WEIGHT BALANCE – ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA ZDROWSZE

Autor: Woman Magazine

W lipcu ruszyła kampania Weight Balance, której partnerami są: Centrum Leczenia Otyłości i Fundacja na Rzecz Walki z Otyłością. Weight Balance to akcja społeczno-edukacyjna, pokazująca jak utrzymać odpowiednią wagę, sprawność fizyczną i psychiczną w każdym wieku. Weight Balance wskazuje właściwe nawyki żywieniowe, promuje zdrowy tryb życia i pokazuje, jak nie dać się otyłości!

Czytaj więcej

KOBIECY #BFF

Autor: Woman Magazine

Nieraz słyszałyscie o zabiegach, które sprawią, że Wasze ciała będą wyglądały jak milion dolarów. Karboksyterapia, krio mezoterapia czy radiofrekwencja - to jedne z najpopularniejszych terapii wyszczuplających, niwelujących cellulit czy rozstępy.

Czytaj więcej

WAKACYJNY KONKURS

Autor: Woman Magazine

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie, zorganizowanym przez nasz magazyn i markę Bielenda. Wystarczy pokazać, jak dba się o ciało latem! Szczegóły na naszym fanpagu ;-)

Czytaj więcej

ALGI MORSKIE, CZYLI KILKA SŁÓW O NASZEJ NAGRODZIE

Autor: Woman Magazine

Dobroczynny wpływ alg na skórę znany jest już od dawna. Wielokrotnie znalazł swoje odzwierciedlenie w powracających trendach kosmetycznych. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji ciała Bielenda Algi Morskie zainspirowana została jednym z najciekawszych i najsilniejszych składników aktywnych i ekstraktów pochodzenia morskiego.

Czytaj więcej

DLACZEGO WARTO SIĘ WSPINAĆ?

Autor: WomanMagazine

Wspinaczka to sport wytrzymałościowy. Żeby zacząć, wystarczy znaleźć kogoś, kto nas pokieruje na początku naszej przygody. Potem już pójdzie jak z płatka! Ale czy zawsze? Jedno jest pewne – z pewnością warto spróbować!

Czytaj więcej

PO CO NAM MEDYTACJA?

Autor: WomanMagazine

To pytanie krąży od dziejów. W czym tkwi sekret długowieczności mnichów tybetańskich odmawiających kilka razy dziennie buddyjską mantrę? I czy medytacja zarezerwowana jest tylko dla praktyk religijnych? To chwila, by zrelaksować swój umysł i poznać tajniki wewnętrznego spokoju.

Czytaj więcej

HORMONY NA DOBRY SEN

Autor: WomanMagazine

Podczas snu nasz organizm pracuje wolniej. Nie oznacza to jednak, że nie ma co robić w tym czasie! Zachodzą w nim ważne procesy związane z produkcją hormonów, decydujące o funkcjonowaniu tkanek i narządów naszego ciała.

Czytaj więcej

TOP 5 WIOSENNO-LETNIEGO MAKIJAŻU

Autor: WomanMagazine

Nie tylko ubrania! To, co widnieje na naszej twarzy, także podlega zmieniającej się modzie. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie 5 trendów, których nie możesz przeoczyć w nadchodzącym sezonie! Wypróbujesz? ;-)

Czytaj więcej

SPOSOBY NA LŚNIĄCY I BIAŁY UŚMIECH

Autor: WomanMagazine

W dzisiejszych czasach jest proszonym gościem wszelkich konwersacji towarzyskich, wystąpień publicznych, a także zwiększenia pewności siebie. Towarzyszy na każdym kroku i lśni, kiedy nam zabrakło już słów. Uśmiech – bo o nim mowa – to sprawa warta zainteresowania, zwłaszcza, że w dzisiejszym świecie nie potrzeba wielu pieniędzy, aby był olśniewający.

Czytaj więcej

PROWADZISZ SIEDZĄCY TRYB ŻYCIA? UWAŻAJ!

Autor: WomanMagazine

Siedzący tryb życia stał się epidemią krajów wysokorozwiniętych, w których praca fizyczna nieustannie zamieniana jest na siadanie za biurkiem. Szacuje się, że aż 70% osób czynnych zawodowo, spędza swoją pracę na krześle. Jesteś jedną z nich? Uważaj!

Czytaj więcej

ZMARSZCZKI W ŁÓŻKU TO NIE MIT!

Autor: WomanMagazine

Sen wpływa regeneracyjnie na organizm i piękno Twojego ciała. Jest niezbędnym elementem utrzymania witalności i urody, ale pamiętaj: przez te kilka godzin możesz wyrządzić sobie szkodę, tworząc niepożądane zmarszczki!

Czytaj więcej

10 (NAPRAWDĘ DOBRYCH) POWODÓW, BY BIEGAĆ!

Autor: WomanMagazine

Kwiecień i maj to miesiące, w których biegacze wychodzą na ulice. W tym okresie pojawia się najwięcej maratonów, a chęć dostarczenia organizmowi witaminy D prosto ze słońca wydaje się jednoznacznie przekonująca. Zastanawiasz się, czy warto? Woman Magazine rekomenduje tylko najlepsze pomysły, o czym zaraz spróbujemy Cię przekonać!

Czytaj więcej

2 KROKI DO IDEALNYCH NÓG NA WIOSNĘ

Autor: WomanMagazine

Świąteczne kalorie próbują odłożyć się w Twoich udach? Nie pozwól, aby zawładnęły nimi na stałe. Nadchodząca wiosna coraz bardziej daje się we znaki, a lada dzień zagości na ulicznych chodnikach. Bądź na to gotowa i zadbaj o idealny wizerunek swoich nóg – niech z dumą wkroczą w nowy sezon razem z Tobą!

Czytaj więcej

PRZYGOTUJ WŁOSY NA WIOSNĘ

Autor: WomanMagazine

Nadejście wiosny oznacza jedno: czapki z głów. To z kolei wiąże się z koniecznością zadbania, by były piękne i lśniące po zimie, która mogła je doszczętnie wysuszyć i osłabić. W końcu włosy to Twoja wizytówka, więc muszą się doskonale prezentować. Oto kilka porad, które pozwolą im wrócić do dawnej formy!

Czytaj więcej

TRENDY WIOSENNEGO MANICURU

Autor: WomanMagazine

W nowym sezonie manicure przechodzi prawdziwą rewolucję. Chociaż projektanci usilnie nawiązują do poprzednich sezonów, w naszych kosmetyczkach pojawią się nowe kolory i sposoby wykończenia, często bardzo zróżnicowane!

Czytaj więcej