WomanMagazine.pl

Muszynianka - nowoczesność z tradycjami

Muszynianka to nowoczesna rozlewnia wód i jeden z największych producentów wody mineralnej w Polsce. Jest Firmą działającą na rynku od wielu lat. Z ujęć w Popradzkim Parku Krajobrazowym pozyskuje naturalną wodę mineralną, która zawiera wiele wartościowych składników odżywczych i minerałów.

Standard Post with Image
Wyjątkowy smak wody i jej skład sprawiają, że miliony Polaków codziennie sięga po ten wyjątkowy produkt. 
Firma z tradycjami.
Muszynianka SP. z o.o.  powstała w 1951 roku. Produkcję wody mineralnej rozpoczęła w latach 70., natomiast w latach 90. firma postanowiła rozwinąć linię rozlewniczą poprzez modernizację zakładów. Dziś posiada najnowocześniejszą linię produkcyjna w Polsce i jedną z nowocześniejszych w Europie. To wielki sukces Firmy. 
Troska o konsumenta 
Głównym powodem, dla którego warto sięgnąć po Muszyniankę jest fakt, że zawiera minerały: magnez, wapń czy żelazo. Może być świetnym uzupełnieniem zdrowej diety. To zmotywowało Firmę do zaangażowania się w działalność edukacyjną i charytatywną, mającą na celu propagowanie aktywnego trybu życia, wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych oraz fundacji. Wszytko to w trosce o zdrowie konsumenta. Muszynianka od lat wspiera Fundację Prof. Zbigniewa Religii, a Firma otrzymała statuetkę „Serce za serce”, która stanowi dowód najwyższego uhonorowania za hojność i wsparcie, jakie okazuje Muszynianka Fundacji. 
W trosce o zdrowie. 
Muszynianka mocno stawia na edukację. Akademia Zdrowia Muszynianki www.akademiazdrowiamuszynianki.pl to portal internetowy powstały w 2014 roku, gdzie można znaleźć artykuły na temat szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Co miesiąc wydawany jest również Poradnik Zdrowia Muszynianki, który zawiera najpopularniejsze, publikowane tam teksty. Realizowany jest również projekt Strefa Zdrowia Muszynianki, dedykowany dzieciom przedszkolnym i szkolnym. 
Uznanie na rynku.
 Przedsiębiorstwo oferuje produkty wysokiej jakości oraz jest zarządzane według najwyższych europejskich standardów. Zostało docenione przez specjalistów m.in. przyznaniem nagród takich jak: Perła Rynku FMCG 2019, Złote Godło QI w kategorii QI Product oraz Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości na 30-lecie RP. Muszynianka stale się rozwija. Firma wprowadziła na półki sklepowe wodę w wersji Premium w szklanej butelce o pojemności 0,3 l., i 0,7 l. oraz PET o pojemności 1 litra. 

Podobne artykuły

MUSZYNIANKA DLA POLSKICH PRZEDSZKOLI

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci rozpoczynają swoją edukację, dowiadują się, jak należy postępować i uczą się zachowań społecznych. To także miejsce służące do popularyzowania prawidłowych wzorców zdrowego życia. Muszynianka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego powstała Akcja Strefa Zdrowia Muszynianki – program edukacyjny skierowany do dzieci i ich opiekunów z całej Polski!

Czytaj więcej

Muszynianka premium już w sprzedaży!

Znana ze swych unikalnych walorów smakowych i właściwości prozdrowotnych naturalna woda mineralna Muszynianka dostępna jest w wersji premium, w szklanym opakowaniu o pojemności 0,3 l. Ta wersja wody usatysfakcjonuje każdego, komu bliska jest elegancka, wysublimowana estetyka stołu.

Czytaj więcej