WomanMagazine.pl

Primark przechodzi kryzys. Czy odbije się to na planach utworzenia oddziału sieciówki w Polsce?

Koronawirus odciska swoje piętno na branży modowej. Kryzys związany z epidemią przechodzą nie tylko domy mody, ale także popularne sieciówki.

Standard Post with Image

Spadek przychodów Primarka szacuję się z 650 milionów funtów miesięcznie do zera. Czy w związku z tą sytuacją możemy spodziewać się otwarcia sklepów w Polsce?

 

Primark z powodu pandemii zamknął swoje sklepy w Stanach Zjednoczonych i Europie. Co oznacza, że od końca marca nie przynosi żadnych zysków- podaje stacja BBC. Dzieje się tak, ponieważ Primark nie posiada swojego sklepu internetowego. Ceny jakie oferuje siedziówka są tak niskie, że mogłoby to nie przynieść wystarczających zysków.

 

Czy w związku z kryzysem z jakim zmierza się sieciówka możemy spodziewać się otwarcia Primark Polska?

 

Okazuje się, iż plany co do otwarcia Primark Polska w Warszawie i Poznaniu zostają bez zmian. "Podtrzymujemy nasz plan otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce w tym roku w Galerii Młociny w Warszawie. Uważnie monitorujemy wytyczne rządu, a nasz sklep zostanie otwarty kiedy będzie to możliwe, w oparciu o oficjalne zalecenia"- wyjaśniają przedstawiciele Primark Polska w rozmowie z serwisem Wirtualne Media. 

 

W lutym bieżącego roku biuro prasowe Primark Polska informowało o otworzeniu pierwszych oddziałów sieciówki w Polsce. Sklepy miały zostać otwarte wiosną tego roku, jeden w warszawskiej Galerii Młociny, a drugi w poznańskiej Posnanii.

 

 

Podobne artykuły

Opieka Osób starszych Niemcy

Czy warto wyjeżdżać do Niemiec, żeby pracować jako opiekunka osób starszych?

Od kilkunastu lat obserwujemy proces starzenia się społeczeństwa, szczególnie w zachodniej i północnej Europie. Niemcy i Skandynawowie, pomimo dobrze rozwiniętego systemu opieki zdrowotnej, borykają się z brakiem wystarczającej liczby opiekunów osób starszych w stosunku do rosnącego zapotrzebowania. To otwiera szansę przed Polkami i Polakami, którzy dysponują odpowiednim przygotowaniem do zawodu.

Czytaj więcej

Botox - jak się do niego przygotować?

Zmarszczki mimiczne mogą być poważnym problemem. Teraz można się go pozbyć – wybierz botox! Ze względu na swoją specyfikę zmarszczki mimiczne są niemalże niemożliwe do usunięcia z wykorzystaniem popularnych kosmetyków. Jest jednak sposób na ich usunięcie – to botox, czyli inaczej toksyna botulinowa, z której skorzystamy w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Czytaj więcej