Cukrzyca – zapobiegaj zamiast leczyć!

Autor: Woman Magazine

W dniu Światowego Dnia Cukrzycy, który przypada na 14go listopada, zachęcamy was do zapoznania się z naszym eksperckim materiałem. Czasem wystarczy zmiana nawyków żywieniowych, odpowiednia dieta i ruch, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na cukrzycę do zera.

Czytaj więcej

KOBIECY DETOKS

Autor: Woman Magazine

Stosowałyście jakieś diety oczyszczające? Czułyście się po nich lepiej, czy nie widziałyście różnicy? Można powiedzieć, że żyjemy w toksycznym środowisku, gdzie detoks – oczyszczanie z toksyn – wydaje się bardzo użyteczne. Z drugiej strony, czy faktycznie? Przecież organizm sam się oczyszcza, za pomocą nerek i wątroby…

Czytaj więcej

FLEKSITARIANIZM – NOWA MODA, A MOŻE ZŁOTY ŚRODEK?

Autor: Woman Magazine

Fleksitarianizm to stosunkowo nowe pojęcie, możliwe jednak, że wiele z naszych czytelniczek jest fleksitariankami i o tym nie wie. Fleksitarianizm to odmiana semiwegetarianizmu, oznaczająca okazjonalne jedzenie mięsa.

Czytaj więcej

DIETA MIND – CZYLI CO JEŚĆ, BY USPRAWNIĆ MÓZG

Autor: WomanMagazine

Moc jedzenia zaskakuje na każdym kroku, a jeść dobrze oznacza dbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Według naukowców dieta MIND może istotnie zmniejszać ryzyko zachorowalności na Alzheimera i usprawnić Twoją pamięć! Chcesz wiedzieć więcej?

Czytaj więcej

DIETETYCZNE MUFFINY OD WOMAN MAGAZINE

Autor: WomanMagazine

Dietetyczne muffiny to doskonała alternatywa dla słodkiej części Twojego dnia. Choć wyglądają jak normalne ciasteczka, ich skład diametralnie się różni od tradycyjnych babeczek. Woman Magazine przedstawia przepis na niekaloryczną i smakowitą przekąskę. Wypróbuj!

Czytaj więcej

CO JEŚĆ DLA PIĘKNEJ CERY?

Autor: WomanMagazine

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja cera nie odznacza się pełnią blasku mimo stosowania licznych maseczek pielęgnacyjnych i najlepszym kremów? Problem tkwi głębiej, pod skórą, więc walczyć z nim trzeba od środka. Oto lista, dzięki której Twoja skóra stanie się wyjątkowo nieskazitelna! Zacznij jeść te produkty!

Czytaj więcej

3 PRZEPISY NA SMACZNE I KOLOROWE SAŁATKI

Autor: WomanMagazine

Czy wiosenny nastrój zawitał już w Twojej kuchni? Nie? Woman Magazine pomoże Ci to zmienić! Wybraliśmy trzy przepisy na wiosenne sałatki. Do wyboru coś dietetycznego, kolorowego i mięsnego!

Czytaj więcej

SOKI WARZYWNE DLA ZDROWIA I URODY – WYPRÓBUJ!

Autor: WomanMagazine

Warzywa w płynie to ogromna dawka energii. Dodatkowo wzmacniają odporność, oczyszczają organizm z toksyn, a także wpływają na lepsze myślenie! Zalety można by mnożyć, ograniczenia są jedynie w naszym portfelu, chyba że przyrządzimy koktajl własnoręcznie. Czy warto? Z pewnością nie warto, a trzeba spróbować!

Czytaj więcej

UWOLNIJ ORGANIZM NA WIOSNĘ!

Autor: WomanMagazine

Czujesz, że z końcem zimy Twój organizm jest ociężały, a Ty ciągle jesteś śpiąca i rozdrażniona? Nic dziwnego... Metabolizm zapadł w sen zimowy i zapewne nie miał okazji do oczyszczenia z toksyn. Aby poczuć się lepiej we własnej skórze i rozpocząć wiosnę w pełnej krasie, wypróbuj metodę, za którą Twoje ciało będzie Ci wdzięczne!

Czytaj więcej

O CO CHODZI Z ORGANIC FOOD?

Autor: WomanMagazine

Po inwazji fast foodów możemy odetchnąć z pewną ulgą – nasze społeczeństwo nie dało się pochłonąć tuczącej i niezdrowej żywności. Przynajmniej niecałkowicie. Czy jednak jedzenie ekologiczne jest w całości przepisem na sukces dla naszych przewodów pokarmowych i portfeli?

Czytaj więcej

UWAGA! ZA DUŻO CUKRU

Autor: WomanMagazine

Cukier krzepi! Za to hasło Melchior Wańkowicz otrzymał przed II wojną światową aż 5000 zł, za które mógł wtedy zostać szczęśliwym posiadaczem Fiata 508! Czy jednak rzeczywiście krzepi? Tu zaczynają się wątpliwości, bo dzisiaj cukier nie cieszy się dobrą opinią. Zobacz dlaczego!

Czytaj więcej

TRENDY ŻYWIENIOWE W 2016!

Autor: WomanMagazine

Każdy rok to nowe wyzwania i niespodzianki. Tak samo jak moda, tak i dziedzina żywienia podlega nowym trendom. Co nowego pojawi się w tym roku?

Czytaj więcej

KROPLA PIĘKNA

Autor: WomanMagazine

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielką różnicę wywołuje jeden mały czynnik. Zarówno w kwestii urody, bo bezpośrednio wpływa na piękno skóry, ale również na zdrowie i wszelkie najistotniejsze procesy zachodzące w naszym organizmie. Co posiada tak niezwykłe właściwości? To woda!

Czytaj więcej

CZEKOLADA WISIENKĄ NA ZDROWIA TORCIE?

Autor: WomanMagazine

Czekoladowa słabość dopada większości z nas. Często bardzo trudno jest się oprzeć takiej pokusie. Co jeśli okazałoby się, że ta słodycz niesie ze sobą coś więcej niż tylko rozpływający się w ustach smak i zbędne kalorie? Czy czekolada może być wisienką na zdrowia torcie?

Czytaj więcej

ZDOBĄDŹ JEGO SERCE W TRYBIE FAST

Autor: WomanMagazine

Przez żołądek do serca, mawiały nasze babcie. A sądząc po długości dawnych związków, wiedziały, co mówią! W WomanMagazine serwujemy przepis na zdobycie serca ukochanego w trybie fast food ;-)

Czytaj więcej