HILARY CLINTON – PRZYSZŁA PREZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH?

Autor: Woman Magazine

Czy Hilary Clinton rozbije najwyższy szklany sufit i zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? Czy szklany sufit — niewidzialna bariera, uniemożliwiająca kobietą osiąganie wysokich stanowisk w polityce i biznesie, przechodzi właśnie do historii? To byłaby dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, nie tylko Amerykanek!

Czytaj więcej

POKEMON GO

Autor: Woman Magazine

Złapałyście już jakiegoś pokemona? Macie tę nową hip aplikację? A może macie już dość lunatyków chodzących po ulicach? Polskę ogarnia pokemon szał, jaki ma już miejsce w innych krajach!

Czytaj więcej

MIESIĄC FOTOGRAFII W KRAKOWIE

Autor: WomanMagazine

Nie macie jeszcze planów na weekend? Super, Woman Magazine śpieszy z pomocą! Zapraszamy do Krakowa, gdzie kulminację ma miesiąc fotografii. Jeśli nie miałyście okazji pójść na wernisaże i otwarcie wystaw to jest jeszcze szansa, by załapać się na finisaż - zamknięcie festiwalu, które w najbliższy weekend w Krakowie.

Czytaj więcej

REKLAMA JEST KOBIETĄ, CZYLI FEMVERTISING

Autor: WomanMagazine

Femvertising to reklama i komunikacja skierowana do kobiet. Uwzględnia ich potrzeby i oczekiwania wobec marek. Jest konsekwencją zmian społecznych i cały czas rosnącego udziału kobiet w decyzjach zakupowych. Z badań Ernst&Young wynika, że w 2028 roku kobiety będą kontrolowały 75% wydatków!

Czytaj więcej

ŚWIĘTO NASZYCH MAM!

Autor: WomanMagazine

Dziś wyjątkowy dzień, nie tylko ze względu na Boże Ciało, dzień wolny w pracy i długi weekend. To święto naszych kochanych mam! Wyraz szacunku dla ich trudu i docenienie tego, że nas wychowały, dały miłość i były jak dorastałyśmy.

Czytaj więcej

GOjump: TYDZIEŃ DZIECKA W NAJWIĘKSZYM PARKU TRAMPOLIN W MAŁOPOLSCE!

Autor: WomanMagazine

Już w najbliższy czwartek (26 maja) zaczyna się Tydzień Dziecka w parku trampolin GOjump przy ul. Centralnej 41a w Krakowie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji i dodatkowe zajęcia z trenerami (w cenie biletów). Wielki finał: 1 czerwca od godz. 16.00.

Czytaj więcej

UWAGA: KOBIETA W KUCHNI!

Autor: WomanMagazine

Mówi się, że mężczyźni są lepszymi kucharzami, ale czy to znaczy, że kobiety całe lata gotowały z przymusu i uwarunkowań kulturowych? Dzisiejsza szefowa kuchni to osoba, która lubi próbować nowych kombinacji, jest bezkompromisowa i nie obawia się porażki. Jednak przychodzi jej to z wiekiem...

Czytaj więcej

ODLICZAMY DNI DO WIELKIEGO OTWARCIA GOJUMP – PARKU TRAMPOLIN W KRAKOWIE

Autor: WomanMagazine

Kraków śmiało może powiedzieć, że nadąża za współczesnymi atrakcjami! Już 21 maja wielkie otwarcie największego w Małopolsce parku trampolin. Będzie to trzeci co do wielkości taki obiekt w Polsce i jeden z większych w Europie! Przy ulicy Centralnej 41a na wszystkich gości czeka aż 2000 m2 wyskokowych wrażeń, a wśród nich największa w kraju Mega Trampa – 37 m2 czystej adrenaliny!

Czytaj więcej

MAJÓWKA W TWOIM MIEŚCIE TO NIC STRACONEGO!

Autor: WomanMagazine

Majówka kojarzy się ze słońcem, trawą, przyjaciółmi i szaleństwem wyjazdów. Jeśli jesteś jedną z tych, które na weekend majowy pozostają w rodzinnej miejscowości, nie przejmuj się! To także świetna opcja, a my podpowiemy, jak ją wykorzystać.

Czytaj więcej

GOjump PARK TRAMPOLIN – PONAD 2000m2 NIEZAPOMNIANYCH EMOCJI!

Autor: WomanMagazine

Już w maju otwarcie GOjump - największego Parku Trampolin w Małopolsce! Obiekt znajduje się w Krakowie i jest jednym z największych tego typu miejsc w Polsce. To ponad 2000m2 zabawy pełnej adrenaliny dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia.

Czytaj więcej

ZMIANA JEST KOBIETĄ – ZMIEŃ COŚ!

Autor: WomanMagazine

Zmiany… kto ich nie lubi? Ucieczka od rutyny i znudzenia przewidywalnością. Zmiany w przyrodzie mogą być pretekstem, aby zacząć w swoim życiu kolejny ciekawy etap, a co za tym idzie, trzeba zacząć od niewielkich rzeczy. Doradzamy jakich!;-)

Czytaj więcej

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

Autor: WomanMagazine

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Autor: WomanMagazine

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej

EUROPEJSKIE ZWYCZAJE WIELKANOCNE

Autor: WomanMagazine

W Szwecji przebiera się za wiedźmy, w Czechach goni z wierzbowymi gałązkami, a dla wielu krajów nietypowy jest nasz słowiański Śmigus-Dyngus! Zwyczajów Wielkiej Nocy jest mnóstwo – my przedstawiamy listę najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych spośród nich.

Czytaj więcej

DOMOWE SPOSOBY NA OKNA BEZ SMUG

Autor: WomanMagazine

Wiosna zaczyna zalewać nasze ulice, słońce wdziera się przez okna, a zbliżające się Święta coraz bardziej widoczne na sklepowych witrynach. Zadbaj, by Wielkanoc była wyjątkowa pod każdym względem. Niech słońce zawita w Twoim domu także poprzez czyste szyby! Spokojnie, pomożemy Ci w tym!

Czytaj więcej