WomanMagazine.pl

ZMIANA JEST KOBIETĄ – ZMIEŃ COŚ!

Zmiany… kto ich nie lubi? Ucieczka od rutyny i znudzenia przewidywalnością. Zmiany w przyrodzie mogą być pretekstem, aby zacząć w swoim życiu kolejny ciekawy etap, a co za tym idzie, trzeba zacząć od niewielkich rzeczy. Doradzamy jakich!;-)

Standard Post with Image

1. Zmień coś w swoim mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz zmian, zacznij od najbliższego otoczenia. Być może marzysz o nowej szafie w swoim pokoju albo o zawsze marzyłaś o hodowli storczyków? To idealny czas, by urzeczywistnić swoje pragnienia, jeśli ma Ci to sprawić radość, to na co dłużej czekasz? 

2. Coś nowego w garderobie

Wiosna to okazja do wymiany zimowych ubrań na wiosenno-letnie. To czas do uporządkowania garderobianych półek  wyrosłaś ze starych jeansów? Nie ma sensu, aby dłużej zajmowały Ci miejsce. Zastąp je nowymi. Po porządkach zafunduj sobie coś nowego do szafy. W końcu się trochę napracowałaś.;-)

3. Przeczytaj książkę, po którą normalnie byś nie sięgnęła

Nie mamy tu na myśli książek specjalistycznych, ale literaturę piękną. Być może nigdy nie miałaś styczności z kryminałami  skąd więc masz wiedzieć, że nie przepadasz za bohaterami Agathy Christie? Zaryzykuj, odważ się, a może...

4. Zadbaj o siebie bardziej niż zwykle

Przez ostatnie miesiące miałaś mało czasu dla siebie? Nadrób to. Wolna sobota to okazja do zrobienia czegoś dla swojego ciała. Kosmetyczka, fryzjer, a nawet domowa maseczka nawilżająca  wykorzystaj to. Być może warto zaryzykować z nowym uczesaniem? Wiosna to nowa Ty!

5. Dodaj coś nowego do diety

Życie jest zbyt krótkie, by nie próbować nowych dań. Ciągle jesz to samo? Spróbuj wprowadzić do swojego jadłospisu nowy produkt, może to być owoc, albo inaczej niż zwykle zapiekane mięso.

6. Naucz się nowej rzeczy

Być może masz do czegoś zdolności, ale nigdy nie tego próbowałaś? Skąd masz wiedzieć, że nie nadajesz się do... rysowania, skoro po ukończeniu podstawówki nie miałaś ołówka w ręce? Naucz się czegoś, co zawsze chciałaś robić! Może miesięczny kurs tańca albo obsługa programu graficznego? Wszystko, co robisz, to inwestycja w Ciebie!

7. Poznaj kogoś nowego

Każda nowo poznana osoba to okazja do nowego spojrzenia na świat, nowa energia i nowe możliwości... do poznania wyjątkowych pasji i opinii. Nie uciekaj od tego i nie zamykaj się w dobrze znanym Ci gronie. Czasem potrzebne jest świeże spojrzenie!

 

Podobne artykuły

Czy joga jest dla dzieci? – wywiad z Emilią Burkiewicz

Czy dzieci mogą praktykować jogę? Czy zajęcia różnią się od tych dla dorosłych? Czy zajęcia z jogi i uważności mają szansę zawitać w przedszkolach i szkołach - o tym rozmawiamy z Emilią Burkiewicz, certyfikowaną nauczycielką jogi dziecięcej.

Czytaj więcej

REKLAMA JEST KOBIETĄ, CZYLI FEMVERTISING

Femvertising to reklama i komunikacja skierowana do kobiet. Uwzględnia ich potrzeby i oczekiwania wobec marek. Jest konsekwencją zmian społecznych i cały czas rosnącego udziału kobiet w decyzjach zakupowych. Z badań Ernst&Young wynika, że w 2028 roku kobiety będą kontrolowały 75% wydatków!

Czytaj więcej