WomanMagazine.pl

Poznaj fotelik samochodowy Monterey 2 marki DIONO

Monterey 2 to flagowy fotelik światowej marki DIONO, który cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród rodziców od wielu lat.

Standard Post with Image

Dla rodziców podróżujących ze swoimi pociechami nie ma nic ważniejszego niż ich bezpieczeństwo oraz komfort, a fotelik Monterey 2 jest w stanie to zapewnić.

Dzięki obszernej i wygodnej konstrukcji oraz 11-stopniowej regulacji zagłówka dziecko podróżuje w wygodnej pozycji.

Fotelik przeznaczony jest dla osób, które ważą między 15, a 54 kg! Jest w stanie zapewnić bezpieczną i komfortową podróż dzieciom o wzroście aż do 160 cm.

Monterey 2 wzbogacony jest o dodatkowy system ochronny SSIP / Super Side Impact Protection /, który chroni przed uderzeniami bocznymi.

Zastosowana w obiciu fotela pianka EPS oraz głębokie ścianki boczne chronią barki dziecka w przypadku kolizji bocznej. Zabezpieczają małego pasażera we wszystkich najważniejszych miejscach podczas podróży. 

Łatwe w użyciu pokrętło z tyłu fotelika pozwala dostosować szerokość oparcia do szerokości ramion Twojego dziecka (aż do 50,8 cm szerokości!). Równie łatwo, przy użyciu jednej ręki możesz regulować wysokość zagłówka.

Flagowy produkt marki DIONO posiada zwiększoną głębokość siedziska dla lepszego wsparcia nóg, a dodatkowo zaokrąglono jego brzeg, aby dziecko się nie ześlizgiwało.

 Ponadto Monterey 2 został wyposażony w złącza Isofast i przednie regulatory, które ułatwiają instalacje w pojeździe jednocześnie zwiększając stabilność i bezpieczeństwo.

By podróż była czystą przyjemnością posiada dwa głębokie uchwyty na kubek lub przekąski oraz łatwą do czyszczenia i ściągania tapicerkę. 

Foteliki DIONO to przede wszystkich bezpieczeństwo oraz komfort zarówno dla dziecka, jak i rodzica! Czy jesteście gotowi na niezapomnianą podróż?

 

 

Podobne artykuły

„Wakacje na Bali”, czyli naturalne kosmetyki marki HAGI

Jak złapać chwilę oddechu i świeżości w środku lata? Może dzięki zapachom: trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru - zamkniętym w wysokiej jakości naturalnych produktach..? Przedstawiamy Wam cudowną serię marki Hagi – „Wakacje na Bali”.

Czytaj więcej

Znane marki - wyprzedaż nawet do 80%

Masz ochotę odświeżyć garderobę? Teraz możesz to zrobić, oszczędzając sporo pieniędzy! Wyprzedaże znanych marek na mybaze.com pozwolą Ci skompletować stylizację na każdą okazję. Nie wychodząc z domu, masz niepowtarzalną szansę oddać się zakupowemu szaleństwu!

Czytaj więcej