SLOW FOOD, SLOW SEX, SLOW LIFE!

Autor: WomanMagazine

Żyjemy w kulturze uzależnionej od prędkości. Naszym wyznacznikiem są poruszające się nerwowo wskazówki zegara. Większość stwierdzi, że w dzisiejszym świecie nie ma szans na przetrwanie w inny sposób, z drugiej pojawia się coraz więcej zwolenników zwrócenia uwagi na jakość życia. Witaj w świecie SLOW, w którym zatrzymujemy się, by podziwiać, cieszymy z posiłków i znajdujemy czas tylko dla siebie!

Czytaj więcej

ROZKWITNIJ W TAŃCU

Autor: WomanMagazine

Taniec, jak większość aktywności fizycznych, działa kojąco nie tylko na nasze ciało, ale także na umysł. Od innych sportów odróżnia go korelacja z muzyką, która zapewnia doznania estetyczne, łagodzi stres i posiada mnóstwo innych zalet. Oto sześć powodów, dla których warto tańczyć!

Czytaj więcej
Miłosne zwyczaje

MIŁOSNE ZWYCZAJE NA ŚWIECIE

Autor: WomanMagazine

Ile na świecie par, tak różne oblicza słowa „miłość”. Jedne wynikają z upodobań zakochanych, drugie zależą od narzuconych przez miejsce pochodzenia zwyczajów. W końcu nie bez powodu mówi się, że co kraj to obyczaj, a do tego miłosny!

Czytaj więcej

APLIKACJA PRZYPOMINAJĄCA O PICIU WODY

Autor: WomanMagazine

Mobilne aplikacje coraz bardziej ułatwiają nam życie. W czasach ogólnego pośpiechu, to ważne udogodnienie. Zwłaszcza, jeśli dotyczą istotnych dla zdrowia kwestii. Do takich aplikacji zaliczyć można te przypominające o piciu wody. Co dziesiąta osoba w Polsce w ogóle nie pije wody, a ponad 80% społeczeństwa spożywa jej za mało. Problem odwodnienia jest więc głęboki.

Czytaj więcej

SELFIE IDEALNE?

Autor: WomanMagazine

Selfie to nieodzowny element współczesnej kultury. Można powiedzieć, że zdjęcia z ręki na łokcie wdarły się do naszych aparatów. Szturmem opanowały Facebooka, Instagram i inne albumy online. Zaczęło się od spontanicznych fotek, którym z każdym błyskiem flesza, poświęca się więcej czasu.

Czytaj więcej

3 RÓŻNICE W WALENTYNKACH NA ŚWIECIE

Autor: WomanMagazine

Dzień Zakochanych przywędrował do Polski w latach 90. z kultury francuskiej oraz krajów anglosaskich. Aktualnie jest to święto niemalże o zasięgu globalnym, chociaż, w zależności od zakątka świata, obchodzi się je w inny sposób i… nie tylko 14 lutego!

Czytaj więcej