WomanMagazine.pl

GOjump: TYDZIEŃ DZIECKA W NAJWIĘKSZYM PARKU TRAMPOLIN W MAŁOPOLSCE!

Już w najbliższy czwartek (26 maja) zaczyna się Tydzień Dziecka w parku trampolin GOjump przy ul. Centralnej 41a w Krakowie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji i dodatkowe zajęcia z trenerami (w cenie biletów). Wielki finał: 1 czerwca od godz. 16.00.

Standard Post with Image

Zajęcia z trenerami GOjump

 

Przez cały tydzień, od czwartku 26 maja, w cenie biletu młodzi „jumperzy” poznają podstawy akrobatyki, parkouru i techniki skoków – trenerzy GOjump poprowadzą 20-minutowe zorganizowane zajęcia.

 

– O każdej godzinie inne – mówi Katarzyna Kubik, menedżerka obiektu GOjump. – Dzieci będą mogły bezpiecznie nauczyć się trików i sztuczek. Jestem przekonana, że pokochają te zajęcia.

 

Po zapoznawczych treningach dzieciaki będą miały czas na odkrywanie wszystkich atrakcji GOjump. A tych nie brakuje – 2 000 m kw. podzielono tu na wiele stref, tylko w tej z trampolinami rekreacyjnymi dzieci, młodzież i dorośli do dyspozycji mają m.in. dwa baseny z gąbkami jeden z równoważnią
i slackline czyli specjalną taśmą do ćwiczenia równowagi oraz drugi do którego skoczymy z trampolin
i podestów, trzy kosze do treningu wsadów, boisko do gry w zbijaka oraz megatrampę o rekordowej powierzchni niemal 40 m kw.

 

– W Małopolsce nie mamy konkurencji – mówi Kamil Cieśluk, inwestor GOjump. – Nasza hala jest nie tylko największa, ale też bezsprzecznie ma najbardziej rozwinięte atrakcje.

 

Wielki finał – zostań Jedi lub budowniczym

 

Wielki finał Tygodnia Dziecka w GOjump 1 czerwca od godz. 16. Tego dnia dodatkowo mali skoczkowie będą mogli zostać reporterami GOjump TV, każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie na ściance gwiazd, zorganizowane zostaną walki piankowymi mieczami na równoważni, powstanie ogromny zamek z gąbkowych kostek, a każde dziecko do 13. roku życia dostanie imienny dyplom: „Skoczek GOjump”.

 

– Nie będzie to byle jaka impreza – czekają nas salta na trampolinach, zabawa w basenie z gąbkami, pojedynki na piankowe miecze na równoważni – sprawdzimy, kto jest lepszym Jedi – triki parkour jak z filmów akcji, akrobatyczne zajęcia z mistrzami różnych sportów, cyrkowe popisy, a później zawody w zbijaka albo konkurs wsadów do kosza jak w NBA! Szykuje się świetna zabawa i sami nie możemy się już doczekać aż zobaczymy ten żywioł, bo dzieci uwielbiają nasze trampoliny – mówi Monika Tkacz-Tokajuk, pomysłodawczyni GOjump.

 

Aby zacząć przygodę ze skakaniem w GOjump, wystarczy przebrać się w wygodny sportowy strój, założyć antypoślizgowe skarpetki i po krótkiej rozgrzewce z trenerami można wybierać ulubiony sposób zabawy. Wrażenia są niezapomniane – w GOjump możesz wybić się z trampoliny naprawdę wysoko, w jednej ze stref można też lądować w basenie z gąbkami o głębokości 1.70 m. Cały czas jesteś tu bezpieczny: – U nas pod każdą matą trampolinową znajduje się dodatkowa, zabezpieczająca siatka. Tego nie mają inne parki – podkreśla Katarzyna Kubik.

 

 

GOjump jest otwarty 7 dni w tygodniu w godz.  10-22. Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł).

 

PROGRAM TYGODNIA DZIECKA w GOjump:

 

 • godz. 11 – Parkour Kids
 • godz. 12 – Turniej Zbijaka
 • godz. 13 – Akro Kids
 • godz. 14 – Turniej Zbijaka
 • godz. 15 – Jump Kids
 • w godz. 16 do 21 – zajęcia niespodzianki (podstawy akrobatyki, zajęcia ogólnorozwojowe i wiele, wiele więcej)

 

A dodatkowo 1 czerwca od godz. 16 w GOjump atrakcje:

 

 • Mali skoczkowie będą mogli zostać reporterami GOjump TV;
 • Każdemu wyślemy pamiątkowe zdjęcie na ściance gwiazd GOjump;
 • Zostań rycerzem GOjump! Zorganizujemy walki piankowymi mieczami na równoważni;
 • Poszukiwani doświadczeni mali budowniczowie - zbudujemy ogromny zamek z gąbkowych kostek;
 • Każde dziecko do 13. roku życia dostanie imienny dyplom: „Skoczek GOjump”.

 

Podobne artykuły

GOjump – NOWA FORMA ROZRYWKI DA DZIECI I RODZICÓW!

Nowoczesny park trampolin to atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny! To wyskokowa alternatywa dla kina czy lodów. To pełna adrenaliny zabawa dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia!

Czytaj więcej

Picie alkoholu przed ciążą wpływa na rozwój dziecka?

O szkodliwym wpływie picia alkoholu w trakcie ciąży na dziecko wiedzą wszyscy. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że alkohol może szkodzić już dużo wcześniej… zanim jeszcze dojdzie do zapłodnienia. Jeśli więc planujesz ciążę: uważaj! I nie ryzykuj zdrowia dziecka.

Czytaj więcej