Koloryzacja w zgodzie z naturą

Autor: Artykuł gościnny

Trwała koloryzacja na bazie naturalnych składników charakteryzuje się przede wszystkim preparatami bez amoniaku. Formuły naturalnych farb do włosów zawierają organiczne i naturalne składniki, w tym oleje i ekstrakty z roślin oraz nasion, które pozytywnie wpływają na włosy i skórę głowy.

Czytaj więcej

Jak dbać o dekolt?

Autor: WomanMagazine

Chociaż wiosna budzi się do życia bardzo powoli, a do lata jeszcze nieco zostało, to idealny czas na to, by zadbać o nasze ciało, zanim zaczniemy odsłaniać je pod wpływem promieni słonecznych. Dzisiaj zajmiemy się dekoltem.

Czytaj więcej

Jak dbać o skórę przed 40

Autor: WomanMagazine

Czas pomiędzy trzydziestką a czterdziestką jest dla wielu kobiet okresem przełomowym. W jaki sposób możemy zadbać o naszą skórę przed czterdziestką?

Czytaj więcej

Body Health - Twój ekspert piękna!

Autor: Artykuł partnerski

Firma Body Health Group z Argentyny to jeden ze światowych liderów branży medycyny estetycznej i kosmetyki. Po kilku latach przerwy powraca na polski rynek, by oferować najwyższej klasy, unikalne, bezpieczne i skuteczne urządzenia.

Czytaj więcej

3 zasady, które warto dopisać do listy zadań w 2019

Autor: Artykuł partnerski

Nowy rok sprzyja przemyśleniom i podejmowaniu decyzji o zmianach w swoim życiu. Robimy dalekosiężne plany, obieramy sobie ambitne cele…i często, już po miesiącu wracamy do starych przyzwyczajeń. Proponujemy kilka noworocznych postanowień, które nie wymagają intensywnego wysiłku, a wprowadzą ład w Twoich kosmetykach, oszczędności w budżecie i pozytywnie wpłyną na Twoje pielęgnacyjne rytuały.

Czytaj więcej

Co ma znaczenie przy wykonywaniu peelingów chemicznych?

Autor: Artykuł gościnny

Złuszczanie martwych komórek naskórka przy użyciu kwasów jest zaliczane do grona zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W związku z tym, wspomniana kuracja gabinetowa powinna być przeprowadzana wyłącznie przez wykwalifikowanych kosmetologów. To zresztą nie jedyna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę przed pierwszym peelingiem chemicznym.

Czytaj więcej

Silna regeneracja zniszczonych włosów

Autor: WomanMagazine (artykuł partnerski)

Która z kobiet nie dąży do tego, aby zostać szczęśliwą posiadaczką pięknych i zdrowych włosów. Poddajemy je koloryzacji, rozjaśnianiu i innym zabiegom chemicznym, żeby cieszyć się modną fryzurą. Niestety na skutek częstych eksperymentów, zapominamy o ich zdrowiu i włosy ulegają poważnemu uszkodzeniu.

Czytaj więcej

OWAY w rękach artysty!

Autor: WomanMagazine (artykuł partnerski)

W życiu większości z nas i każdej marki występuje potrzeba rozwoju i realizowania się. Marka OWAY nieustannie dąży do samodoskonalenia, a za każdym sukcesem firmy stoją ludzie. Ostatnie kilka miesięcy, to czas ciężkiej pracy. Już dziś z dumą możemy pochwalić się, że jej owocem jest największy transfer tego roku i podpisanie kontraktu z Sebastianem Nolanem.

Czytaj więcej

Jesienią i zimą pamiętaj o… stopach!

Autor: Woman Magazine (artykuł partnerski)

Przyszła jesień, a wraz z jej nadejściem w zapomnienie poszły letnie klapki i sandały. Stopy, skoro mniej widoczne, również?! Nic bardziej mylnego, ponieważ to właśnie w okresie jesieni i zimy nasze stopy potrzebują intensywnej pielęgnacji i regeneracji.

Czytaj więcej

Jesień - idealny moment, by pozbyć się przebarwień!

Autor: Woman Magazine (artykuł partnerski)

Opalenizna znikła, ale na skórze zauważasz ciemne zmiany, które nie wyglądają estetycznie? To przebarwienia. Powstają w miejscach najczęściej eksponowanych na słońce. Dzieje się tak, gdy melanocyty, czyli komórki wytwarzające melaninę, działają nieprawidłowo. Do takich zmian przyczyniają się także inne czynniki. Zobacz, jakie i... jak sobie z nimi radzić.

Czytaj więcej

Idealna dieta dla Twojej skóry!

Autor: Woman Magazine (artykuł partnerski)

Jak wiele uwagi poświęcamy codziennie temu, co jemy? Powszechnie wiadomo, że fundamentem zdrowia jest zrównoważona i zdrowa dieta, która dodaje sił, poprawia odporność i przedłuża nasze życie.

Czytaj więcej

Odżywki bez spłukiwania – hit czy kit?

Autor: WomanMagazine

Odżywki bez spłukiwania to dla niektórych pań dar od losu, inne stronią od nich ze strachu, że po ich zastosowaniu włosy będą ciężkie albo tłuste. Jaka jest prawda?

Czytaj więcej

Jak dbać o kosmetyki?

Autor: WomanMagazine

Która z nas nie kocha kupować nowych kosmetyków? Ich zakup wiąże się jednak bardzo często ze sporymi wydatkami, dlatego warto w odpowiedni sposób zadbać o kosmetyki, które już posiadamy.

Czytaj więcej

Jak pielęgnować rzęsy?

Autor: WomanMagazine

Każda z nas marzy o długich, gęstych i mocnych rzęsach. Nie jest to jednak możliwe, bez odpowiedniej pielęgnacji. Co możemy zrobić, aby wzmocnić nasze rzęsy? Trzeba odpowiednio o nie zadbać!

Czytaj więcej

Jak pielęgnować skórę dojrzałą

Autor: Marta Pardyak

Czy chcesz czy nie, skóra się starzeje. Zrób wszystko co możesz, żeby starzała się... jak najwolniej :) Nie martw się, pielęgnacja skóry dojrzałej i dbanie o nią wcale nie musi być trudne. Wystarczy wiedzieć JAK należy taką skórę pielęgnować i...dać jej trochę miłości :)

Czytaj więcej