WomanMagazine.pl

‘Sala Samobójców. Hejter’ film Jana Komasy nagrodzony podczas prestiżowego festiwalu

Film ‘Sala samobójców. Hejter’ zwyciężył w prestiżowym Tribeca Film Festival 2020. To pierwsze takie wyróżnienie w historii festiwalu dla polskiego filmu.

Standard Post with Image

‘Sala samobójców. Hejter’ to kontynuacja ‘Sali Samobójców’ Jana Komasy, reżysera, o którym ostatnio było wyjątkowo głośno za sprawą powstałego filmu ‘Boże ciało’, które zostało obsypane licznymi nagrodami, a nawet walczyło o Oscara.

 

Tegoroczna edycja Tribeca Film Festival z powodu epidemii odbyła się w wersji online. ‘Sala samobójców. Hejter’ zachwyciła jury, w którym zasiadali m.in. reżyser „Trainspotting” Danny Boyle, aktor Demián Bichir, czy producentka Judith Godreche.

 

 

 

Podobne artykuły

Jak dbać o siebie podczas kuracji antybiotykowej?

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym łatwo o infekcję. Niezbędna może okazać się wówczas terapia antybiotykiem. W jaki sposób wspomóc organizm, aby lepiej poradził sobie z chorobą oraz skutkami ubocznymi zażywania leków?

Czytaj więcej

Jak zachować się podczas burzy

Gdy nagle załamuje się pogoda – nadciągają ciemne chmury, zrywa się wiatr, a pierwsze krople deszczu szybko zamieniają się w rzęsistą ulewę – chcemy jak najszybciej znaleźć schronienie. To całkiem naturalne. Szukamy więc daszków, drzew o rozłożystych koronach, przystanków autobusowych…

Czytaj więcej