WomanMagazine.pl

GOjump – NOWA FORMA ROZRYWKI DA DZIECI I RODZICÓW!

Nowoczesny park trampolin to atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny! To wyskokowa alternatywa dla kina czy lodów. To pełna adrenaliny zabawa dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia!

Standard Post with Image

GOjump to ekscytująca sportowa inwestycja. Hala ma 2000m2. Ponad ¼ zajmuje arena główna, składająca się z poziomych i skośnych boksów do skoków, dających możliwość nieposkromionego szaleństwa na trampolinach. Pozostała część to m.in. strefy tematyczne. Strefa Dodgeball, czyli bezpieczne boisko trampolinowe, na którym można grać w zbijaka wbrew prawom grawitacji! Strefa skoków na poduchy pneumatyczne – a w niej – różnorodne trampoliny, wieża do skoków i ścieżki trampolinowe. Strefa wsadów do kosza, zawierająca 3 kosze na różnych wysokościach dla dużych i małych jumperów. Doskonała do szkolenia umiejętności koszykarskich. Jest także strefa akrobatyczna – dla profesjonalistów i amatorów. To nie wszystko. W krakowskim GOjump znajduje się Mega Trampa – największa trampolina w kraju! Mega Trampa to 37 m2, na których można ćwiczyć freestylowe ewolucje bez ograniczeń. Całość inwestycji uzupełnia ogromny basen z gąbkami z równoważnią, slackline oraz rampami do skoków, 5 sal urodzinowych, w których można organizować urodziny dla dzieci, imprezy dla dorosłych i eventy dla firm. Na miejscu znajduje się też klimatyczny Jump Bar, gdzie głodni emocji, mogą uzupełnić energię.

Park trampolin GOjump to miejsce w pełni bezpieczne i tak zorganizowane, aby najmłodsi i ich opiekunowie nie mieli obaw przed korzystaniem z wszystkich GOjumpowych rozwiązań. Atrakcje dostosowane są do różnych umiejętności i wieku uczestników. To forma rozrywki zarówno dla profesjonalistów jak i sportowych nowicjuszy. Przed wejściem na halę każdy z gości uczestniczy w szkoleniu bezpieczeństwa i obowiązkowej rozgrzewce. Cała zabawa odbywa się pod okiem wyszkolonej kadry trenerów nadzorujących i służących pomocą.

4-letnie dziecko robiące salto, jak to może być bezpieczne?

Może, gdyż zagwarantowany jest odpowiedni system szkolenia, a cała zabawa przebiega pod czujny okiem wykwalifikowanych trenerów. Dziecko w żadnym momencie jest pozostawione bez opieki. Wszystkie akrobacje zostały przetestowane, tak by wykluczyć element przypadku. Obiekt został odpowiednio zaprojektowany i wyposażony, tak by zminimalizować możliwość kontuzji. GOjump posiada doły z miękkimi gąbkami i poduchy zapewniające bezbolesne lądowanie. Dookoła wszystkich trampolin znajdują się amortyzujące maty – informuje Michał Siudak, trener GOjump.

Park trampolin to miejsce, które potrafi zmęczyć największego rozrabiakę. Wystarczy godzinna zabawa, by urwis zamienił się w spokojnego aniołka. Oczywiście tylko do końca dnia. Potem zabieg trzeba powtórzyć ;-) GOjump to doskonały sposób, by miło i aktywnie spędzić czas!

Obiekty GOjump znajdziecie w Krakowie i we Wrocławiu.

Więcej na FB/gojumpkrakow

http://krakow.gojump.pl/

Podobne artykuły

Czy joga jest dla dzieci? – wywiad z Emilią Burkiewicz

Czy dzieci mogą praktykować jogę? Czy zajęcia różnią się od tych dla dorosłych? Czy zajęcia z jogi i uważności mają szansę zawitać w przedszkolach i szkołach - o tym rozmawiamy z Emilią Burkiewicz, certyfikowaną nauczycielką jogi dziecięcej.

Czytaj więcej

GOjump: TYDZIEŃ DZIECKA W NAJWIĘKSZYM PARKU TRAMPOLIN W MAŁOPOLSCE!

Już w najbliższy czwartek (26 maja) zaczyna się Tydzień Dziecka w parku trampolin GOjump przy ul. Centralnej 41a w Krakowie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji i dodatkowe zajęcia z trenerami (w cenie biletów). Wielki finał: 1 czerwca od godz. 16.00.

Czytaj więcej