WomanMagazine.pl

Hulajnoga, czy rolki?

Rowery, czy deskorolki to bez wątpienia bardzo popularne i praktyczne sprzęty, dzięki którym można zapewnić sobie podstawowy trening, aktywnie spędzając czas i gwarantując sobie świetną zabawę. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że dla produktów tych istnieje wiele alternatyw, którym także powinno się dać szansę.

Standard Post with Image

Czas zatem rozszerzyć swoje horyzonty i przekonać się, że sprzęt sportowy obejmuje większą ilość akcesoriów, które są równie sprawne i funkcjonalne, co swoje standardowe odpowiedniki.  

 

Renesans hulajnóg – rozrywka dla każdego!

W ostatnich latach można zaobserwować pewien trend – coraz więcej osób decyduje się na regularną jazdę na hulajnodze! Sprzęt, który jeszcze jakiś czas temu kojarzył się przede wszystkim z zabawą dla dzieci i nastolatków, dziś zyskuje miano pełnoprawnego hobby, które stawia się na równi z chociażby skateboardingiem.

 

Naturalnie, na rynku zaczęły pojawiać się nowe, wyspecjalizowane modele hulajnóg. Do najciekawszych propozycji można zaliczyć hulajnogi wyczynowe, przystosowane do różnego rodzaju sztuczek i tricków, które można na nich wykonywać. Dzięki wzmocnionej konstrukcji, trwałości i małej masie, spisują się one idealnie!

 

Innym, wartym uwagi modelem hulajnóg są sprzęty przystosowane do jazdy po bardziej wymagającym terenie. Większe, ogumione kółka pozwalają na komfortowe poruszanie się poza wyznaczonymi parkami, dając znacznie szerszy zakres obszarów, które można wykorzystać do swoich sportowych aktywności.

Wrotki i rolki – wielka frajda oraz trening!

Podstawowy trening nóg, który jest nieodłącznym elementem ćwiczeń wielu sportowców, niekoniecznie musi sprowadzać się do godzin spędzonych na bieżni. Aby dostarczyć sobie niezbędną dawkę ruchu, ćwicząc mięśnie dolnych partii ciała, można zdecydować się na nieco inne podejście.

 

Jednym z najważniejszych elementów asortymentu Asport są wrotki oraz rolki, czyli sprzęty, które podobnie jak hulajnogi, wkraczają w swój renesans. Główną ich zaletą jest ogromna przyjemność jazdy – jazda na rolkach to nie tylko intensywny trening, ale także doskonała rozrywka, dlatego już nigdy nie straci się motywacji do ćwiczeń!

 

Podobnie jak w przypadku hulajnóg, sprzęt ten występuje w wielu wariantach, a szeroki wybór produktów pozwala dopasować je do swoich własnych potrzeb i preferencji. Co więcej, są one bardzo przystępne, a raz zakupiony produkt, przy prawidłowym użytkowaniu będzie bez problemów spisywał się na długie lata.

Warto więc otworzyć się na alternatywy, łącząc ćwiczenia fizyczne ze świetną rozrywką!

Artykuł powstał we współpracy z Asportasport.pl

 

 

Podobne artykuły

Opieka Osób starszych Niemcy

Czy warto wyjeżdżać do Niemiec, żeby pracować jako opiekunka osób starszych?

Od kilkunastu lat obserwujemy proces starzenia się społeczeństwa, szczególnie w zachodniej i północnej Europie. Niemcy i Skandynawowie, pomimo dobrze rozwiniętego systemu opieki zdrowotnej, borykają się z brakiem wystarczającej liczby opiekunów osób starszych w stosunku do rosnącego zapotrzebowania. To otwiera szansę przed Polkami i Polakami, którzy dysponują odpowiednim przygotowaniem do zawodu.

Czytaj więcej

CZY WARTO BYĆ MIŁYM?

Jak często tłumisz swoje prawdziwe emocje, bo nie chcesz kogoś urazić, albo pomagasz, jak tylko możesz, bo czujesz, że powinnaś? Czy jest to konstruktywne i uzasadnione, jeśli Ty na tym tracisz? Zobacz, jak poradzić sobie z problemem bycia nadmiernie miłą!

Czytaj więcej