WomanMagazine.pl

2 KROKI DO IDEALNYCH NÓG NA WIOSNĘ

Świąteczne kalorie próbują odłożyć się w Twoich udach? Nie pozwól, aby zawładnęły nimi na stałe. Nadchodząca wiosna coraz bardziej daje się we znaki, a lada dzień zagości na ulicznych chodnikach. Bądź na to gotowa i zadbaj o idealny wizerunek swoich nóg – niech z dumą wkroczą w nowy sezon razem z Tobą!

Standard Post with Image

A to wszystko w dwóch krokach, dzięki którym osiągniesz wspaniałe rezultaty. Niemożliwe? Przekonaj się sama!

 

1. Cellulit

Niestety marzenia o magicznej pastylce jeszcze nie zostały zrealizowane i suplementy diety mają tutaj znaczenie jedynie pomocnicze. Czerwonej skórki na udach pozbędziemy się dzięki ruchowi oraz odpowiedniej diecie. Warto wypróbować także szczotkę masującą, która pobudzi krążenie w potrzebnych miejscach.

W zwalczeniu nieestetycznego wyglądu Twoich ud pomogą Ci przysiady. Pamiętaj, by były wykonywane z prostym kręgosłupem. Dobrą metodą będzie wsadzenie piłki między nogi, która będzie stanowiła dodatkowe utrudnienie. Alternatywą są także szerokie przysiady: kolana i stopy stawiamy najszerzej, jak możemy – metoda pozwoli wzmocnić wewnętrzne części ud.

Przysiady to dla Ciebie za mało? Koniecznie wyjdź na zewnątrz i wypróbuj ćwiczenia aerobowe. Jazda na rowerze, marsz, jogging a może rolki? Regularnie przez 35 minut to przepis na nogi jak z reklamy! ;-)

 

2. Depilacja

Niechciane włoski odbierają pewności siebie i wpływają na nasze samopoczucie, dlatego tak ważne jest, aby na bieżąco je eliminować. O ile w okresie wiosenno-letnim jest to oczywiste, o tyle podczas zimy może dochodzić do zaniedbania, na skutek czego rosnące włoski mogą zacząć wrastać w skórę pod odzieżą i jeszcze gorzej się prezentować po jej zdjęciu.

Co więc robić? Względnie regularnie poddawać depilacji, a dodatkowo nawilżać kosmetykami ochronnymi, aby wysuszona skóra odżyła. Preparat najlepiej stosować regularnie – po każdej kąpieli, dzięki czemu resztki wilgoci zostaną zatrzymane na skórze.

Chcesz pokazać jeszcze nieopalone nogi? Balsam obowiązkowy! ;-)

 

Podobne artykuły

UWOLNIJ ORGANIZM NA WIOSNĘ!

Czujesz, że z końcem zimy Twój organizm jest ociężały, a Ty ciągle jesteś śpiąca i rozdrażniona? Nic dziwnego... Metabolizm zapadł w sen zimowy i zapewne nie miał okazji do oczyszczenia z toksyn. Aby poczuć się lepiej we własnej skórze i rozpocząć wiosnę w pełnej krasie, wypróbuj metodę, za którą Twoje ciało będzie Ci wdzięczne!

Czytaj więcej

PRZYGOTUJ WŁOSY NA WIOSNĘ

Nadejście wiosny oznacza jedno: czapki z głów. To z kolei wiąże się z koniecznością zadbania, by były piękne i lśniące po zimie, która mogła je doszczętnie wysuszyć i osłabić. W końcu włosy to Twoja wizytówka, więc muszą się doskonale prezentować. Oto kilka porad, które pozwolą im wrócić do dawnej formy!

Czytaj więcej