WomanMagazine.pl

Nowa odsłona księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

Białostocka księgarnia stacjonarna TaniaKsiazka.pl przeszła kapitalną przemianę. Od początku sierpnia na klientów czeka większa powierzchnia oraz bogatszy wybór książek i artykułów papierniczych.

Standard Post with Image

TaniaKsiazka.pl to jedna z największych księgarni internetowych w Polsce. Salon sprzedaży marki działa w Białymstoku od 2012 roku. Teraz po remoncie ponownie otwiera swoje drzwi – nie tylko dla miłośników literatury. 

– Nowy, odświeżony salon sprzedaży mieści się w tej samej lokalizacji, jednak ma większą powierzchnię i inny wystrój. Teraz oprócz książek w atrakcyjnych cenach, kupimy w niej także artykuły papiernicze, gry, zabawki czy puzzle – mówi właściciel, Łukasz Kierus. – Ta zmiana to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują atrakcyjnych cen również na zeszyty, długopisy czy inne przybory niezbędne w szkole, na uczelni lub w biurze. 

Sklep stacjonarny TaniaKsiazka.pl znajduje się przy ulicy Kolejowej 12 E, jednak prowadzi do niej inne niż dotychczas wejście, z drugiej strony budynku. Co ważne, nadal będzie tam można odebrać swoje zamówienie ze sklepu internetowego. Punkt działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8–19, a także w sobotę w godzinach 9–14. 

TaniaKsiazka.pl to zdobywca wielu nagród z branży e-commerce. W asortymencie księgarni znajdziemy pełną ofertę podręczników do wszystkich szkół i klas, a także 300 tysięcy innych książek, gry, zabawki, muzykę czy filmy. Na jej klientów zawsze czekają duże promocje, nawet do 80% od standardowej ceny.

Podobne artykuły

GOjump – NOWA FORMA ROZRYWKI DA DZIECI I RODZICÓW!

Nowoczesny park trampolin to atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny! To wyskokowa alternatywa dla kina czy lodów. To pełna adrenaliny zabawa dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia!

Czytaj więcej

FLEKSITARIANIZM – NOWA MODA, A MOŻE ZŁOTY ŚRODEK?

Fleksitarianizm to stosunkowo nowe pojęcie, możliwe jednak, że wiele z naszych czytelniczek jest fleksitariankami i o tym nie wie. Fleksitarianizm to odmiana semiwegetarianizmu, oznaczająca okazjonalne jedzenie mięsa.

Czytaj więcej