WomanMagazine.pl

Czym są samoopalacze Fake Bake?

Marzysz o naturalnej opaleniźnie bez konieczności wielogodzinnego przesiadywania na słońcu? Z pomocą przychodzi firma Fake Bake, oferująca samoopalacze bazujące na naturalnych składnikach.

Standard Post with Image

Historia firmy Fake Bake sięga 1995 roku, właśnie wtedy została założona w USA, wprowadziła ona na rynek samoopalacze, które łączą składniki naturalnego pochodzenia, takie jak DHA i Erytruloza. Produkty Fake Bake świetnie sprawdzają się zarówno aplikowane w domu, jak również podczas wizyty u kosmetyczki. 

Przygotuj się 

W jaki sposób powinnyśmy się przygotować do aplikacji samoopalacza? W pierwszej kolejności musimy właściwie przygotować naszą skórę do do zabiegu. Kolejny punkt to pielęgnacja opalenizny. Samoopalacz warto nałożyć na skórę tuż przed udaniem się do snu, wtedy będzie miał on czas, by odpowiednio się wchłonąć, a rano będzie można zmyć kolor wstępny i rozpocząć dzień z opalenizną. Na tydzień przed użyciem Fake Bake nie stosujemy żadnych innych samoopalaczy, koniecznie wykonajmy również depilację, nie później niż na 24 godziny przed aplikacą. Podczas nakładania samoopalacza skóra musi być oczyszczona z makijażu, dezodorantów, perfum, olejków do ciała i innych produktów kosmetycznych, mogą one wchodzić w reakcję ze składnikami samoopalacza. 

Wykonajmy również peeling, który nie zawiera mydła, ani składników natłuszczających, za to delikatnie usuwa złuszczającą się skórę i martwe komórki naskórka. Opalenizna będzie dzięki temu trwalsza. Pamiętajmy, że opalenizna schodzi wraz z naturalnym cyklem odnowy skóry. Tuż przed nałożeniem samoopalacza, zaaplikuj niewielką ilość jednego z kosmetyków nawilżających na stopy, kolana, dłonie i łokcie. 

Aplikujemy samoopalacz w domu!

Aplikacji samoopalacza dokonujemy przy użyciu rękawiczek, małymi kulistymi ruchami nakładając produkt na skórę. Nakładamy produkt na skórę zaczynając od tułowia kierując się w dół, nakładamy go na nogi i delikatnie wklepujemy, nakładając samoopalacz na przód nogi uginamy kolano. Po nałożeniu samoopalacza warto założyć ciemne i luźne ubrania. Nie zaleca się również kontaktu z wodą oraz nakładania innych kosmetyków. Pozostawiamy produkt na skórze przez co najmniej 6-8 godzin. Po tym czasie zmywamy kolor wstępny pod bieżącą wodą, gdy woda stanie się przezroczysta, myjemy ciało przy użyciu delikatnego płynu. Aby przedłużyć działanie Fake Bake upewnij się, że dbasz cały czas o odpowiednie nawilżenie skóry.

Fake Bake w profesjonalnym salonie!

Jeśli nie jesteś pewna, czy odpowiednio nałożysz produkty Fake Bake na ciało, skorzystaj z zabiegu w profesjonalnym salonie. Krakowski salon Beauty Center chętnie wykona go za Ciebie, a Ty bez stresu będziesz cieszyła się piękną i naturalną opalenizną przez długi czas.

Zajrzyj już dziś na FB/BeautyCenter - https://www.facebook.com/beautycenter.salon1/ i zapisz się na zabieg.

Podobne artykuły

Kąpiel w lesie? – czym są „leśne kąpiele”

Nie od dziś wiadomo, że bliskość natury nam służy. Jednak czy mieliście świadomość, że samo przebywanie na jej łonie może nas leczyć? Dowodzą tego badania japońskich uczonych, którzy sprawdzili jaki wpływ na nasze zdrowie ma przebywanie w… lesie. Okazało się, że tzw. kąpiele leśne nie tylko pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, ale skutecznie wspierają nasz układ immunologiczny.

Czytaj więcej

Czym jest dieta sokowa?

Czy kiedykolwiek słyszeliście o diecie sokowej? Na czym ona polega i w jaki sposób właściwie ją przeprowadzić?

Czytaj więcej