10 (NAPRAWDĘ DOBRYCH) POWODÓW, BY BIEGAĆ!

Autor: WomanMagazine

Kwiecień i maj to miesiące, w których biegacze wychodzą na ulice. W tym okresie pojawia się najwięcej maratonów, a chęć dostarczenia organizmowi witaminy D prosto ze słońca wydaje się jednoznacznie przekonująca. Zastanawiasz się, czy warto? Woman Magazine rekomenduje tylko najlepsze pomysły, o czym zaraz spróbujemy Cię przekonać!

Czytaj więcej

2 KROKI DO IDEALNYCH NÓG NA WIOSNĘ

Autor: WomanMagazine

Świąteczne kalorie próbują odłożyć się w Twoich udach? Nie pozwól, aby zawładnęły nimi na stałe. Nadchodząca wiosna coraz bardziej daje się we znaki, a lada dzień zagości na ulicznych chodnikach. Bądź na to gotowa i zadbaj o idealny wizerunek swoich nóg – niech z dumą wkroczą w nowy sezon razem z Tobą!

Czytaj więcej

PRZYGOTUJ WŁOSY NA WIOSNĘ

Autor: WomanMagazine

Nadejście wiosny oznacza jedno: czapki z głów. To z kolei wiąże się z koniecznością zadbania, by były piękne i lśniące po zimie, która mogła je doszczętnie wysuszyć i osłabić. W końcu włosy to Twoja wizytówka, więc muszą się doskonale prezentować. Oto kilka porad, które pozwolą im wrócić do dawnej formy!

Czytaj więcej

TRENDY WIOSENNEGO MANICURU

Autor: WomanMagazine

W nowym sezonie manicure przechodzi prawdziwą rewolucję. Chociaż projektanci usilnie nawiązują do poprzednich sezonów, w naszych kosmetyczkach pojawią się nowe kolory i sposoby wykończenia, często bardzo zróżnicowane!

Czytaj więcej

POROZMAWIAJMY O WELLNESS

Autor: WomanMagazine

Zachowanie harmonii pomiędzy ciałem i duchem jest niezwykle istotną częścią ludzkiego życia. Potrafi leczyć, prowadzi do szczęścia, piękna i zdrowia. Wellness – słowo modne, a skoro tak, to warto wiedzieć więcej!

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DAJE TAKIE EFEKTY JAK TRADYCYJNY LIFTING?

Autor: WomanMagazine

O mezoterapii mikroigłowej rozmawiamy z doświadczoną kosmetolog Kamilą Osowską. W swojej klinice w Krakowie posiada najnowocześniejsze rollery do wykonania zabiegu. Czy pozwalają uzyskać efekt liftingu bez skalpela? Jak wygląda zabieg? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszej rozmowie.

Czytaj więcej

ROZŚWIETLENIE W MODZIE!

Autor: WomanMagazine

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w tym sezonie rządzić będzie strobing, który od jakiegoś czasu cieszy się sympatią makijażystów i bynajmniej nie zamierza ustąpić ze światowych wybiegów. Co to za metoda konturowania i dlaczego daje tak oszałamiające efekty?

Czytaj więcej

JAK SKUTECZNIE RADZIĆ SOBIE Z ROZSTĘPAMI?

Autor: WomanMagazine

Z tym problemem bardzo często spotykają się młode mamy. Rozstępy w znaczący sposób zmieniają wygląd skóry, a ślady jakie zostawiają są bardzo trudne do usunięcia.

Czytaj więcej

MANICURE JAPOŃSKI – NATURALNY LOOK DLA TWOICH PAZNOKCI!

Autor: WomanMagazine

Łamliwe, matowe, rozdwajające się… A jakie są Twoje paznokcie? Na szczęście ostatnio w Polsce słyszy się coraz więcej o metodzie, która nie tylko odżywia je, ale dodatkowo nadaje rewelacyjnego wyglądu. Sprawia, że paznokcie są zadbane, a przy tym wyglądają bardzo naturalnie. Jak wygląda manicure japoński i jakie rezultaty można dzięki niemu osiągnąć?

Czytaj więcej

DWA OBLICZA KERATYNOWEGO PROSTOWANIA

Autor: WomanMagazine

Keratynowe prostowanie zostało zapoczątkowane w Brazylii, w miejscu, ze względu na dużą wilgoć i nadmierną ilość docierającego słońca, bardzo niesprzyjającemu włosom. Brazylijki mają przeważnie kręcone, puszące się i bujne „czupryny”, a idąc za myśleniem kobiety – wszystko dobre, jeśli tego nie masz. ;-)

Czytaj więcej

KOZIERADKA – NASIONA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Autor: WomanMagazine

Jeśli Twój odpływ w wannie zatyka się włosami po każdym myciu, a Ty rwiesz sobie włosy z głowy i to w dosłownym znaczeniu, bo nie wiesz już, co masz z tym zrobić, być może po tym artykule odetchniesz z ulgą. W sposób prosty, niesamowicie tani i nieprzynoszący efektów ubocznych pokażemy Ci, jak sprawić, by Twoje włosy wróciły do dawnej formy. Ważna jest tylko jedna rzecz: systematyczność!

Czytaj więcej

MYCIE BEZ WODY, CZYLI O DZIAŁANIU SUCHEGO SZAMPONU

Autor: WomanMagazine

Budzisz się rano, spoglądasz na telefon i już wiesz, że nie wykończysz dziś idealnie swojego makijażu. Twój autobus odjeżdża za 30 minut, a Ty nie zdążysz nawet umyć głowy po wczorajszej imprezie. Ba, nie powinnaś tego robić, w końcu za oknem wszystko zwiastuje nadchodzącą zimę, a na chorobę nie możesz sobie pozwolić.

Czytaj więcej