WomanMagazine.pl

KOCHAJ I TROSZCZ SIĘ! CZYLI O AKCJI LOVE&CARE

„Love and care!” – tak marka Bobini Baby zachęca do przyłączenia się do akcji dla świeżo upieczonych rodziców. Love&Care to jednak dużo więcej niż zwykłe hasło. To pomoc i zwrócenie uwagi na najważniejsze potrzeby małego dziecka, w trosce o jego prawidłowy rozwój, który trzeba wspierać nieustannie już od chwili narodzin!

Standard Post with Image

Przygotowanie do roli rodziców nie jest łatwe. To ciągłe oswajanie się z małym człowiekiem, uczenie go, ale także uczenie się od niego. Wielu rzeczy nie da się zaplanować, tak samo, jak nie jesteśmy w stanie przewidzieć naszych relacji z dzieckiem. I choć troskę i miłość potrafimy okazywać bezwarunkowo, warto świadomie przyjrzeć się następstwom tych emocji i z każdym dniem udoskonalać się w nowej roli.

W marcu ruszyła kampania społeczna, której zadaniem jest propagowanie pozytywnych emocji, jakie powinny być pielęgnowane w rodzinie od najmłodszych lat. Akcja ma na celu uświadomienie istoty bliskości i emocji, jakie pojawiają się po narodzinach dziecka oraz ich konsekwencji w jego późniejszym życiu. To zachęta to zwiększenia troski oraz świadomego obcowania z maluszkiem i jego potrzebami, a wszystko to żeby zapewnić bezpieczeństwo tak niezbędne w jego rozwoju.

Jednym z kluczowych założeń jest edukacja, która odbywa się dzięki współpracy Bobini Baby z ekspertami z Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, pediatrami, psychologami dziecięcymi i rodzicami. W tym celu został uruchomiony fanpage oraz strona internetowa loveandcare.bobini.pl, na której znajdują się artykuły i porady wokół tematów, z którymi styczność ma (lub będzie miała) każda z mam. Fachowe teksty dostarczają sprawdzonej wiedzy na temat pielęgnacji, wychowania i zdrowia małych dzieci – nie brakuje także czegoś dla tatusiów;-)

Zachęcamy do śledzenia rozwoju kampanii, której Woman Magazine ma przyjemność patronować!

 

Podobne artykuły

Botox - jak się do niego przygotować?

Zmarszczki mimiczne mogą być poważnym problemem. Teraz można się go pozbyć – wybierz botox! Ze względu na swoją specyfikę zmarszczki mimiczne są niemalże niemożliwe do usunięcia z wykorzystaniem popularnych kosmetyków. Jest jednak sposób na ich usunięcie – to botox, czyli inaczej toksyna botulinowa, z której skorzystamy w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

„Wakacje na Bali”, czyli naturalne kosmetyki marki HAGI

Jak złapać chwilę oddechu i świeżości w środku lata? Może dzięki zapachom: trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru - zamkniętym w wysokiej jakości naturalnych produktach..? Przedstawiamy Wam cudowną serię marki Hagi – „Wakacje na Bali”.

Czytaj więcej