SOKI WARZYWNE DLA ZDROWIA I URODY – WYPRÓBUJ!

Autor: WomanMagazine

Warzywa w płynie to ogromna dawka energii. Dodatkowo wzmacniają odporność, oczyszczają organizm z toksyn, a także wpływają na lepsze myślenie! Zalety można by mnożyć, ograniczenia są jedynie w naszym portfelu, chyba że przyrządzimy koktajl własnoręcznie. Czy warto? Z pewnością nie warto, a trzeba spróbować!

Czytaj więcej

UWOLNIJ ORGANIZM NA WIOSNĘ!

Autor: WomanMagazine

Czujesz, że z końcem zimy Twój organizm jest ociężały, a Ty ciągle jesteś śpiąca i rozdrażniona? Nic dziwnego... Metabolizm zapadł w sen zimowy i zapewne nie miał okazji do oczyszczenia z toksyn. Aby poczuć się lepiej we własnej skórze i rozpocząć wiosnę w pełnej krasie, wypróbuj metodę, za którą Twoje ciało będzie Ci wdzięczne!

Czytaj więcej

O CO CHODZI Z ORGANIC FOOD?

Autor: WomanMagazine

Po inwazji fast foodów możemy odetchnąć z pewną ulgą – nasze społeczeństwo nie dało się pochłonąć tuczącej i niezdrowej żywności. Przynajmniej niecałkowicie. Czy jednak jedzenie ekologiczne jest w całości przepisem na sukces dla naszych przewodów pokarmowych i portfeli?

Czytaj więcej

UWAGA! ZA DUŻO CUKRU

Autor: WomanMagazine

Cukier krzepi! Za to hasło Melchior Wańkowicz otrzymał przed II wojną światową aż 5000 zł, za które mógł wtedy zostać szczęśliwym posiadaczem Fiata 508! Czy jednak rzeczywiście krzepi? Tu zaczynają się wątpliwości, bo dzisiaj cukier nie cieszy się dobrą opinią. Zobacz dlaczego!

Czytaj więcej

TRENDY ŻYWIENIOWE W 2016!

Autor: WomanMagazine

Każdy rok to nowe wyzwania i niespodzianki. Tak samo jak moda, tak i dziedzina żywienia podlega nowym trendom. Co nowego pojawi się w tym roku?

Czytaj więcej

KROPLA PIĘKNA

Autor: WomanMagazine

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielką różnicę wywołuje jeden mały czynnik. Zarówno w kwestii urody, bo bezpośrednio wpływa na piękno skóry, ale również na zdrowie i wszelkie najistotniejsze procesy zachodzące w naszym organizmie. Co posiada tak niezwykłe właściwości? To woda!

Czytaj więcej

CZEKOLADA WISIENKĄ NA ZDROWIA TORCIE?

Autor: WomanMagazine

Czekoladowa słabość dopada większości z nas. Często bardzo trudno jest się oprzeć takiej pokusie. Co jeśli okazałoby się, że ta słodycz niesie ze sobą coś więcej niż tylko rozpływający się w ustach smak i zbędne kalorie? Czy czekolada może być wisienką na zdrowia torcie?

Czytaj więcej

ZDOBĄDŹ JEGO SERCE W TRYBIE FAST

Autor: WomanMagazine

Przez żołądek do serca, mawiały nasze babcie. A sądząc po długości dawnych związków, wiedziały, co mówią! W WomanMagazine serwujemy przepis na zdobycie serca ukochanego w trybie fast food ;-)

Czytaj więcej

CYKLICZNE „OBŻARSTWO”, CZYLI O ZWIĘKSZENIU ŁAKNIENIA W „TE” DNI

Autor: WomanMagazine

Zauważyłaś, że wraz ze zbliżającą się miesiączką nabierasz ogromnego apetytu i jesteś w stanie pomieścić niezliczone ilości jedzenia? Jesz, ale wciąż czujesz, że możesz więcej – wydaje Ci się to trochę dziwne? Spokojnie, nie jesteś sama, a Twoja przypadłość jest w zupełności wytłumaczalna i to przez samą naturę. Warto jednak wiedzieć na ten temat więcej, z uwagi na ok. 28-dniową powtarzalność ;-)

Czytaj więcej

ORTOREKSJA, CZYLI CHOROBLIWOŚĆ, KTÓRA MIAŁA PROWADZIĆ DO ZDROWIA

Autor: WomanMagazine

Już od dawna pisma kobiece poświęcają mnóstwo miejsca zasadom zdrowego odżywiania. Przecież to rozsądne. W końcu czy może być coś ważniejszego niż nasze zdrowie, jeśli tylko mamy na nie realny wpływ?

Czytaj więcej

NIEDOBÓR ŻELAZA

Autor: WomanMagazine

Jeśli zdaża nam się często łapać zadyszkę, miewamy zawroty głowy i podwyższone tętno, może być to objawem obniżonej zawartości żelaza w naszym organizmie.

Czytaj więcej