WomanMagazine.pl

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Standard Post with Image

W Polsce

Weekend majówkowy to głównie wyjazdy. To jeden z nielicznych czasów, w którym tak wiele osób podróżuje w tym samym czasie. Wykorzystaj te chwile i Ty! Warto rozejrzeć się za ciekawymi opcjami na terenie naszego kraju. Zapewniamy, turystycznych rejonów w Polsce nie brakuje i gospodarze są na to przygotowani… Do cieszących się największą sławą miejsc możemy zaliczyć tereny górskie: Tatry, Pieniny, Beskidy oraz wypoczynek nad wodą: wybrzeże Bałtyku czy Mazury.

Pamiętaj jednak, że w tym czasie te miejsce mogą być oblegane, tak więc nie zawsze majowy urlop będzie pełen ciszy i spokoju. Choć z pewnością jest to zasłużona przerwa od pracy!

Jeśli planujesz spędzić czas aktywnie, tutaj także pojawia się mnóstwo możliwości: kajaki, wypożyczalnie miejskich rowerów, a także miejsca do obcowania z kulturą: turystyczne trasy polskich zamków, ciekawe muzea czy jaskinie.

 

W Europie

Ostatnimi czasy do najpopularniejszych miejsc, do których udawali się Polacy były: Praga czeska, Budapeszt i Berlin. Z pewnością to nasze sąsiedzkie kraje będą królowały w majówkowych planach. Polecamy wybrać się także do tych mniej popularnych miejsc, jak Litwa, czy Skandynawia.

Już teraz warto rezerwować tanie loty, których aktualnie jest całe mnóstwo! Hiszpania, Portugalia a może włoskie winniczki? Wszystko zależy od Twoich upodobań – aktywnie czy bardziej leniwie? Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. To samo z cenami, nie musisz inwestować wiele pieniędzy, aby zwiedzić naprawdę niesamowite miejsca!

 

W mieście

Być może praca uniemożliwia Ci dalszy wyjazd. Nie rezygnuj jednak z braku aktywności, znajdź ciekawe propozycje w Twojej oklicy! Rozejrzyj się – z pewnością jest mnóstwo miejsc, których jeszcze nie widziałaś, mimo mieszkania w danym mieście od kilku lat. Miejscowość za miastem? W końcu jest okazja do zorganizowania wycieczki rowerowej ze znajomymi. A może czas z dziećmi? Piknik rodzinny na otwartej przestrzeni? Będzie to idealna okazja do poopalania się, spotkania z dawnymi znajomymi, a i dzieci będą mieć okazję do gry w piłkę czy pobiegania na świeżym powietrzu!

 

Podobne artykuły

Muszynianka premium już w sprzedaży!

Znana ze swych unikalnych walorów smakowych i właściwości prozdrowotnych naturalna woda mineralna Muszynianka dostępna jest w wersji premium, w szklanym opakowaniu o pojemności 0,3 l. Ta wersja wody usatysfakcjonuje każdego, komu bliska jest elegancka, wysublimowana estetyka stołu.

Czytaj więcej

Dzień Ojca już dziś!

Dziś piątek 23 czerwca, dzień naszych ukochanych ojców! Mimo że większość z nas o tym pamięta, nadal podanie konkretnej daty potrafi wprowadzić w zakłopotanie. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Zobacz, kiedy i w jaki sposób Dzień Ojca obchodzony jest na świecie.

Czytaj więcej