WomanMagazine.pl

Gdzie możemy poznać swoją drugą połówkę?

Narzekasz na to, że wciąż jesteś sama? Wiosna to doskonały czas, by coś z tym zrobić, oto kilka pomysłów, na to, gdzie możesz znaleźć swoją drugą połowę.

Standard Post with Image

Liczba miejsc, gdzie możesz kogoś poznać jest w zasadzie nieograniczona. Jednym z takich miejsc jest na przykład siłownia. Jako, że wiosną wiele z nas pragnie poprawić swoją formę, to doskonała okazja, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Siłownia to dobre miejsce, by poznać kogoś nowego. Dzięki siłowni poczujesz się atrakcyjniejsza i bardziej pewna siebie.

Jeśli masz jakieś hobby również warto kultywować je na zewnątrz. Może warto wybrać się na kurs gotowania albo kurs języka obcego? Doskonałą opcją jest również wieczorek językowy, podczas którego spotykają się osoby, które chcą podszlifować swój język. Po prostu rusz się z domu i poznaj kogoś nowego.

Innym sposobem jest powiedzenie znajomym, że szukasz partnera, kto wie, może okazać się, że znają oni kogoś kto też szuka swojej drugiej połówki. Wtedy dobrym pomysłem będzie wspólne, niezobowiązujące spotkanie. Inną opcją są szybkie randki, spotkania dla singli, podczas których każdy rozmawia z każdym, czasami organizowane są niekiedy pod kątem zainteresowań.

Inną opcją jest oczywiście internet. To jeden z najpopularniejszych sposobów ostatnich latach. W Polsce z portali randkowych korzysta około 3,2 miliona osób. Oto kilka z nich:

Jednym z portali randkowych jest Badoo z ogromną ilością zarejestrowanych użytkowników, znajdują się tam ludzie z całego świata, proponowane profile dobierane są poprzez analizowanie naszych dotychczasowych wyborów. Program eliminuje osoby, które mają cechy zbieżne ze wcześniej odrzuconymi użytkownikami. 

Kolejną aplikacją randkową jest Tinder, który pokazuje osoby znajdujące się blisko. Program opiera się na oglądaniu zdjęć użytkowników, przesunięcie zdjęcia w lewo prowadzi do ich odrzucenia, w prawo do ich polubienia. Jeśli oboje się polubicie możecie porozmawiać. Wielu ta aplikacja kojarzy się niestety wyłącznie ze spotkaniami opartymi na seksie. Opiera się ona na dość dużej przypadkowości.

Możesz skorzystać również z najstarszego polskiego serwisu randkowego - sympatia.pl lub płatnego eDarling, który wymaga od nas wypełnienia testu, w oparciu o który następnie otrzymamy listę partnerów zbliżonych do nas. Warto również wykorzystać możliwości Facebooka i grup. Inną opcją są stacjonarne biura matrymonialne.

Pamiętaj o tym, by bez względu na wybrany sposób, być otwartą i ciekawą. Pierwszą randkę warto umówić w miejscu publicznym.

Podobne artykuły

Zawody przyszłości – warto je poznać!

Jeśli jeszcze nie jesteś pewna, czym zawodowo chciałabyś zajmować się za kilka lat, lub nie jesteś zadowolona z obecnie obranego kierunku, przedstawiamy „zawody przyszłości”, na które z pewnością będzie zapotrzebowanie ciągle zmieniającego się rynku. To także gwarancja dla osób młodych, by inwestowały swój czas nauki w rzeczy najbardziej opłacalne w perspektywie przyszłości.

Czytaj więcej

Czy rzeczywiście myjesz… swoją twarz?

Kobiety w różnym wieku – pytane, czy myją codziennie swoją twarz, ze zdumieniem i lekkim oburzeniem, odpowiadają zawsze, że tak. Wystarczy jednak zadać jeszcze jedno pytanie, by okazało się, że to, co uważają za mycie, z rzeczywistym oczyszczaniem skóry twarzy ma niewiele wspólnego…

Czytaj więcej