WomanMagazine.pl

Edyta Zając-Rzeźniczak: Wolę sprzątanie niż gotowanie. Moja babcia i mama są lepszymi kucharkami niż ja

Modelka spędzi Wielkanoc u babci w gronie najbliższych. Twierdzi, że będą to bardzo tradycyjne polskie święta. Zamierza jak zawsze pomóc w sprzątaniu, gotowanie świątecznych potraw pozostawia jednak mamie i babci. Gwiazda zaznacza, że w jej rodzinie nie kultywuje się takich zwyczajów jak malowanie pisanek, bardzo lubiana jest jednak tradycja lanego poniedziałku.

Standard Post with Image

Edyta Zając-Rzeźniczak podkreśla, że ma dużą rodzinę, a jej krewni są ze sobą bardzo zżyci. Dlatego wszystkie święta, zarówno Wielkanoc, jak i Boże Narodzenie, starają się spędzać we wspólnym gronie. Najczęściej gospodynią rodzinnych spotkań jest babcia modelki. Także podczas tegorocznej Wielkanocy rodzina gwiazdy zamierza kultywować tę tradycję.

– To są jak najbardziej takie tradycyjne, polskie święta, także pozdrawiam moją babcię, bo już nie mogę się doczekać – mówi Edyta Zając-Rzeźniczak.

Modelka przyjeżdża na świąteczne spotkania jako gość, zawsze jednak pomaga rodzinie w przygotowaniach. Unika jednak gotowania i pieczenia – jej zdaniem w przysłowiu gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść jest bardzo dużo prawdy. Z tego powodu woli sprzątać mieszkanie, niż wspierać mamę i babcię w kuchni.

 Raczej zdaję się na moją mamę, babcię, one są zdecydowanie lepszymi kucharkami niż ja – mówi Edyta Zając-Rzeźniczak.

Rodzina gwiazdy raczej nie kultywuje popularnych wielkanocnych zwyczajów. Do rodzinnej tradycji należy jedynie wspólne sprzątanie, przygotowywanie świątecznych posiłków oraz wielkanocnego koszyczka.

– Malowanie pisanek nie, szukanie zająca też nie. Ale aktywnie bierzemy udział w lanym poniedziałku  mówi Edyta Zając-Rzeźniczak.

Podobne artykuły

Cukier uzależnia 8 razy bardziej niż kokaina!

Cukier to narkotyk – być może spotkaliście się już z takim określeniem. Zbadano reakcje zachodzące w mózgu (szczególnie w rejonie nucleus accumbens, czyli jądra półleżącego, odpowiedzialnego za nagrodę, przyjemność i uzależnienie) osób po spożyciu pokarmu zawierającego cukier i porównano z reakcjami tych, którzy używają kokainę. Badanie dowiodło, że cukier uzależnia osiem razy silniej niż kokaina!

Czytaj więcej

„Upływający czas o wiele więcej kobietom daje, niż zabiera” – wywiad z Dorotą Kassjanowicz

W lipcu pod naszym patronatem ukazała się nowa pozycja wydawnictwa Wielka Litera - „Stany małżeńskie i pośrednie”. Z tej okazji udało nam się porozmawiać z autorką książki - Dorotą Kassjanowicz - o powieści, kobiecej przyjaźni i życiu po 40-tce...

Czytaj więcej