„Kocham cię” za jedyne 39 zł!

Autor: WomanMagazine

Mama na godziny, usługa przytulania, a może wynajęty narzeczony? Współczesny rynek oferuje całą gamę usług, za które wystarczy jedynie zapłacić. Jak dotąd większość pomysłów powstawało w odległych Chinach, teraz sposób na biznes znalazła także polska firma oferująca pośrednictwo w wyznawaniu skrywanej miłości lub… zrywaniu z partnerem.

Czytaj więcej

Wielkie serca biją po raz 25! WOŚP 2017

Autor: WomanMagazine

Kolejna styczniowa niedziela, jak niezmiennie od 25 lat, zapłonęła od czerwonych serduszek na kurtkach, czapkach i torebkach. To także wielkie medialne święto, którego będąc Polakiem, nie można ominąć. W tym roku WOŚP pobije kolejny rekord zbiórki pieniędzy, która ma być przeznaczona na dzieci i osoby starsze. Aktualnie licznik przekroczył 60 mln złotych, a do końca jeszcze daleko!

Czytaj więcej

Otwórz swoją lodówkę na innych

Autor: WomanMagazine

Chyba nie ma takiej gospodyni, której nie zdarzyło się wyrzucić do kosza całkiem dobrego i przydatnego jeszcze do spożycia posiłku. Przyczyny bywają różne: gotujemy za dużo na raz dla zbyt małej ilości osób, wyjeżdżamy na wakacje i opróżniamy lodówkę, szalejemy kulinarnie praktycznie z okazji każdych świąt…

Czytaj więcej

Sylwester Last Minute

Autor: WomanMagazine

Święta odchodzą powoli do przeszłości, zostawiając za sobą pełne brzuchy i być może kilka kilogramów;-). Tym samym coraz bliżej magicznej daty wieńczącej ostatnie 365 dni; niosącej nowe możliwości i wyzwania na najbliższe 12 miesięcy. Jak przywitamy Nowy Rok? To zależy od naszych preferencji i tutaj absolutnie nie ma złych pomysłów!

Czytaj więcej

Czytelnicze bestsellery 2016 roku

Autor: WomanMagazine

Koniec roku zawsze skłania do refleksji. W mediach pojawiają się liczne podsumowania, zestawienia dosłownie wszystkiego! W końcu trzeba jakoś zamknąć ten rok, upamiętniając wszystko, co było w nim wyjątkowe. My postanowiliśmy przedstawić listę… książkowych bestsellerów 2016!

Czytaj więcej

Czy jesteś słodyczomaniakiem? (test)

Autor: WomanMagazine

Nie możesz żyć bez słodyczy? W stresie rzucasz się na batonik. Potem na ciastko. To daje ulgę na chwilę, później chcesz więcej i masz wyrzuty sumienia. Wpadasz w błędne koło. Słodycze to złudny lek na spadek formy i zły nastrój. Sprawdź czemu po nie sięgasz i uwolnij się od nałogu.

Czytaj więcej

Kto przynosi prezenty?

Autor: WomanMagazine

Czy dziś rano wszystkie znalazłyście w swoich skarpetach, kapciach, czy butach lub pod poduszką… słodki podarek od Świętego Mikołaja? A może ten miły starszy pan w czerwonym kubraku, z długą brodą, był bardziej szczodry i podrzucił coś więcej, niż tylko słodkie czekoladki? A może wręcz przeciwnie – gdzieś zagubił się, próbując swoimi podniebnymi saniami dotrzeć pod Twój adres?

Czytaj więcej

Śmierć papierowego czytadła

Autor: WomanMagazine

Wielkostronnicowy dziennik o zapachu świeżego druku, nieco może duszący, ale jakże rozkoszny o poranku, przy kawie… Czasem lekturze towarzyszy nierozłączny papieros, który nieco przydymia drażniąca woń papieru, choć są i tacy, którzy nigdy nie pozwolą na zbrukanie gazetowego zapachu innym, obcym...

Czytaj więcej

Po co nam wolontariaty?

Autor: WomanMagazine

Wolontariat jest jedną z aktywności społecznej, która, choć bez wynagrodzenia, potrafi przynosić wiele satysfakcji i zaangażowania. To także okazja do samorealizacji. Jakie korzyści wynikają z bezpłatnego działania w trzecim sektorze? Czy warto być wolontariuszem?;-)

Czytaj więcej

Współczesny patriotyzm… kobiecy

Autor: WomanMagazine

Minęło kilka dni od obchodów Święta Niepodległości. Nie będziemy mówić tu jednak o polityce, marszach, zadymach lub i ich braku. Wspierając się tradycją… poznańską z 11 listopada, czyli wcinając świętomarcińskiego rogala, naszła nas słodka (?) chwila refleksji na temat współczesnego patriotyzmu – a zwłaszcza jego kobiecego oblicza.

Czytaj więcej
Dziecko dla odważnych

Dziecko dla odważnych

Autor: Woman Magazine

O byciu rodzicem w życiu i na scenie, z aktorskim małżeństwem Beaty i Tomasza Schimscheinerów rozmawia Agnieszka Bubka-Sagan

Czytaj więcej

FESTIWAL KULTURY ŻYDOWSKIEJ WARSZAWA SINGERA

Autor: Woman Magazine

Jest jeszcze szansa, by zobaczyć festiwal kultury żydowskiej w Warszawie. Celem festiwalu jest przywrócenie klimatu przedwojennej Warszawy, czy też „Warszy” z opowiadań Singera.

Czytaj więcej

WOMAN MAGAZINE PATRONEM MEDIALNYM WEIGHT BALANCE

Autor: Woman Magazine

Akcja Weight Balance

Czytaj więcej

BELLA SKYWAY FESTIVAL

Autor: Woman Magazine

Rozpoczął się festiwal światła — Bella Skyway Festival w Toruniu. Festiwal potrwa do 28 sierpnia, więc można się jeszcze wybrać w najbliższy weekend. To świetlne widowisko odbywa się co roku, nieprzerwanie od 2009 r. i ma już swoją renomę!

Czytaj więcej

FESTIWAL BURNING MAN W EUROPIE!

Autor: Woman Magazine

Legendarny festiwal Burning Man, który odbywa się co roku w USA, w stanie Nevada, na pustyni Black Rock, ma wreszcie swoją europejską edycję i od tego roku odbywa się także w Holandii, w ramach festiwalu Where The Sheep Sleep. Tegoroczna europejska edycja właśnie się zakończyła, ale jest jeszcze szansa na tę amerykańską. Można też wykupić członkostwo i już zapisać się na przyszły rok!

Czytaj więcej