WomanMagazine.pl

Primark przechodzi kryzys. Czy odbije się to na planach utworzenia oddziału sieciówki w Polsce?

Koronawirus odciska swoje piętno na branży modowej. Kryzys związany z epidemią przechodzą nie tylko domy mody, ale także popularne sieciówki.

Standard Post with Image

Spadek przychodów Primarka szacuję się z 650 milionów funtów miesięcznie do zera. Czy w związku z tą sytuacją możemy spodziewać się otwarcia sklepów w Polsce?

 

Primark z powodu pandemii zamknął swoje sklepy w Stanach Zjednoczonych i Europie. Co oznacza, że od końca marca nie przynosi żadnych zysków- podaje stacja BBC. Dzieje się tak, ponieważ Primark nie posiada swojego sklepu internetowego. Ceny jakie oferuje siedziówka są tak niskie, że mogłoby to nie przynieść wystarczających zysków.

 

Czy w związku z kryzysem z jakim zmierza się sieciówka możemy spodziewać się otwarcia Primark Polska?

 

Okazuje się, iż plany co do otwarcia Primark Polska w Warszawie i Poznaniu zostają bez zmian. "Podtrzymujemy nasz plan otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce w tym roku w Galerii Młociny w Warszawie. Uważnie monitorujemy wytyczne rządu, a nasz sklep zostanie otwarty kiedy będzie to możliwe, w oparciu o oficjalne zalecenia"- wyjaśniają przedstawiciele Primark Polska w rozmowie z serwisem Wirtualne Media. 

 

W lutym bieżącego roku biuro prasowe Primark Polska informowało o otworzeniu pierwszych oddziałów sieciówki w Polsce. Sklepy miały zostać otwarte wiosną tego roku, jeden w warszawskiej Galerii Młociny, a drugi w poznańskiej Posnanii.

 

 

Podobne artykuły

Opieka Osób starszych Niemcy

Czy warto wyjeżdżać do Niemiec, żeby pracować jako opiekunka osób starszych?

Od kilkunastu lat obserwujemy proces starzenia się społeczeństwa, szczególnie w zachodniej i północnej Europie. Niemcy i Skandynawowie, pomimo dobrze rozwiniętego systemu opieki zdrowotnej, borykają się z brakiem wystarczającej liczby opiekunów osób starszych w stosunku do rosnącego zapotrzebowania. To otwiera szansę przed Polkami i Polakami, którzy dysponują odpowiednim przygotowaniem do zawodu.

Czytaj więcej

CZY WARTO BYĆ MIŁYM?

Jak często tłumisz swoje prawdziwe emocje, bo nie chcesz kogoś urazić, albo pomagasz, jak tylko możesz, bo czujesz, że powinnaś? Czy jest to konstruktywne i uzasadnione, jeśli Ty na tym tracisz? Zobacz, jak poradzić sobie z problemem bycia nadmiernie miłą!

Czytaj więcej