WomanMagazine.pl

Nieoperacyjny lifting z Este Dual!

Czym jest Este Dual? Jakie można osiągnąć dzięki niemu efekty? Zobacz, jak bezoperacyjnie osiągnąć spektakularne efekty!

Standard Post with Image

Este Dual to innowacyjny sposób odmładzania i ujędrniania skóry, poprawiania owalu twarzy, wyrównania kolorytu oraz redukcji rozstępów i blizn. Swoją skuteczność zawdzięcza dwóm równolegle działającym metodom stosowanym w medycynie estetycznej: nakłuwaniu frekcyjnym (mezoterapii mikroigłowej) oraz podgrzaniu skóry za pomocą fal radiowych. Zabieg oddziałuje na skórę właściwą oraz naskórek, dzięki czemu wzrasta produkcja kolagenu i elastyny, a skóra zaczyna się intensywnie i głęboko regenerować, i w efekcie - pięknie wyglądać!

Co daje Este Dual?

Dzięki urządzeniu Este Dual specjaliści są w stanie przeprowadzić jeden z najbardziej skutecznych i efektywnych zabiegów liftingujących ostatnich lat. Nazywany również „nieoperacyjnym liftingiem” jest o wiele tańszy niż ten tradycyjny - wykonywany za pomocą skalpela chirurgicznego. Z tego unikalnego zabiegu można skorzystać w gabinecie kosmetycznym Beauty Concierge Inga Kalińska w Sierpcu.

- Nie ma na rynku innego, tak skutecznego urządzenia do walki z oznakami starzenia się skóry twarzy i całego ciała. Jedna sesja trwa od 40 do 90 minut, w zależności od wielkości powierzchni, na której wykonywany jest zabieg. Najlepszy efekt uzyskuje się po ok. 3-4 zabiegach, choć w dużym stopniu zależy to od stanu skóry  - mówi Inga Kalińska, właścicielka salonu Inga Kalińska Beauty Concierge.

 

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Efekty należy podzielić na dwa rodzaje, te widoczne od razu i te, które jesteśmy w stanie zauważyć po upływie pewnego czasu. Zaraz po wykonanym zabiegu obkurczają się włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra bardziej się napina. Jednak najistotniejszym faktem jest to, że dzieje się tak przez kolejne tygodnie, a nawet miesiące. Powstaje nowy kolagen, który tworzy nowe wiązania. To właśnie dzięki temu zmarszczki zostają wypełnione, a rozstępy oraz blizny zmniejszają się lub całkowicie znikają. 

Podobne artykuły

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DAJE TAKIE EFEKTY JAK TRADYCYJNY LIFTING?

O mezoterapii mikroigłowej rozmawiamy z doświadczoną kosmetolog Kamilą Osowską. W swojej klinice w Krakowie posiada najnowocześniejsze rollery do wykonania zabiegu. Czy pozwalają uzyskać efekt liftingu bez skalpela? Jak wygląda zabieg? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszej rozmowie.

Czytaj więcej

Lifting bez skalpela – natychmiastowy efekt

Zwiotczała i mało elastyczna skóra może pojawić się zarówno naturalnie wraz z upływem czasu, jak i w wyniku przebytej ciąży czy znacznej utraty wagi. Stres, nieprawidłowa dieta, używki, czynniki środowiskowe czy życie „w biegu” również wpływają niekorzystnie na jakość skóry. Szybki, nieinwazyjny zabieg HIFU V MAX o długotrwałym efekcie, pomoże ujędrnić skórę na wakacje!

Czytaj więcej