WomanMagazine.pl

Primark w Polsce. Znamy datę otwarcia

20 sierpnia o godzinie 10 w warszawskiej Galerii Młociny zostanie otwarty długo wyczekiwany przez wiele osób sklep międzynarodowej marki, słynącej z niskich cen – Primark.

Standard Post with Image

Pierwsze informacje na temat wejścia na polski rynek marki Primark pojawiły się już pod koniec 2018 roku. Otwarcie sklepu miało nastąpić wcześniej, jednak światowa pandemia uniemożliwiła te plany.

 

Primark zajmie 3660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach, firma ma zatrudnić 250 pracowników. Do dyspozycji klientów zostanie oddane 30 kas.

Primark oferuje kolekcje mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej, w tym akcesoria, obuwie i wyposażenie wnętrz. Co więcej w sklepie znajdziemy produkty pochodzące z recyklingu i wykonane w sposób zrównoważony.

 

Irlandzka sieciówka sklepów posiada około 350 punktów sprzedaży w 12 krajach. Na rynku obecna jest od 1969 roku, a jej celem jest sprzedaż dobrej jakości produktów w niskich cenach.

 

Podobne artykuły

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej

ODLICZAMY DNI DO WIELKIEGO OTWARCIA GOJUMP – PARKU TRAMPOLIN W KRAKOWIE

Kraków śmiało może powiedzieć, że nadąża za współczesnymi atrakcjami! Już 21 maja wielkie otwarcie największego w Małopolsce parku trampolin. Będzie to trzeci co do wielkości taki obiekt w Polsce i jeden z większych w Europie! Przy ulicy Centralnej 41a na wszystkich gości czeka aż 2000 m2 wyskokowych wrażeń, a wśród nich największa w kraju Mega Trampa – 37 m2 czystej adrenaliny!

Czytaj więcej