WomanMagazine.pl

Latem nie zapomnij o regeneracji skóry z Linerase!

Wakacje to czas, gdy w szczególności zależy nam na pięknym wyglądzie. Zwiewne sukienki, oliwkowa opalenizna i zadbana cera są marzeniem każdej kobiety. Czy w trosce o piękno skóry możemy korzystać z medycyny estetycznej także latem? Naturalną regenerację o każdej porze roku oferuje zabieg kolagenem Linerase!

Standard Post with Image
Powszechnie panuje opinia, że lato to najmniej nieodpowiedni czas na wizytę w klinice medycy estetycznej. I faktycznie sporo zabiegów jak mocne lasery czy intensywnie złuszczające peelingi, które podrażniają i uszkadzają skórę nie powinny być wykonywane tuż przed urlopem i ekspozycją skóry na promieniowanie słoneczne. Ale czy faktycznie aż do jesieni musisz rezygnować z zabiegów medycyny estetycznej? Nie! Na szczęście także latem możesz zdecydować się na nieinwazyjną bioregenerację skóry przy użyciu atelokolagenu Linerase. 
Zastosowanie biostymulacji Linerase to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności o każdej porze roku. Oferując skórze „głębszą regenerację” Linerase,  pobudza tkanki do naturalnej odbudowy i produkcji kolagenu, wydobywa lśniący blask oraz zdrowy wygląd zniszczonej słońcem skóry. Kolagen to podstawowe białko budulcowe skóry, naturalnie występujące w naszym organizmie. Stanowiąc jej „wewnętrzne rusztowanie” wpływa na jej kondycję, nawilżenie, zapewnia elastyczność i jędrność. Po 25.roku życia skóra traci „białko młodości”, co powoduje widoczne oznaki starzenia. Na twarzy pojawiają się przebarwienia, skóra traci blask, szarzeje, staje się cieńsza i wiotka. Utrata kolagenu przyczynia się do powstawania zmarszczek, które latem jeszcze bardziej utrwalają się poprzez działanie promieni słonecznych. Suche powietrze, słona woda czy wiatr pozostawiają na skórze dodatkowe ślady uszkodzeń. 
By przeciwdziałać utracie kolagenu, zapewniając skórze naturalną bioregenerację możesz stosować zabiegi biostymulacji Linerase. Bezpieczne, bez względu na porę roku „odmładzają od środka” dając skórze impuls do samoczynnej produkcji kolagenu, regeneracji i ujędrnienia.
LINERASE wykazuje wysoką skuteczność w:
- wygładzaniu zmarszczek i redukcji wiotkości skóry;
- poprawie elastyczności i sprężystości skóry;
- naturalnej bioregeneracji i odbudowie uszkodzonej skóry (leczenie rozstępów, blizn potrądzikowych) twarzy, szyi, dekoltu, rąk. 
Pamiętajmy, że zastosowanie Linerase jest bezpieczne i skuteczne bez względu na wiek pacjenta. Zabiegi charakteryzuje wysoka skuteczność i krótszy czas rekonwalescencji.
Cała procedura LINERASE została podzielona na 3 etapy zabiegowe. Dokładny przebieg terapii oraz liczbę zabiegów ustala lekarz po indywidualnym zbadaniu skóry pacjenta. 
 Wyróżniamy trzy etapy zabiegu Linerase: 
1 Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE. 
2 Zabieg kolagenowy LINERASE - wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.
3 Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się.
Cena 3 etapowego zabiegu LINERASE: 1200 – 1500 zł 
Niezależnie od pory roku, deszczowej czy upalnej pogody zapraszamy do Klinik medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Już dziś poznaj szczegóły odmładzającej terapii Linerase     i pozwól swojej skórze na wakacyjny blask! 
DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com

Podobne artykuły

Diabetyk nie może jeść czekolady? To mit!

Z radością obalamy mit, mówiący o tym, że osoby z cukrzycą nie mogą jeść czekolady. Mogą, ale nie każdy rodzaj i nie w każdej ilości. Raz na jakiś czas, każdy może zjeść jedną lub dwie kostki gorzkiej czekolady. Najlepiej, gdy zawartość kakao przekracza 70%.

Czytaj więcej

Niemowlęta wrzucone do wody same nie pływają!

Woda jest przyjacielem małego dziecka – buduje w nim poczucie własnej wartości i wolności. A rodzic jest pierwszym nauczycielem, który pokazuje maluchowi świat i pozwala na prawidłowy rozwój. Kiedy warto rozpocząć naukę pływania? Już w pierwszych miesiącach życia! – przekonuje nas Natalia Wielgus, właścicielka i wieloletnia instruktorka FLOW Szkoły Pływania Niemowląt i Małych Dzieci.

Czytaj więcej