WomanMagazine.pl

Urban Oufitters w Polsce! Wiemy gdzie i kiedy otworzy się pierwszy sklep

Kolejna nowa marka wkracza na polski rynek. Do niedawna zakupy w Urban Oufitters najbliżej można było zrobić jedynie w Londynie, Amsterdamie, czy Berlinie. Słynna marka ogłosiła, że otworzy swój sklep nad Wisłą!

Standard Post with Image

Na taką informację czekali wszyscy miłośnicy mody. I w końcu się doczekali!

 

Po ubrania takich marek jak Tommy Hilfiger, Adidas Originals, COS, czy The North Face będziemy mogli się udać do warszawskiej Elektrowni Powiśle. Otwarcie sklepu ma nastąpić już w przyszłym tygodniu- 20 maja.

 

Pierwszy sklep Urban Oufitters powstał ponad 50 lat temu w Filadelfii jako miejsce do spotkań studentów pobliskiego uniwersytetu. Z czasem sieciówka nabrała na sile. Dziś to ponad 200 punktów na terenie USA, Europy i Kanady.  

 

– To niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla polskiego rynku fashion iwielka satysfakcja dla nas, że Urban Outfitters – marka, na którą od wielu lat czekają polscy klienci, otworzy swój pierwszy, flagowy sklep w Europie Centralnej właśnie w Elektrowni Powiśle. Bez wątpienia charakter naszego projektu  jego lokalizacja, unikatowy design, a także historia i klimat samego miejsca, idealnie pasują do charakteru marki Urban Outfitters, która słynie z ciekawych aranżacji swoich sklepów i wyjątkowej atmosfery, jaka w nich panuje. Cieszy nas również fakt, że Urban Outfitters dołączy do grona kultowych marek fashion, takich jak: Weekday, COS, Marc O’Polo Denim, Elementy Wear czy Warsaw Concept Store, których oferta z pewnością przyciągnie do Elektrowni wielu klientów - komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

 

 

Podobne artykuły

Botox - jak się do niego przygotować?

Zmarszczki mimiczne mogą być poważnym problemem. Teraz można się go pozbyć – wybierz botox! Ze względu na swoją specyfikę zmarszczki mimiczne są niemalże niemożliwe do usunięcia z wykorzystaniem popularnych kosmetyków. Jest jednak sposób na ich usunięcie – to botox, czyli inaczej toksyna botulinowa, z której skorzystamy w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

DLACZEGO WARTO SIĘ WSPINAĆ?

Wspinaczka to sport wytrzymałościowy. Żeby zacząć, wystarczy znaleźć kogoś, kto nas pokieruje na początku naszej przygody. Potem już pójdzie jak z płatka! Ale czy zawsze? Jedno jest pewne – z pewnością warto spróbować!

Czytaj więcej