WomanMagazine.pl

5 pomysłów, jak wyjątkowo spędzić Dzień Matki

Zbliża się piękny dzień. Już w piątek świętować będziemy z naszymi mamami to, że są z nami od pierwszej chwili naszego życia. Być może my same nimi jesteśmy? ;) Warto spędzić ten dzień wspólnie, w końcu jedyny taki w roku...

Standard Post with Image

1. Zabierz mamę na nietypową kolację. Może to być Wasza ulubiona knajpka z przeszłości lub miejsce w okolicznej miejscowości, które dobrze Wam się kojarzy. Ulubiona kuchnia a może coś zupełnie odmiennego, czego jeszcze nie miałyście okazji próbować? Sama zadecyduj! Jeśli nie lubicie jeść na mieście i chcecie spędzić ten dzień mniej oficjalnie  Ty coś ugotuj! Kolacja w domu dla całej rodziny w odpowiednio wytworzonym klimacie zawsze jest dobrym pomysłem!

2. Zafunduj jej dzień w SPA. Z pewnością sama sobie tego nie kupi, bo będzie jej żal pieniędzy lub po prostu nie będzie zdawać sobie sprawy, że taka przyjemność jest jej potrzebna. Jeśli jednak nigdy nie miała okazji spróbować  zabierz ją tam! Dzień w salonie masażu, wśród mnóstwa zabiegów odprężających na pewno każdemu przypadnie do gustu. Zwłaszcza Twojej mamie, której należy się wszystko, co najlepsze. ;)

3. Pakiet fitnessowy lub kurs szydełkowania? Ile mam, tyle pasji... lub ukrytych pasji. Porozmawiaj wcześniej z mamą i dowiedz się, czy nie chciałaby przyłączyć się do jakiegoś kółka fitness dla osób w jej wieku. A może ma tam koleżanki? W każdym wieku trzeba dbać o zdrowie i aktywność fizyczną, dlatego nie wahaj się nad tego typu prezentem. Być może Twoja mama marzyła o jakimś ciekawym kursie? Zawsze jest czas na rozwijanie umiejętności.

4. Zabierz mamę do teatru/na wystawę/do kina. Wydaje się bardzo proste, ale nie zawsze takie jest. Jeśli mieszkacie w różnych miejscowościach, możesz podarować bilety na inny dzień. W zależności od upodobań kulturalnych Twojej mamy, wybierz spektakl/wystawę/seans, który będzie dla niej strzałem w dziesiątkę. Wtedy już będzie musiała się na niego wybrać!

5. Po prostu bądź z nią w tym dniu! Zwłaszcza jeśli mieszkasz daleko i widujecie się bardzo sporadycznie. Już sama Twoja obecność w rodzinnym domu tego dnia będzie dla mamy świętem. Spędźcie ten dzień tak, jak lubi mama. Jeśli masz już swoją rodzinę, z pewnością będzie to bardzo miłe, kiedy i ona się pojawi. W końcu Ty też będziesz tego dnia przeżywać swoje święto! :)

Podobne artykuły

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DAJE TAKIE EFEKTY JAK TRADYCYJNY LIFTING?

O mezoterapii mikroigłowej rozmawiamy z doświadczoną kosmetolog Kamilą Osowską. W swojej klinice w Krakowie posiada najnowocześniejsze rollery do wykonania zabiegu. Czy pozwalają uzyskać efekt liftingu bez skalpela? Jak wygląda zabieg? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszej rozmowie.

Czytaj więcej

JAK SUROWE WYCHOWANIE WPŁYWA NA DZIECKO?

Surowe, twarde wychowanie dziecka uznawane było niegdyś za odpowiednie. Wydawało się, że dziecko, któremu nie pozwalano na swobodę, będzie w przyszłości bardziej samodzielne i silne psychicznie. Dzisiejsze badania pokazują, że nic bardziej mylnego. Dzieci wychowywane w ten sposób bardziej narażone są na zaburzenia psychiczne oraz spadek samooceny!

Czytaj więcej