WomanMagazine.pl

„Przyciągnij miłość” - dzięki najnowszej książce Agnieszki Przybysz

Odkryj tajniki miłości i sekret cudownych relacji dzięki książce „Przyciągnij miłość”. To przewodnik budowania wzajemnych więzi, który sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy zastosowali go w swoim życiu. W księgarniach, na początku września, ukazało się poszerzone wznowienie tego tytułu.

Standard Post with Image

Dotychczas na naszym rynku wydawniczym pojawiło się wiele poradników zagranicznych autorów - dotyczących relacji damsko-męskich. Być może, któryś z nich, stoi także na Twojej półce? Różnią się one jednak znacznie od propozycji Agnieszki Przybysz – autorki „Przyciągnij miłość”.  Brak im bowiem polskiej perspektywy i osadzenia w naszych realiach.

Książka Przybysz jest wynikiem wiedzy i praktyki autorki, które zdobyła podczas długoletniej pracy jako mentor coach. Opiera się na relacjach, przeżyciach i doświadczeniach Polaków, z którymi zetknęła się na swojej drodze. Prawdziwe historie, pojawiające się w prawie każdym rozdziale, nadają tej publikacji osobistego charakteru.

Autorka zabiera nas w podróż, która pozwoli zrozumieć nam czym jest oddanie i czym jest namiętność. W książce przedstawia prawdy i mity o prawie przyciągania, pokazuje najczęściej popełniane błędy oraz prezentuje oczekiwania kobiet i mężczyzn odnośnie miłości, relacji, czy seksu. Nie zapomina też omówieniu coraz częstszych relacji damsko-męskich mających swój początek w świecie wirtualnym lub wyłącznie tam funkcjonujących.

Dzięki tej książce poznasz naturalne sposoby okazywania miłości, zasady atrakcyjności oraz sekrety randkowania. Otrzymując klucze do udanego związku, w pakiecie dostaniesz także większą wiarę w siebie.

W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z „Przyciągnij miłość” nie kończy się wraz z jej przeczytaniem. Jeśli po lekturze pojawią się pytania, możesz je zadać autorce. Na pewno udzieli Ci odpowiedzi i doda inspiracji. Autorka stale pomaga wielu kobietom i mężczyznom. Ich opinie znajdziesz na stronach www.przyciagnijmilosc.pl i www.agnieszkaprzybysz.com.

Agnieszka Przybysz to pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek: „Przyciągnij Sukcesy z Pasją”, „Miłość & Pieniądze” czy „Kobieca moc”, które pomogły już wielu osobom.
Wspiera ludzi w osiąganiu sukcesów. Uczy jak żyć z pasją, ale także wnosić wkład w byt innych. Praktyk biznesu, z sukcesami w coachingu. Przeszła drogę rozwoju – od konsultanta – do zarządzania sprzedażą znanych marek. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe praktyczne doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają uczestnikom kursów on-line w ponad 11 krajach Europy.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa NOWA PROZA.

Podobne artykuły

Gdy miłość nie zwycięża

Dość często po kilku latach związku coś zaczyna zgrzytać. Czasem okazuje się, że zgrzytało już na samym początku. Czemu wtedy nie reagowaliśmy? Dlaczego tak usilnie staraliśmy się maskować coś, co mogliśmy jeszcze przemyśleć bez większych konsekwencji?

Czytaj więcej

Katarzyna Olubińska o swojej książce: gwiazdy z niezwykłą radością zgadzały się rozmawiać o Bogu

Gwiazda TVN wydała książkę, w której rozmawia ze znanymi osobami o ich podejściu do duchowości i religii. Wśród bohaterów publikacji „Bóg w wielkim mieście” znaleźli się m.in. Marika, Wojciech Modest Amaro, Maciej Musiał i Marcin Gortat. Dziennikarka twierdzi, że większość gwiazd chętnie zgadzała się na szczere, niemal intymne wywiady.

Czytaj więcej