WomanMagazine.pl

Netflix w kwietniu - na te premiery filmów i seriali czekacie

W kwientiu Netflix zaproponuje nam kolejne serialowe i filmowe nowości.

Standard Post with Image

Netflix przygotował dla widzów w kwietniu kilka ciekawych propozycji. Możecie spodziewać się tematycznego przekroju, który dostarczy zarówno rozrywki, jak i poruszy ważne kwestie. Jedną z bardziej interesujących nowości Netflixa jest serial dokumentalny "Nasza planeta", który powstał przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Zdjęcia kręcono w ponad 50 krajach, w rozdzielczości Ultra High Definition. Zobaczymy zarówno dżungle jak i głębiny mórz. Narratorem odcinków jest David Attenborough. W kwietniu na Netflixa trafią też kolejne odcinki przygód nastoletniej czarownicy - "Chilling Adventures of Sabrina". To opowieść o Sabrinie Spellman, która zgłębia tajemnice mrocznego i tajemniczego świata czarownic. Wiadomo już, że Netflix ma w planach 3. i 4. sezon przygód Sabriny.

Swoją premierę na Netflix będzie miała ekranizacja powieści "To" Stephena Kinga, zostanie ona pokazana w bardziej współczesnej wersji, niż w książce. W kwietniu na Netflixa trafi także "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", czyli historia Michaliny Wisłockiej, autorki książki "Sztuka kochania".

Poniżej pełna lista premier: 

1 kwietnia

Stuart Malutki
Midnight Express

2 kwietnia

Kevin Hart: Irresponsible

5 kwietnia

Chilling Adventures of Sabrina: Część 2
Nasza planeta

12 kwietnia

Wynajmij sobie chłopaka
Powieść Henry'ego

15 kwietnia

Prestiż
Kick-Ass 2

17 kwietnia

American Pie Przedstawia: Księga Miłości
Les Misérables: Nędznicy
Hulk

18 kwietnia

TO

Podobne artykuły

11 kobiecych seriali na każdy wieczór!

Seriale… Która z nas nie lubi od czasu do czasu podążać krokami ulubionej bohaterki? Kobiety, którą podziwia, lub tej fatalistki, którą na szczęście nigdy nie będzie. Ucieczka od codzienności, zwyczajna rozrywka, a może coś więcej? Oto nasza lista 11 kobiecych filmów, których nie możesz przegapić! ;)

Czytaj więcej

Netflix prezentuje premiery na styczeń 2019

Netflix nie zwalnia tempa, na styczeń 2019 roku przygotował wiele nowości oraz premier filmowych i serialowych. Sprawdźcie listę nowości tej stacji.

Czytaj więcej