WomanMagazine.pl

GOjump PARK TRAMPOLIN – PONAD 2000m2 NIEZAPOMNIANYCH EMOCJI!

Już w maju otwarcie GOjump - największego Parku Trampolin w Małopolsce! Obiekt znajduje się w Krakowie i jest jednym z największych tego typu miejsc w Polsce. To ponad 2000m2 zabawy pełnej adrenaliny dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia.

Standard Post with Image

Ulica Centralna 41a to nowy punkt na mapie rozrywkowej Krakowa. Wielki, innowacyjny, wyskokowy! Miejsce, w którym rzeczywistość wywraca się do góry nogami… i wraca do normy od razu po zakończonej zabawie. Park Trampolin to alternatywa dla kina, kręgli, klubu czy rodzinnego spaceru. To sposób na aktywną rozrywkę, odprężającą umysł i pozwalającą zmęczyć ciało. GOjump to nowy sposób spędzania czasu w Stolicy Małopolski.

GOjump to ekscytująca sportowa inwestycja. Hala ma 2000m2 i oferuje wiele różnych atrakcji dla dzieci i dorosłych, dla amatorów i „zawodowców” największa część parku trampolin to tzw. arena główna, składająca się z poziomych i skośnych trampolin urozmaiconych specjalnymi boxami do ćwiczenia skoków oraz podwieszonymi pod sufitem przeszkodami.  Tutaj bawić się może każdy od 4. roku życia – rodzice z dziećmi, młodzież szkolna, studenci, grupy przyjaciół

 

W pozostałej części GOjump znajdują się:

  • Strefa Dodgeball, czyli boisko trampolinowe, na którym można grać w zbijaka wbrew prawom grawitacji! Dodgeball to po prostu seria zbić i uników na trampolinach. Każdy ma szansę zdominować arenę. Jeśli nie siłą, to gibkością. Jeżeli nie szybkością, to taktyką. Możliwości jest mnóstwo. A zwycięzca jeden!
  • Strefa skoków na poduchy pneumatyczne – GOjump to jedyne miejsce w Polsce z tak urozmaiconą strefą trampolin, z których można bezpiecznie lądować na ogromnej (ponad 70 m kw.) dmuchanej poduszce. Ścieżki trampolinowe, wieża do skoków, trampolina diagonalna – to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie Państwo w tej strefie. Poduszka ma 1,70 metra grubości i zapewnia pełne bezpieczeństwo dla osób, które na niej lądują.
  • Strefa wsadów do kosza - jeśli ktoś ogląda zawodowych koszykarzy, którzy dosłownie wsadzają piłkę do kosza, to teraz może poczuć tę moc. Wybijasz się z trampoliny, skaczesz na dwa metry lub wyżej i piłka ląduje w koszu! Będą dostępne trzy kosze na rożnych wysokościach, dla dużych i małych jumperów.
  • To nie wszystko. W krakowskim GOjump znajduje się Mega Trampa – największa trampolina w kraju! Mega Trampa to 37 m2 czystej afrenaliny. Oprócz klasycznych skoków, można na niej ćwiczyć na specjalnych deskach, dzięki którym będzie można imitować ewolucje na snowboardzie, kiteboardzie czy wake’u.
  • Całość inwestycji uzupełnia ogromny basen z gąbkami z równoważnią, slackline oraz mini-rampami do skoków,
  • W niedalekiej przyszłości powstanie także strefa akrobatyczna – dla profesjonalistów i amatorów.

 

W GOjump do dyspozycji będzie wiele pomieszczeń urodzinowo-eventowych o różnej powierzchni. Będzie w nich można zorganizować zarówno urodziny dla dzieci, jak i spotkania ze znajomymi czy firmowe integracje.  Na miejscu znajduje się też klimatyczny Jump Bar, gdzie głodni emocji, mogą uzupełnić energię.

GOjump to miejsce w pełni bezpieczne i tak zorganizowane, aby zarówno najmłodsi jak i starsi goście mogli bezpiecznie korzystać z wszystkich GOjumpowych rozwiązań. Są one dostosowane do różnych umiejętności i wieku uczestników. To forma rozrywki zarówno dla profesjonalistów jak i sportowych nowicjuszy. Przed wejściem na halę każdy z gości uczestniczy w szkoleniu bezpieczeństwa i obowiązkowej rozgrzewce. Cała zabawa odbywa się pod okiem wyszkolonej kadry trenerów nadzorujących i służących pomocą.

Więcej na FB/gojumpkrakow.

 

Podobne artykuły

GOjump – NOWA FORMA ROZRYWKI DA DZIECI I RODZICÓW!

Nowoczesny park trampolin to atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny! To wyskokowa alternatywa dla kina czy lodów. To pełna adrenaliny zabawa dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia!

Czytaj więcej

GOjump: TYDZIEŃ DZIECKA W NAJWIĘKSZYM PARKU TRAMPOLIN W MAŁOPOLSCE!

Już w najbliższy czwartek (26 maja) zaczyna się Tydzień Dziecka w parku trampolin GOjump przy ul. Centralnej 41a w Krakowie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji i dodatkowe zajęcia z trenerami (w cenie biletów). Wielki finał: 1 czerwca od godz. 16.00.

Czytaj więcej