WomanMagazine.pl

TRENDY WIOSENNEGO MANICURU

W nowym sezonie manicure przechodzi prawdziwą rewolucję. Chociaż projektanci usilnie nawiązują do poprzednich sezonów, w naszych kosmetyczkach pojawią się nowe kolory i sposoby wykończenia, często bardzo zróżnicowane!

Standard Post with Image

Oto kilka podstawowych zasad, których przestrzeganie sprawi, że Twoje paznokcie będą na topie tej wiosny oraz lata!

Natura

Na początku trzeba zaznaczyć, że nowy sezon to dobra wiadomość dla fanek naturalności – nie będą musiały rezygnować z bezbarwnej odżywki do paznokci, chociaż usilnie dobijają się także kolorowe tonacje, o czym za chwilę...

Przyćmienie

Kolory wprost zdjęte z wybiegów to kolory pastelowe: róż, żółć, błękit, zieleń, fiolet, a także klasyczna czerwień – choć ta ostatnia w dowolnym odcieniu Te kolory królowały ostatnio na wybiegach, więc możemy spodziewać się szybkiego rozprzestrzenienia na ulicznych chodnikach!

Nieśmiertelny

W nowej odsłonie zobaczymy tej wiosny popularnego frencha – tym razem będzie bardziej fantazyjny, a często nietypowy. Zamiast białych końcówek – french w kolorze! – szczególnie w łaski wkrada się zielony i czerwony – oto przepis na urodowy sukces!

W oprawkę

Pewną modyfikacją powyższego trendu będzie stworzenie kolorowej „obramówki” dla paznokcia z frenchowym wypełnieniem. Może być jedno lub dwubarwna, doskonale spisze się srebro. Tego nie da się przeoczyć!

Spray

Jakiś czas temu firma Nails Inc. postawiła na innowacyjność i wynalazła lakier w sprayu. Nie tylko o oryginalnym efekcie, ale także szybkoschnący. Wystarczy 20 sekund, by Twoje paznokcie były gotowe do wyjścia. A Ty? ;-)

Czerń

Chcesz mocniej wykończyć swój manicure i użyć czerni? Wolno Ci! Ale nie zapominaj o matowym lakierze.

Tęcza

Zupełnym hitem późnej wiosny i całego tegorocznego lata będzie multicoloring. Czyli łączenie barw na paznokciach – tutaj przede wszystkim żółty, biały i błękitny! Ważne, aby kolory były delikatne i nie wychodziły na pierwszy plan. Mają pasować do Ciebie, nie Ty do nich! ;-)

 

Podobne artykuły

TRENDY ŻYWIENIOWE W 2016!

Każdy rok to nowe wyzwania i niespodzianki. Tak samo jak moda, tak i dziedzina żywienia podlega nowym trendom. Co nowego pojawi się w tym roku?

Czytaj więcej

Czy EKO jest trendy?

Trendy w modzie pojawiają się i znikają, by ustąpić miejsca kolejnym… Później znów wracają – czasem z jeszcze większą mocą, w nowej odsłonie, przefiltrowane przez sito nowych czasów, wzbogacone lub uszczuplone. Od kilku lat dzieje się jednak coś niezwykłego. Pojawił się trend, który z roku na rok przybiera na sile i nic nie wskazuje na to, by miał wyhamować.

Czytaj więcej