WomanMagazine.pl

Beyonce i Jay-Z promują zdrowy tryb życia

Beyonce i Jay-Z zachęcają swoich fanów do przejścia na weganizm. W zamian za podjęcie wyzwania fani będą mieli szansę wygrać dożywotnie bilety na koncerty obydwojga z nich.

Standard Post with Image

Jay-Z i Beyonce mają ogromny wpływ na fanów, posty na ich portalach społecznościowych osiągają milionowe interakcje, a ich zdjęcia biją rekordy popularności. Nie dziwi więc fakt, że próbują wykorzystać swoje zasięgi w słusznej sprawie. Tym razem Beyonce zaprasza na swoim profilu do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest dożywotni wstęp na koncerty gwiazdy pop lub jej męża. Beyonce chce w ten sposób skłonić fanów do ograniczenia spożycia mięsa albo całkowitej z niego rezygnacji. Jako, że z roku na rok przybywa dowodów na to, że jedzenie mięsa jest nieekologiczne. Paraz przekonuje, że nasze wybory i dobrana dieta mają wpływ na planetę. W ten sposób Beyonce i Jay-Z kontynuują promocję bezmięsnego stylu życia. Po narodzinach dzieci para postanowiła przejść na weganizm, do tego samego zachęca od pewnego czasu swoich fanów.

Konkurs skierowany jest do osób, które chcą podjąć wyzwanie i przez miesiąc nie jeść mięsa, lub ograniczyć jego konsumpcję. Wszyscy, którzy weszli na stronę internetową inicjatywy Greenprint Project i wpisali w rubrykę swoje imię oraz adres e-mail, będą mogli wygrać dożywotni wstęp na koncerty na trasach Beyonce i Jay-Z.

Jest kilka warunków, które określa konkurs. Dożywotni wstęp to najbliższe 30 lat oraz jeden koncert na trasę z osobą towarzyszącą. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie osoby zamieszkujące Stany Zjednoczone i mające ukończone 18 lat. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 22 kwietnia 2019 roku.

Podobne artykuły

PROWADZISZ SIEDZĄCY TRYB ŻYCIA? UWAŻAJ!

Siedzący tryb życia stał się epidemią krajów wysokorozwiniętych, w których praca fizyczna nieustannie zamieniana jest na siadanie za biurkiem. Szacuje się, że aż 70% osób czynnych zawodowo, spędza swoją pracę na krześle. Jesteś jedną z nich? Uważaj!

Czytaj więcej

Początek macierzyństwa a satysfakcja z życia

Pojawienie się malucha wywołuje prawdziwą burzę w życiu rodziców, to nie ulega wątpliwości. Zmienia się wszystko, począwszy od trybu życia, odpowiedzialności, a także... zadowolenia z życia dwojga ludzi, którzy zetknęli się z małą istotką. Czy w każdym przypadku od początku jest to zmiana na lepsze?

Czytaj więcej