WomanMagazine.pl

Książka za worek śmieci | Razem sprzątamy Gdańsk

Zróbmy razem coś dobrego! Empik i Anna Jaklewicz zapraszają do udziału w akcji „Książka za worek śmieci” będącej częścią kampanii społecznej #EmpikKochaPlanetę.

Standard Post with Image

IDEA AKCJI
Chcemy aktywować mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi, Poznania i Katowic do wspólnego działania na rzecz środowiska oraz na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na uczestników akcji czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Dla uczestników akcji w każdym z miast mamy sto książek. Otrzyma je sto osób, które jako pierwsze zarejestrują się w wydarzeniu w danym mieście i później wezmą udział w akcji.

JAK MOGĘ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?
Pobierz wejściówkę dostępną przez Goingapp.pl lub aplikację Going. Kilka dni przed akcją otrzymasz mail z dodatkowymi informacjami. https://goingapp.pl/evt/2153168/ksiazka-za-worek-smieci-razem-sprzatamy-gdansk

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
Będziemy sprzątać dzielnicę Brzeźno. Spotykamy się na nieutwardzonej uliczce przed osiedlem Nadmorze, biegnącej pomiędzy ulicami Krasickiego a Dunikowskiego:
https://maps.app.goo.gl/ncjgr4wuK4R86Ksp7

Na miejscu czekać będą na Was koordynatorzy Empiku, którzy wręczą Wam worki i rękawice, a potem wspólnie ruszymy w teren. W pierwszej kolejności w akcji będą mogły wziąć udział osoby zarejestrowane (które pobrały i okażą wejściówki), w miarę dostępności miejsc w akcji będą mogły wziąć udział także osoby niezapisane.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Dobrą energię, przekąski, napoje. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Dobrze założyć wysokie, sportowe buty, długie spodnie i nakrycie głowy.

ORGANIZATOREM AKCJI SĄ empik oraz Anna Jaklewicz / Książka za worek śmieci.
PARTNERZY AKCJI: Gdańskie Nieruchomości, Gdańskie Usługi Komunalne.

Więcej: www.empik.com/eko

Podobne artykuły

Nowa książka o Donaldzie Trumpie wywołuje kontrowersje

„Fire and Fury: Inside the Trump White House”, taki tytuł nosi najnowsza książka poświęcona Donaldowi Trumpowi i jego otoczeniu.

Czytaj więcej

33 kraje i 33 powody do radości. „Atlas szczęścia” – najsympatyczniejsza książka tej jesieni idealnym pomysłem na świąteczny prezent.

Na księgarskich półkach można odnaleźć fascynującą pozycję – „Atlas szczęścia” Helen Russel, która zawędrowała do Australii, Walii, Bhutanu, Irlandii, Finlandii, Turcji, Syrii, Japonii i wielu innych krajów, by odkryć sekrety szczęścia z różnych zakątków świata.

Czytaj więcej