WomanMagazine.pl

Kino na wodzie w Paryżu

Mimo, że zagrożenie zarażeniem się koronawirusem wciąż jest spore, to życie mieszkańców Europy powoli wraca do normy. Rządy większości państw zniosły już część obostrzeń, jednak otwarcie restauracji, teatrów, czy innych miejsc publicznych obowiązują specjalne zasady zachowania dystansu społecznego i higieny.

Standard Post with Image

Do nowej rzeczywistości musiała przystosować się branża eventowa. W okresie kwarantanny, którą wprowadziło, wiele państw na świecie firmy postawiły na wydarzenia online. Można było uczestniczyć w wystawach organizowanych przez muzea i galerie sztuki, posłuchać koncertów, czy wziąć udział w pokazach mody.

Na dzień dzisiejszy sytuacja zaczyna wyglądać nieco lepiej, zostały otwarte kina i teatry, są organizowane też pierwsze koncerty na żywo. Jednak branża eventowa jeszcze przez długi okres nie wróci do sytuacji sprzed wybuchu pandemii. Obecnie przyciągnięcie klientów, czy odbiorców jest nie lada wyzwaniem, liczy się kreatywność i zaangażowanie. W ramach corocznego wydarzenia Paris Plages w Paryżu sieć kin MK2 oraz firma Häagen-Dazs postanowiły zorganizować niezwykły seans kina na wodzie. W ramach wydarzenia na brzegu Sekwany powstają specjalne plaże dla turystów i mieszkańców, a przy okazji na dużych ekranach będzie można zobaczyć francuskie produkcje. W tym roku widzowie będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji, oglądając seanse z łódek!

 

Organizatorzy przygotowują dla publiczności aż 38 łodzi, każda z nich pomieści 6 osób. Ze względów bezpieczeństwa w jednej łodzi będą mogli znajdować się znajomi lub rodzina.

 

Mimo że udział w wydarzeniu jest darmowy, by móc oglądać seanse z łodzi należy wziąć udział w specjalnym losowaniu https://formulaires.paris.fr/formulaires/241?deco=brand, które trwa od 7 do 15 lipca.

Pierwsze seanse  rozpoczną się 18 lipca.

 

Podobne artykuły

MORSOWANIE - kompendium kąpieli w zimnej wodzie

13 listopada nakładem Wydawnictwa Harde ukaże się kompendium „Morsowanie” pióra Ewy Zwierzchowskiej. Autorka podczas pracy nad książką korzystała z rad doświadczonych morsów oraz lekarzy różnych dyscyplin. Dzięki temu powstał wszechstronny poradnik dla osób uprawiających morsowanie oraz tych, którzy dopiero chcą spróbować zimowych kąpieli.

Czytaj więcej

Tydzień mody w Paryżu jednak się odbędzie. Pokazy zostały zaplanowane jesienią

Decyzja na, którą z niecierpliwością czekała cała branża modowa. Fédération de la Haute Couture et de la Mode wydał oficjalną informację – paryski tydzień mody odbędzie się za trzy miesiące!

Czytaj więcej