WomanMagazine.pl

Nowy sezon Stranger Things coraz bliżej

W sieci pojawił się nowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things". Znamy też datę premiery serialu.

Standard Post with Image

W ostatnich dniach pożegnaliśmy wielki hit HBO "Grę o Tron", na szczęście, wielbiciele seriali nie muszą się martwić, bo już niedługo powróci produkcja Netfliksa, "Stranger Things", autorstwa Braci Duffer. Serial opowiada losy mieszkańców miasteczka Hawkins i zadebiutował 15 lipca 2016 roku. Od początku cieszył się dużym powodzeniem. Jest jedną z najchętniej oglądanych serialowych produkcji.

Premierę 3. sezonu zaplanowano na 4 lipca 2019 roku. Widzowie będą mogli zobaczyć 8. nowych odcinków. Na razie wiadomo niewiele, akcja będzie się rozgrywać w wakacje 1985 roku, a obsada pozostanie bez zmian. Będziemy śledzić losy Jedenastki, Mike'a, Dustina, Lucasa, Willa i Billy'ego. Pojawią się też nowe postaci jak burmistrz miasta, miejscowy reporter i pracownica lodziarni. Producenci ujawnili tytuł kolejnych odcinków: „Susie, słyszysz mnie?”, „Szczury z supermarketu”, „Sprawa zaginionego ratownika”, „Próba sauny”, „Źródło”, „Urodziny”, „Ukąszenie” i „Bitwa o Starcourt”.

Nad nowym sezonem Bracia Matt i Ross Duffer pracowali wyjątkowo długo, jednak zapowiedzieli, że trzecia seria będzie jeszcze lepsza, jeszcze bardziej zaskakująca i jeszcze bardziej przerażająca niż dwie poprzednie. 

Podobne artykuły

W nowy rok z listą… marzeń

Mamo, co to są postanowienia noworoczne? To coś, o czym się zapomina już w połowie stycznia – pada odpowiedź. Taki dowcip, w formie memu, krąży właśnie w Internecie. Dużo w tym racji. Czy wymyślanie, spisywanie i planowanie zmian w formie noworocznej, ma w takim razie w ogóle sens? Czy to tylko forma zabawy, fanaberii, strata czasu i źródło niepotrzebnej frustracji?

Czytaj więcej

Wigilia w restauracji coraz modniejsza

Polacy coraz chętniej decydują się na Wigilię poza domem. Odsetek osób wybierających restauracje na miejsce wigilijnej kolacji rośnie z roku na rok. Lokale też są coraz lepiej przygotowane na tę okoliczność. Rodzinny nastrój nie musi już ograniczać się do własnych czterech kątów.

Czytaj więcej