WomanMagazine.pl

10 MARCA – ZASKOCZ MĘŻCZYZNĘ W JEGO DNIU!

Dzień wyjątkowy! 10 marca swoje święto obchodzą nasze drugie połówki, przyjaciele, ojcowie i bracia. Dwa dni temu nikomu nie trzeba było przypominać o Dniu Kobiet, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że również 10 marca jest dniem szczególnym. Redakcja Woman Magazine doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zachęcamy Was do świętowania i pamiętania o naszych mężczyznach. ;-)

Standard Post with Image

O święcie mężczyzny usłyszano po raz pierwszy w 1992 roku, jednak nie zyskało wtedy zbyt wielu zwolenników. Dopiero kilka lat później, w 1999 roku zaczęło być coraz bardziej popularne. A to za sprawą inicjatywy Trynidadu i Tobago ze wsparciem Organizacji Narodów Zjednoczonych,  które chciały, by ten dzień stał się symbolem równowagi płci i pozytywnych postaw społecznych.

Obecnie z każdym rokiem święto zyskuje na popularności i coraz więcej państw zaczyna obchodzić ten dzień! Jednak – w odróżnieniu od Polski – Dzień Mężczyzny obchodzony jest na świecie najczęściej 19 listopada, jak i w innych dniach. Cóż, Panowie, Wasze święto trwa cały rok. ;-)

Co jednak z 30 września, czy nie jest to dzień konkurencyjny dla 10 marca? Dzień Chłopaka, który doskonale znamy z czasów podstawówki, wydaje się bardziej popularnym świętem, jednak my sugerujemy nie toczyć sporów o datę, lecz doceniać naszych ukochanych każdego dnia!

 

Nasze pomysły na Dzień (Twojego) Mężczyzny:

– Wyślij mu tajemniczego smsa z życzeniami

– Zaproś go do kina na nominowanego do Oscara „Deadpoola” – w końcu to film dla prawdziwych twardzieli!

– …a w domu pokaż mu, że to on jest dla Ciebie wart Oscara!

– Przygotuj kolację z jego ulubionych dań

– Odegraj scenę erotyczną z Twojego ulubionego filmu ;-)

– Kup bilety na mecz jego ulubionej drużyny

– A może talon na gokarty z kumplami?

– Spraw na swój sposób, by poczuł się naprawdę wyjątkowy. Powodzenia!

 

Podobne artykuły

ZDOBĄDŹ JEGO SERCE W TRYBIE FAST

Przez żołądek do serca, mawiały nasze babcie. A sądząc po długości dawnych związków, wiedziały, co mówią! W WomanMagazine serwujemy przepis na zdobycie serca ukochanego w trybie fast food ;-)

Czytaj więcej

Peeling troficzny. W czym tkwi jego sekret? – rozmowa z ekspertem

W dzisiejszych czasach kładziemy ogromny nacisk na piękny, ale i zdrowy wygląd skóry. Każda z nas chciałaby w szybki, skuteczny i bezbolesny sposób pozbyć się niechcianych zmarszczek, przebarwień bądź nierówności na skórze. Czy każdy peeling jest w stanie zdecydowanie poprawić wygląd skóry?

Czytaj więcej