WomanMagazine.pl

Na stresssss… Sanprobi Stress

Zmęczenie, drażliwość, napięcie w barkach i karku, bezsenność… Objawy stresu zna niemal każdy z nas. Długotrwały stres jednak powoduje znacznie gorsze dolegliwości, w tym choroby cywilizacyjne. Warto mu zapobiegać lub chociaż jak najwcześniej łagodzić jego objawy. Jak? Możesz medytować, uprawiać sport… ale też przyjmować odpowiednie probiotyki.

Standard Post with Image

Dla równowagi – probiotyki SanprobiStress!

Bakterie probiotyczne kojarzą nam się głównie ze wzmacnianiem odporności, zdrową florą w jelitach i łagodzeniem skutków antybiotykoterapii. Ale czy wiesz, że odpowiednio dobrane szczepy są w stanie wspomóc równowagę nie tylko bakteryjną, ale też… psychiczną? Otóż bakterie probiotyczne występujące naturalnie w układzie pokarmowym człowieka mogą zmienić neurochemię mózgu dzięki komunikacji, jaka występuje między ośrodkowym układem nerwowym a jelitami. To, że flora jelitowa wywiera wpływ na pracę mózgu, może okazać się zbawienny w zwalczaniu lęku, niepokoju, depresji i innych zaburzeń psychosomatycznych!

Odstresuj się!

Psychologowie twierdzą, że trudno liczyć na to, że nie spotka nas w życiu zdarzenie krytyczne. Zwykle nie mamy nawet na to wpływu. Ale możemy zmienić nasze reakcje. A przede wszystkim możemy uczyć się, jak je zmieniać.

A zatem jeśli czujesz, że nerwowy styl życia powoduje u ciebie:
•    rozchwianie emocjonalne,
•    bóle brzucha,
•    brak apetytu albo przeciwnie – chęć zajadania stresu i napady wilczego głodu,
•    ataki paniki,
...nie czekaj, działaj!

Postaw na jogę, czyli jeden z bardziej skutecznych sposobów na stres. Ten rodzaj aktywności, czyli o umiarkowanym wysiłku, przyspiesza krążenie, usuwając hormony stresu z organizmu, a jednocześnie zaopatruje tkanki w zwiększoną ilość krwi i tlenu. Jeśli wolisz intensywniejszy wysiłek, spróbuj biegać – już pół godziny biegu codziennie ma zbawienne skutki dla naszego zdrowia!

SANPROBI®Stress to 20 kapsułek nowoczesnego probiotyku. Zawierają unikalną kompozycję dwóch szczepów bakterii probiotycznych, Lactobacillus helveticus Rosell– 52 i Bifidobacterium longum Rosell– 175, dzięki czemu pomagają zachować odpowiednią ilość bakterii probiotycznych w organizmie i wspierają mikrobiotę, czyli florę bakteryjną jelit.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dorośli i dzieci powyżej 3 roku życia: 1 kapsułka dziennie.
Kapsułki można przyjmować łącznie z posiłkiem lub na czczo.
W przypadku stosowania SANPROBI STRESS u małych dzieci kapsułkę można otworzyć, a następnie rozpuścić jej zawartość w zimnym lub letnim płynie (np. w wodzie, herbacie, mleku). Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.
W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie SANPROBI STRESS wraz z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.
Produkt bezpieczny dla dzieci od 3. roku życia.
Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

www.sanprobi.pl

Podobne artykuły

10-lecie marki Sanprobi

Sanprobi to polska firma, z polskim kapitałem i siedzibą w Szczecinie. W tym roku kończy 10 lat i otwiera pierwsze w Polsce laboratorium zajmujące się badaniem bariery jelitowej. Przez ten czas zdążyła silnie wrosnąć w polski rynek i bez przerwy dynamicznie się rozwijać.

Czytaj więcej