WomanMagazine.pl

Body Health - Twój ekspert piękna!

Firma Body Health Group z Argentyny to jeden ze światowych liderów branży medycyny estetycznej i kosmetyki. Po kilku latach przerwy powraca na polski rynek, by oferować najwyższej klasy, unikalne, bezpieczne i skuteczne urządzenia.

Standard Post with Image

Marka zapewnia wysoką jakość parametrów swoich urządzeń, która została narzucona przez europejski rynek usługowy. Body Health troszczy się o ciało kobiet i mężczyzn już w 36 krajach na całym świecie, ma odpowiedź na każdy problem skóry i ciała.

Co wyróżnia markę Body Health?

- Innowacyjność. Jako pierwsza wynalazła terapię KRIOFREKWENCJI (cryorf). Jest to krioterapia połączoną z radiofrekwencją, to bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna terapia, która łączy w sobie krioterapię (-25°C) oraz wewnętrzne podgrzewanie tkanek ciała (do ponad 55°C) metodą wielobiegunowych (multipolar) fal radiowych. Połączenie zimna i ciepła wywołuje szok termiczny, który stymuluje syntezę kolagenu i włókien elastynowych, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt liftingu już po pierwszej sesji.

- Rezultaty. HImFU (nowa generacja HIFU) to zaawansowana, nieinwazyjna i unikatowa terapia do leczenia miejscowej otyłości. Wykorzystuje wieloogniskowe fale ultradźwiękowe, które wytwarzają efekt termo-mechaniczny w tkance tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do jej ostatecznego zniszczenia. Pacjenci tracą zwykle od 1 do 5 cm w obwodzie ciała, dzięki czemu uzyskują efekt modelowania sylwetki już po jednej sesji zabiegowej.


Co jeszcze oferuje marka?

- Terapia podciśnieniowa - endermomasaż (DermoHealth), to nieinwazyjna terapia podciśnieniowa z ciągłym podciśnieniem i stałym przepływem, która generuje mobilizację tkanek skóry, zwiększa mikrokrążenie, ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki temu uzyskujemy efekt modelowania sylwetki. DermoHealth to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu cellulitu i miejscowego nadmiaru opornej tkanki tłuszczowej.

- Mikrodermabrazja diamentowa. Body Health opracowało unikatową metodę polegającą na wykorzystaniu jednorazowych, diamentowych plastrów, które zmieniane są podczas każdego zabiegu. Dzięki tej innowacyjnej technice zapewniona zostaje maksymalna skuteczność działania i maksymalna higiena.


Więcej informacji:
www.polmax.eu

Zapraszamy na nasze Social Media
https://www.facebook.com/bodyhealthpoland/

 

Podobne artykuły

KROPLA PIĘKNA

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielką różnicę wywołuje jeden mały czynnik. Zarówno w kwestii urody, bo bezpośrednio wpływa na piękno skóry, ale również na zdrowie i wszelkie najistotniejsze procesy zachodzące w naszym organizmie. Co posiada tak niezwykłe właściwości? To woda!

Czytaj więcej

Czym jest ruch body positive?

Właśnie dzisiaj 21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa, przy tej okazji wiele osób deklaruje wsparcie i akceptację dla osób borykających się z tym schorzeniem. Przy tej okazji warto pochylić się również nad nurtem body positive.

Czytaj więcej