WomanMagazine.pl

WAKACYJNY ROZWÓJ

Wakacje to świetny czas, by zrobić coś dla siebie! I nie chodzi tylko o ciało o które z reguły dbamy w okresie letnim. Motywujące słońce i wolny czas w ramach urlopu sprzyjają działaniu. Co Wy na to, by w tym roku postawić na rozwój duchowy?

Standard Post with Image

Warsztatów rozwojowych jest wiele, w dodatku można je połączyć z atrakcyjnym wyjazdem wakacyjnym i wypoczynkiem.

Ciekawą propozycją na wakacje są Kobiety w podróży. To połączenie wakacyjnych wyjazdów z warsztatami psychologicznymi w kobiecych kręgach. Są swego rodzaju oderwaniem się od codzienności i jej problemów oraz spojrzeniem z dystansem na życie i role, jakie się w nim pełni. Przykładowe sesje, jakie się na nich odbywają to: Moje miejsce w grupie, Rozumieć role to lepiej się komunikować, Nowe wyzwania, nowe role czy Tak jak zwykle, ale w lepszym porozumieniu. Wyprawy odbyły się już do Indiach, Maroku czy Malezji, ale też w Kazimierzu Dolnym ;-)

Są też warsztaty odwołujące się do mitów i archetypów, jak warsztat Niech Boginie w Nas przemówią, odbywający się pod Wrocławiem. Jak piszą sami organizatorzy: Każda kobieta nosi w sobie archetypy Bogiń. Rozpoznanie ich to jak podróż w głąb siebie, do źródeł swoich mocy i zrozumienia swojej natury. Potrzeba nam innych kobiet, by poznać i oswoić swe kobiece siły. Boginie są w każdej z nas - nauczmy się korzystać ze swoich wewnętrznych potencjałów! Jeśli chcesz odnaleźć w sobie boginię, do dzieła!

Jeśli nie zdążymy na wakacyjne warsztaty, to jesienią czeka na nas cały festiwal z warsztatami rozwojowymi dla kobiet Progressteron. Festiwal odbędzie się w połowie października w wielu polskich miastach: Trójmieście, Warszawie, Łodzi, Poznaniu czy we Wrocławiu. Już w sierpniu ruszą zapisy i rezerwacje. Można też będzie sprawdzić dokładny program i harmonogram. Nowości można śledzić na stronie festiwalu: http://www.festiwalprogressteron.pl

Można też zdecydować się na całoroczny rozwój. Takie warsztaty prowadzi np. Ewa Foley. Organizowane są na Mazurach i w Kawkowie, w ośrodkach rozwoju duchowego i osobistego „Tu i teraz”. Warsztaty noszą tytuł: Zakochaj się w życiu. Poczucie wartości - o istocie samouznania kobiety. Ewa Foley jest znanym i cenionym coachem, doradcą rozwojowym, promotorką pozytywnego życia. Jak sama obiecuje, na jej warsztatach nauczymy się budowania własnej wartości i pozytywnego wizerunku, budowania pozytywnych relacji, osiągania celów i świadomego kształtowania otaczającej rzeczywistości. Staniemy się pewnymi siebie optymistkami, zakochanymi w życiu!

Podobne artykuły

Picie alkoholu przed ciążą wpływa na rozwój dziecka?

O szkodliwym wpływie picia alkoholu w trakcie ciąży na dziecko wiedzą wszyscy. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że alkohol może szkodzić już dużo wcześniej… zanim jeszcze dojdzie do zapłodnienia. Jeśli więc planujesz ciążę: uważaj! I nie ryzykuj zdrowia dziecka.

Czytaj więcej

WAKACYJNY KONKURS

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie, zorganizowanym przez nasz magazyn i markę Bielenda. Wystarczy pokazać, jak dba się o ciało latem! Szczegóły na naszym fanpagu ;-)

Czytaj więcej