WomanMagazine.pl

Woman Magazine patronuje Kobiecej Marce Roku

Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl to ogólnopolski projekt, w którym wyróżniane, nagradzane i promowane są najwyższej jakości produkty, a także najlepsze usługi i wyjątkowe rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o kobietach. Woman Magazine objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Standard Post with Image

Do projektu zapraszane są firmy, których propozycje są nieodzownym elementem kobiecego świata – wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Najlepsi otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku/ Klasa i Styl oraz pakiet świadczeń reklamowych dla nagrodzonej marki/produktu/usługi.

Logo Kobieca Marka Roku to wskazówka dla kobiet sukcesu na miarę XXI wieku – nowoczesnych, pełnych pasji, bezkompromisowych, szukających wyzwań i niebanalnych rozwiązań.

Kapitułę projektu tworzą jego Ambasadorki – znane i lubiane, ikony stylu, przedstawicielki show-biznesu i mediów, m.in. supermodelka Kamila Szczawińska, trenerka kulinarna Daria Ładocha oraz prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna.

Tytuł Kobieca Marka Roku jest przyznawana w kategoriach: Moda, Uroda, Zdrowie, Multimedia, Gadżet, Hobby, Dom, Motoryzacja i Elektronika oraz kategoriach specjalnych: Kobieca Marka Roku/ Debiut, oraz Kobieca Marka Roku/ Odkrycie.

Podsumowanie tegorocznej edycji i prezentacja Laureatów-zdobywców tytułu Kobieca Marka Roku dla najlepszych usług i produktów dedykowanych kobietom odbędzie się podczas uroczystej Gali finałowej w grudniu 2017 w Warszawie.

Zgłoszenia od firm przyjmowane są do 30 listopada lub wyczerpania limitu miejsc pod adresem: kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl

Strona projektu: www.kobiecamarkaroku.pl oraz www.facebook.com/KobiecaMarkaRoku/

Podobne artykuły

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej