin. Do tej pory doradzałem tylko znajomym

Fotograf na dachu swojego mieszkania na ósmym piętrze stworzył unikatowy całoroczny ogród. Ma w nim kilkaset gatunków egzotycznych roślin.

Czytaj więcej

Macademian Girl: Jeżeli ktoś mówi, że musi nosić futro, to należy się zastanowić, czy z tą osobą jest wszystko w porządku

Blogerka modowa uważa, że noszenie naturalnych futer jest przejawem megalomanii i pychy. W obecnych czasach, kiedy producenci proponują konsumentom mnóstwo innych luksusowych produktów, nie trzeba przyczyniać się do cierpienia niewinnych zwierząt tylko po to, by poczuć się stylowo.

Czytaj więcej

Milena Sadowska: Gdyby nie konkurs Miss Polonia, nadal byłabym kelnerką. Często muszę udowadniać, że poza urodą mam też coś do powiedzenia

Tytuł Miss Polonia oznacza dla Mileny Sadowskiej docenienie nie tylko jej wyglądu, ale też charyzmy, silnego charakteru i niepowtarzalnej osobowości. I choć w ramach konkursu koronę najpiękniejszej dostaje dziewczyna, która na pierwszy rzut oka zachwyca urodą i później jest postrzegana przede wszystkim przez jej pryzmat, to często jest to mylne mniemanie.

Czytaj więcej

Marcelina Zawadzka: Musiałam udowadniać, że uroda to nie wszystko. Staram się więc walczyć z nadmiernym ocenianiem innych

Miss Polonia 2011 wielokrotnie w życiu musiała udowadniać, że oprócz urody dysponuje także wiedzą i inteligencją. Tłumaczy, że ludzie często oceniają ją przez pryzmat wyglądu, ale nie ma im tego za złe. Wie bowiem, że jest to wynikiem działania podświadomości i trudno nad tym zapanować.

Czytaj więcej

Ewa Szabatin: Nie musimy zabijać zwierząt, by poczuć się jak gwiazda. Naturalne futro można zastąpić płaszczem od projektanta

Zdaniem tancerki naturalne futra już jakiś czas temu przestały być oznaką bogactwa i luksusu. Aby poczuć się pięknie i gustownie, lepiej zdecydować się na zakup modnego płaszcza bądź kurtki od znanego projektanta. Okrucieństwo wobec zwierząt powinno być niedozwolone i surowo karane.

Czytaj więcej

Monika Pietrasińska: Mam wiele pomysłów na siebie. W chwili obecnej nie planuję grać w filmach!

Modelka ma za sobą epizody w kilku produkcjach filmowych. Otwarcie przyznaje, że nie planuje dalszej kariery aktorskiej. Jeśli jednak pojawiłaby się propozycja ciekawej roli, poważnie zastanowiłaby się nad taką ofertą. Jako że nie ukończyła szkoły teatralnej i nie jest profesjonalistką, najbardziej odpowiadałyby jej postacie podobne charakterologicznie do niej samej.

Czytaj więcej