WomanMagazine.pl

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Standard Post with Image

O godzinie 19 szóste piętro Kossakowskiego hotelu zaczęło się wypełniać gośćmi Woman Magazine – Panie przychodziły z koleżankami, kuzynkami, siostrami, choć zdarzali się także i partnerzy. Wszystko odbywało się w przyjemnej atmosferze pośród stoisk dedykowanych kobiecym potrzebom oraz pysznych kolorowych przekąsek. 

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji m.in. degustacja wina, przygotowanego przez firmę Barefoot, którą obsługiwał ambasador marki Marian Wiktorski, liczne warsztaty i porady urodowe. Głównym tematem wieczoru była moda oraz wyczekiwany pokaz, w którym swoje kolekcje zaprezentowały najbardziej uzdolnione absolwentki SAPU – debiutantki Klaudia Surlas i  Karolina Zaremba oraz działająca w branży od kilku lat założycielka firmy GA MON atelier – Justyna Wesołowska. W dniu wydarzenia można było nabyć wszystkie kreacje z 30% zniżką. Goście mieli także okazję wysłuchać prelekcji Iwony Radwan-Sado – wieloletniej i doświadczonej stylistki, na temat stylu w modzie oraz trendów na lato 2016.

Na uczestników gali czekały także warsztaty m.in. tworzenia biżuterii, które zapewniła Biżuteria Beaty oraz porady fryzjerskie marki Chris Castleford. Nie zabrakło także medycyny naturalnej i wykonywania drobnych zabiegów przez firmę BYAS oraz porad wellness i fitness firmy ESTES.

Interesujące okazały się także peelingi tworzone przez firmę Mokosh, o indywidualnej kombinacji dla każdego z przybyłych. Do dyspozycji gości były także panie reprezentujące Termy Krakowskie. Każdy miał okazję wziąć udział w losowaniu nagrody o wartości 500 zł, ufundowanej przez klinikę medycyny estetycznej – Estiyo Clinique. Wszystkie atrakcje były nieodpłatne.

 

Partnerami wydarzenia były: Termy Krakowskie, Bionic Youth Activiting System, Mokosh, Biżuteria Beaty, ESTES, Chris Castleford, Estiyo Clinique, a także odpowiedzialna za wsparcie filmowe Kaizen Media.

Organizację wydarzenia i wsparcie PR zapewniła krakowska Agencja Design PR.

Dziękujemy!

 

Podobne artykuły

Woman Magazine testuje… kubek termiczny Contigo West Loop 2.0

Pewnego dnia do naszej redakcji dotarła przesyłka. Było to średniej wielkości pudełko z niespodzianką – dwoma okazałymi kobiecymi kubkami! Tak rozpoczęła się przygoda naszych redaktorek z kubkami termicznymi Contigo, która trwa do dziś i raczej szybko się nie zakończy ;)

Czytaj więcej

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej