Fryderyki 2019 rozdane

Autor: WomanMagazine

Znamy laureatów najważniejszych polskich nagród muzycznych. Tegoroczne rozdanie to zdecydowany tryumf Dawida Podsiadło.

Czytaj więcej

Do kin wejdzie rozszerzona wersja filmu „Narodziny gwiazdy”

Autor: WomanMagazine

W kinach pojawi się nowa wersja filmu „Narodziny gwiazdy”, jakie sceny znajdą się w filmie i gdzie będzie można go zobaczyć?

Czytaj więcej

Europejskie Drzewo Roku 2019 - polskie drzewo potrzebuje naszych głosów

Autor: WomanMagazine.pl

Polskie drzewo potrzebuje naszych głosów – ostatnie dni głosowania w europejskim konkursie. Przed nami ostatnie 4 dni głosowania na Europejskie Drzewo Roku 2019 i ostatnia szansa dla polskiego drzewa na miejsce na podium.

Czytaj więcej

Oscary 2019 rozdane!

Autor: WomanMagazine.pl

Kolejna (dokładnie 91.) gala oscarowa już za nami. Nasza "Zimna Wojna" miała aż 3 nominacje. Niestety polskim twórcom nie udało się zgarnąć statuetki w żadnej z nominowanych kategorii. Komu się to udało..?

Czytaj więcej

Polska premiera światowego bestsellera – autobiografii Michelle Obamy „Becoming. Moja historia”

Autor: WomanMagazine

Osobiste wspomnienia najbardziej lubianej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, w których odkrywa kulisy swojego życia w najsłynniejszym domu świata. Książka Michelle Obamy „Becoming. Moja historia” trafiła na sklepowe półki w środę 13 lutego nakładem Wydawnictwa Agora w tłumaczeniu Dariusza Żukowskiego.

Czytaj więcej

Edyta Olszówka: staram się skupiać na teraźniejszości. Gdy robię plany mam zbyt dużo lęku, że coś nie wyjdzie

Autor: Woman Magazine/ Newseria

Stopuję się, żeby nie wykraczać w przyszłość, bo ona jest czasami przerażająca – mówi aktorka. Podkreśla też, że stara się nie robić planów, nawet zawodowych, skupiając się na obecnych obowiązkach. Wybieganiu poza teraźniejszość towarzyszy bowiem zbyt wiele lęku, że coś pójdzie niezgodnie z oczekiwaniami.

Czytaj więcej

Słodkie Kłamstewka – znamy datę premiery drugiego sezonu

Autor: WomanMagazine

Dobra informacja dla fanów serialu "Wielkie kłamstewka", znamy datę premiery drugiego sezonu.

Czytaj więcej

„Daj się pokochać dziewczyno” Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk - recenzja

Autor: WomanMagazine

Miłość - nad jej definicją głowił się już niejeden filozof, pisarz czy twórca. Kino przedstawia nam całą masę obrazów, które kończą się zazwyczaj dobrze, mimo pewnych przeszkód. Filmowe obrazy mają jednak zazwyczaj niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jeśli chcecie popracować nad swoim związkiem, a może wciąż szukacie tego jedynego, sięgnijcie po książkę „Daj się pokochać dziewczyno".

Czytaj więcej

Powstanie film o Davidzie Bowiem

Autor: WomanMagazine

Znamy już aktora, który zagra główną rolę w filmie o Davidzie Bowiem, będzie nim Johnny Flynn, znany między innymi z serialu „Geniusz” czy z sitcomu „Lovesick”.

Czytaj więcej

Beyonce i Jay-Z promują zdrowy tryb życia

Autor: WomanMagazine

Beyonce i Jay-Z zachęcają swoich fanów do przejścia na weganizm. W zamian za podjęcie wyzwania fani będą mieli szansę wygrać dożywotnie bilety na koncerty obydwojga z nich.

Czytaj więcej

Agata Młynarska: Polacy potrafią robić rzeczy wielkie i dobre. Rekordowa zbiórka WOŚP jest tego dowodem

Autor: WomanMagazine/ Newseria

Takiej Polski chcemy – mówi dziennikarka, komentując internetową zbiórkę na cześć Pawła Adamowicza. Jej zdaniem sukces akcji pokazał, że na zło należy odpowiadać wyłącznie dobrem, a Polacy stoją murem za prowadzoną przez Jerzego Owsiaka Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej

Fryderyki 2019 – znamy nominowanych

Autor: WomanMagazine

Już w marcu w Katowicach spotkają się czołowi polscy artyści, eksperci branży muzycznej oraz fani dobrych brzmień, po to by wspólnie celebrować 25-lecie najważniejszej polskiej nagrody muzycznej Fryderyk.

Czytaj więcej

Nominacje do Oscarów 2019 – lista

Autor: WomanMagazine

Znamy już filmy oraz aktorów nominowanych do Oscarów 2019. Wśród nominacji Akademii Filmowej nie zabrakło także polskiego akcentu.

Czytaj więcej

Agata Buzek w międzynarodowej produkcji

Autor: WomanMagazine

„High Life” to tytuł kolejnej międzynarodowej produkcji, w której możemy zobaczyć polską aktorkę. Tym razem chodzi jednak o Agatę Buzek.

Czytaj więcej

Urszula Dębska: Są sposoby na to, żeby przygotować się psychicznie do odważnych scen. Najważniejsze to mieć fajnego partnera

Autor: WomanMagazine

Jak podkreśla Urszula Dębska, sceny rozbierane dla wielu aktorów nie są łatwe. Niektórzy potrafią przez nie nawet zrezygnować z udziału w produkcji. Ona sama nie krępuje się przed kamerą i jak tłumaczy, jeśli ma się na planie fajnego partnera, to namiętne pocałunki lub sceny łóżkowe wychodzą niezwykle wiarygodnie.

Czytaj więcej