Zlote Globy 2019 rozdane - sprawdź kto wygrał

Autor: WomanMagazine

76. gala Złotych Globów już za nami. Kto znalazł się pośród tegorocznych triumfatorów?

Czytaj więcej

Sylwestrowe zwyczaje

Autor: WomanMagazine

Już dzisiaj sylwester, wspólne zabawy w domu i w lokalach staną się faktem. Właściwe pożegnanie starego roku nie jest jednak wcale takie łatwe, oto kilka zwyczajów i przesądów, o których warto pamiętać.

Czytaj więcej

Netflix prezentuje premiery na styczeń 2019

Autor: WomanMagazine

Netflix nie zwalnia tempa, na styczeń 2019 roku przygotował wiele nowości oraz premier filmowych i serialowych. Sprawdźcie listę nowości tej stacji.

Czytaj więcej

Zakupy na AliExpress? To proste!

Autor: WomanMagazine

Co prawda świąteczne szaleństwo już za nami, jednak czas wolny może skłonić nas do przeglądania internetu, a co za tym idzie do robienia zakupów. Coraz więcej z nas decyduje się na zakupy przez internet i to nie tylko za pośrednictwem naszych polskich serwisów, ale i serwisów zagranicznych, takich jak AliExpress. Poniżej znajdziesz kilka słów na temat tego portalu.

Czytaj więcej

Nowości od wydawnictwa Insignis polecają się na Święta

Autor: Woman Magazine

Jeśli jeszcze nie skompletowaliście swojej wyprawki prezentowej lub rozglądacie się za miłym uzupełnieniem tego, co już przygotowaliście dla swoich bliskich, zachęcamy do sięgnięcia na sklepową półkę z… książkami. Jeśli ten pomysł wyda Wam się atrakcyjny, może coś interesującego znajdziecie wśród najnowszych propozycji wydawnictwa Insignis?

Czytaj więcej

Te filmy musisz zobaczyć w Święta

Autor: WomanMagazine

Święta to czas radości i czas spędzony z rodziną, jednym ze sposobów jego spędzania jest wspólne oglądanie filmów. Poniżej znajdziecie kilka świątecznych produkcji, które jeszcze mocniej wprowadzą was w klimat.

Czytaj więcej

Najczęściej oglądane seriale w 2018 roku na HBO GO

Autor: WomanMagazine

Seriale to jedna z najchętniej wykorzystywanych form rozrywki, poniżej znajdziecie zestawienie, na którym zaprezentowane zostały seriale cieszące się największą popularnością na platformie HBO GO.

Czytaj więcej

„Zimna wojna” wśród 9 filmów z największą szansą na Oscary 2019

Autor: WomanMagazine

Wielkimi krokami zbliża się Oscarowa gala. „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego znalazła się na tzw. Krótkiej liście do tej nagrody.

Czytaj więcej

Planeta Singli i Planeta Singli 2 - recenzja Woman Magazine

Autor: WomanMagazine

Widzieliście film Planeta Singli z 2016 roku? Druga część tego kinowego przeboju weszła do kin 9 listopada. Dwa dni wcześniej, premierę miała jej książkowa wersja, a mianowicie powieść o tym samym tytule, napisana na postawie scenariusza do filmu. Autorka książki – Ewa Markowska postanowiła przenieść na papier perypetie bohaterów, które inni być może poznają (lub już poznali) na wielkim ekranie.

Czytaj więcej

Jacek Rozenek: Trzeba odrzucić wszechobecną komercję. Ona nas wykańcza od strony duchowej

Autor: WomanMagzine / Newseria

Aktor przyznaje, że choć grudzień jest dla niego bardzo pracowity, to kiedy już przychodzą święta, stara się wyciszyć, wyłącza telefon i poświęca czas tylko swoim bliskim. Dla niego Boże Narodzenie ma przede wszystkim wymiar duchowy. Duże zakupy, kilkudniowe przygotowania i stos prezentów mają znaczenie drugorzędne.

Czytaj więcej

Prezenty dla gracza

Autor: WomanMagazine

Twój partner jest zapalonym graczem? W takim razie jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, jaki prezent mu sprawić, przychodzimy z pomocą.

Czytaj więcej

Złote Globy bez Zimnej wojny

Autor: WomanMagazine

Już 6 stycznia wręczone zostaną Złote Globy 2019. Ogłoszono nominacje do tych ważnych filmowych nagród. Na liście zabrakło niestety „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego.

Czytaj więcej

Świąteczne porządki

Autor: WomanMagazine

Jak co roku o tej porze myślimy o zbliżających się świętach, a co za tym idzie o świątecznych porządkach. Spędzają one sen z powiek niejednej z nas. Co zrobić, by bez stresu i na spokojnie przygotować nasz dom lub mieszkanie na święta?

Czytaj więcej

33 kraje i 33 powody do radości. „Atlas szczęścia” – najsympatyczniejsza książka tej jesieni idealnym pomysłem na świąteczny prezent.

Autor: WomanMagazine

Na księgarskich półkach można odnaleźć fascynującą pozycję – „Atlas szczęścia” Helen Russel, która zawędrowała do Australii, Walii, Bhutanu, Irlandii, Finlandii, Turcji, Syrii, Japonii i wielu innych krajów, by odkryć sekrety szczęścia z różnych zakątków świata.

Czytaj więcej

Narodziny gwiazdy - recenzja Woman Magazine

Autor: WomanMagazine

Od pewnego czasu z zagranicy płynęły do nas pozytywne recenzje dotyczące debiutu reżyserskiego Bradleya Coopera, w końcu możemy oglądać go na ekranach polskich kin. Czy warto wybrać się na "Narodziny gwiazdy"?

Czytaj więcej