WomanMagazine.pl

Muszynianka premium już w sprzedaży!

Znana ze swych unikalnych walorów smakowych i właściwości prozdrowotnych naturalna woda mineralna Muszynianka dostępna jest w wersji premium, w szklanym opakowaniu o pojemności 0,3 l. Ta wersja wody usatysfakcjonuje każdego, komu bliska jest elegancka, wysublimowana estetyka stołu.

Standard Post with Image

Muszynianka, wyjątkowa naturalna woda mineralna ceniona przez wielu konsumentów za jej niepowtarzalny smak i właściwości zdrowotne od lutego dostępna jest w wersji premium. Już teraz wyjątkowy smak wody i wszystkie życiodajne biopierwiastki zamknięte są w szklanym, eleganckim opakowaniu o pojemności 0,3 l.

Dzięki biopierwiastkom zawartym w wodzie i zaawansowanej nowoczesnej technologii produkcyjnej, stosowanej przez Spółdzielnię Pracy Muszynianka, technologii, która pozwoliła zamknąć wyjątkowy smak  naturalnej wody mineralnej w szkle, sprawia, że na półkach sklepowych gości wyjątkowy produkt. Jego kształt, który przyciąga wzrok, zachwycający designem, formą i naturalnym smakiem.

Wyrafinowana, oryginalna forma opakowania sprawiają, że Muszynianka doskonale nadaje się do postawienia na stole. Świetnie sprawdzi się podczas biznesowych spotkań w prestiżowym lokalu i uroczystych przyjęć rodzinnych w gronie najbliższych.

– Zawsze słuchamy opinii naszych klientów i staramy się spełnić ich oczekiwania - mówi Ryszard Mosur, Prezes Spółdzielni Pracy Muszynianka. – Decyzja o produkcji Muszynianki w wersji premium w szkle, to doskonałe uzupełnienie naszej oferty i spełnienie oczekiwań konsumentów, którzy poszukiwali wśród naszych produktów wody właśnie w takim wydaniu. Szklane opakowanie współgra wizualnie z dotychczasowym projektem wody w butelkach PET, więc łatwo będzie znaleźć tę wersję Muszynianki w sklepie – dodaje.

Producent planuje w najbliższym czasie produkcję i sprzedaż wody premium w szkle o pojemności 0,7 l.

Muszynianka to naturalna woda mineralna, wydobywana z odwiertów znajdujących się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Zawiera bardzo cenne dla ludzkiego organizmu pierwiastki, takie jak magnez, wapń, wodorowęglany, potas oraz żelazo.

Podobne artykuły

MUSZYNIANKA DLA POLSKICH PRZEDSZKOLI

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci rozpoczynają swoją edukację, dowiadują się, jak należy postępować i uczą się zachowań społecznych. To także miejsce służące do popularyzowania prawidłowych wzorców zdrowego życia. Muszynianka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego powstała Akcja Strefa Zdrowia Muszynianki – program edukacyjny skierowany do dzieci i ich opiekunów z całej Polski!

Czytaj więcej

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej