WomanMagazine.pl

Body Health - Twój ekspert piękna!

Firma Body Health Group z Argentyny to jeden ze światowych liderów branży medycyny estetycznej i kosmetyki. Po kilku latach przerwy powraca na polski rynek, by oferować najwyższej klasy, unikalne, bezpieczne i skuteczne urządzenia.

Standard Post with Image

Marka zapewnia wysoką jakość parametrów swoich urządzeń, która została narzucona przez europejski rynek usługowy. Body Health troszczy się o ciało kobiet i mężczyzn już w 36 krajach na całym świecie, ma odpowiedź na każdy problem skóry i ciała.

Co wyróżnia markę Body Health?

- Innowacyjność. Jako pierwsza wynalazła terapię KRIOFREKWENCJI (cryorf). Jest to krioterapia połączoną z radiofrekwencją, to bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna terapia, która łączy w sobie krioterapię (-25°C) oraz wewnętrzne podgrzewanie tkanek ciała (do ponad 55°C) metodą wielobiegunowych (multipolar) fal radiowych. Połączenie zimna i ciepła wywołuje szok termiczny, który stymuluje syntezę kolagenu i włókien elastynowych, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt liftingu już po pierwszej sesji.

- Rezultaty. HImFU (nowa generacja HIFU) to zaawansowana, nieinwazyjna i unikatowa terapia do leczenia miejscowej otyłości. Wykorzystuje wieloogniskowe fale ultradźwiękowe, które wytwarzają efekt termo-mechaniczny w tkance tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do jej ostatecznego zniszczenia. Pacjenci tracą zwykle od 1 do 5 cm w obwodzie ciała, dzięki czemu uzyskują efekt modelowania sylwetki już po jednej sesji zabiegowej.


Co jeszcze oferuje marka?

- Terapia podciśnieniowa - endermomasaż (DermoHealth), to nieinwazyjna terapia podciśnieniowa z ciągłym podciśnieniem i stałym przepływem, która generuje mobilizację tkanek skóry, zwiększa mikrokrążenie, ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki temu uzyskujemy efekt modelowania sylwetki. DermoHealth to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu cellulitu i miejscowego nadmiaru opornej tkanki tłuszczowej.

- Mikrodermabrazja diamentowa. Body Health opracowało unikatową metodę polegającą na wykorzystaniu jednorazowych, diamentowych plastrów, które zmieniane są podczas każdego zabiegu. Dzięki tej innowacyjnej technice zapewniona zostaje maksymalna skuteczność działania i maksymalna higiena.


Więcej informacji:
www.polmax.eu

Zapraszamy na nasze Social Media
https://www.facebook.com/bodyhealthpoland/

 

Podobne artykuły

KROPLA PIĘKNA

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielką różnicę wywołuje jeden mały czynnik. Zarówno w kwestii urody, bo bezpośrednio wpływa na piękno skóry, ale również na zdrowie i wszelkie najistotniejsze procesy zachodzące w naszym organizmie. Co posiada tak niezwykłe właściwości? To woda!

Czytaj więcej

Olej arganowy - źródło piękna

Zapewne wiele z nas słyszało o niesamowitych właściwościach oleju arganowego. Szczególnie chętnie używa się go w kuchni oraz w kosmetyce, dzisiaj przyjrzymy się bliżej, w jaki sposób olej arganowy może przysłużyć się naszej urodzie.

Czytaj więcej