WomanMagazine.pl

„Dexter” powróci?

Aktor znany doskonale z odtwórcy głównej roli w serialu „Dexter”, Michael C Hall niebawem pojawi się na ekranach w nowym serialu „Safe”, przy tej okazji aktor postanowił skomentować, możliwość powrotu serialu „Dexter”.

Standard Post with Image

Hall przyznał, że zakończenie pracy nad kultowym serialem, sprawiło, że musiał inaczej pokierować swoją karierą. Przyznał również, iż z uwagi na to, jak zakończył się serial istnieje szansa, że zostanie on wznowiony, konieczny byłby jednak nietuzinkowy pomysł, który sprawiłby, że wznowienie go będzie sensowne.

"Safe" to serialowy thriller, dzieło Netfliksa i Canal+, w którym aktor będzie grał Toma, chirurga dziecięcego oraz ojca, który samotnie wychowuje nastoletnie córki. Bohater rok wcześniej stracił żonę, a teraz dochodzi do zaginięcia jego córki. Możemy liczyć na mnóstwo tajemnic, które będą wychodzić na światło dzienne powoli. Serial, którego scenarzystą jest Danny Brocklehurst , ma liczyć 8 odcinków, a oprócz Michaela C. Halla w obsadzie znajdują się m.in. Amanda Abbington, Hannah Arterton czy Emmett J Scanlan. Premiera serialu zapowiedziana jest na ten rok.

Źródło zdjęcia: http://mentalfloss.com